K

Yüzbaşı
15 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam,

iPad 7 ile pencil 1 aldım.
Dün ilk olarak açtım iki cihazı da ve eşledim. Bir süre de kullandım. Ardından bu sabah da kullanıp bir kenara koydum. Birkaç saat sonra cihazları aldığımda pencil çalışmıyordu.

Ben de Bluetooth kısmına girip kontrol ettim.
Bağlı değil şeklinde görünüyordu.

Şarjı bitmiştir diye düşünerek şarj ettim ama düzelme olmadı.

Bu aygıtı unut yapıp tekrardan eşlerim diye düşündüm ve aygıtı kaldırdım.

Tekrardan taktığımda hiçbir şekilde pencil ı görmüyor. Eşle seçeneği gelmiyor ekrana.

Denemediğim şey kalmadı. Hard reset yaptım. İpad i sıfırladım. Taktığımda hiçbir şey gelmiyor.

Bluetooth kısmına girdiğimde diğer elektronik cihazları görüyor. Ama pencil ile ilgili hiçbir şey yok.

Ne yapmam gerekiyor tavsiyesi olan var mı?
Merhaba arkadaşlar

Şu anda 42LB5600 kullanıyorum ve input lag konusunda çok memnunum. Ancak bazı nedenlerden dolayı başlıktaki tv yi almayı düşünüyorum.

Internette hiçbir yerde göremedim. Bu Tv'nin oyun performansı nasıldır acaba? Önerir misiniz
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir notebook alacağım ancak tavsiyeye ihtiyacım var.
Öncelikle cihazı oyun amaçlı almıyorum. Daha çok iş için gerekli olan programlar için.
Bütçem 2500-2700 TL civarı.
Düşündüğüm markalar Samsung, Asus, MSI.
Toshiba ve casper vs düşünmüyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Ps3 ümü bugün yarın satacağım ancak satmadan önce neler yapmam gerekli tam bilmiyorum.

Hesabımı deaktive edeceğim ancak ondan sonra ne yapmalıyım? Format da atmalı mıym? Daha mı sağlıklı olur. Format atacaksam hangi yolu izlemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar şu ana kadar Cevahir TeknoSA ve Demirören Avm Mediamarkt gece satışını resmen duyurdu. Biz de burada kesin olarak haberleşelim diyorum ve tek bir noktaya yığılma yapmayalım. Eşit dağılırsak gece satışlarına alma ihtimalimiz daha çok olur diye düşünüyorum.
Merhaba arkadaşlar. 5s ile çektiğimiz videoları whatsapp ile birine yollayınca ağır çekim özelliği kayboluyor. Yani normal video gidiyor. Acaba bir yolu var mı ağır çekim haliyle göndermenin? Birkaç yerde araştırdım, çeşitli ücretli programlar önermişler. Başka çözümü vardır belki diye size sormak istedim.
Merhaba arkadaşlar. İlan açtıktan sonra konu arka sayfalara düşüyor bildiğiniz gibi. Ancak bazı ilanları görüyorum arka sayfalardan öne çıkıyorlar hiç mesaj vs yazılmadan. Nasıl yapıyoruz bu işlemi?
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce aldığım PS3 Slim 320gb var elimde. Yakın zamanda PS4 çıkacak ve almak istiyorum. Acaba bütün oyunlar ve ek malzemeleriyle birlikte satılığa çıkarsam ne kadardan alıcı bulabilirim merak ediyorum. Bunun için de sizin fikirlerinizi almak istedim. Ürünle birlikte vereceğim oyunları ve diğer malzemeleri yazacağım. Yaklaşık olarak bir değer belirtirseniz sevinirim..

PS3 Slim 320 gb
1 adet dualshock 3 ve gerekli olan tüm kablolar eksiksiz.

Oyunlar:
GTA V
God of War Ascension
God of War 3
Red Dead Redemption GOTY
Need for Speed Hot Pursuit
Binary Domain
The Elder Scrolls IV Oblivion
İnfamous 2
Shadows of the Damned
Fifa 13
Resident Evil 6
L.A. Noire
Heavy Rain
Brütal Legend
Killzone 3
Lollipop Chainsaw
Uncharted 3

Bunlar dışında Guitar Hero ve Rock Band oyunları var:
Rock Band 3
Green Day Rock Band
Guitar Hero Van Halen
Guitar Hero World Tour
Guitar Hero Warriors of Rock

Ayrıca Guitar Hero Warriors of Rock Gitarı, Rock Band 3 gitarı (Fender Stratocaster model olan), Rock Band 3 Klavye(Org şeklinde olan alet), Mikrofon da var.

Bir de Dj Hero oyunu ve Dj Hero controllerı mevcut.

Yazdığım bu ürünlerin hiç bir eksiği veya problemi bulunmamaktadır. Yanlış anlaşılmasın şu an satılık değil ancak satmayı düşünsem ne kadara alıcı bulabilirim merak ettiğim konu bu. Değer mi satmama. PS4 ü hemen almak istersem satmam gerecek ama birkaç ay para biriktirdikten sonra da alabilirim. Acaba hiç satmasam mı diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Şu an gerçekten iyice cılkından çıktı benim mevzu. Biraz da sizlerin görüşlerini almak için bu konuyu açma gereği duydum. Öncelikle mağduriyetime sebep olan olayı anlatmak istiyorum:

1 Kasım günü( Apple Store'un açıldığı ilk gün) sabah saat 9 da siparişimi verdim. 32 gb gold 5s aldım kredi kartıyla. Teslimat tarihi 11-13 Kasım idi. Ardından fikirlerim değişti ve imkanım olursa rengini değiştirmeye karar verdim. 4 kasım sabah 10 gibi müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir hakkımın olup olmadığını ve eğer böyle bir talep verirsem teslimat tarihinde bir değişiklik olup olmayacağını sordum. Böyle bir hakkımın olduğunu ve teslimat tarihinin değişmeyeceğini söylediler. Ben de mutlu bir şekilde talebimi ilettim, müşteri temsilcim birkaç işlem yaptı telefonda beklerken ve işleminizi gerçekleştirdim dedi.

Yaklaşık 1 saat sonra sisteme girdiğimde gold renk 5sin iptal edildiğini ve onun yerine 5s silver geldiğini gördüm. Teslim tarihi de 1 gün oynamış ve 12-14 Kasım olmuştu. Herşey normal gidiyorken 5 Kasım günü kredi kartıma para iadesi geldiğini gördüm. Apple paramı iade etmişti. Ancak sistemde hala 5s silver ürünler işleniyor durumunda bekliyordu. Hafta boyunca neredeyse her gün müşteri hizmetleriyle görüştüm. Belirtilen tarihlerde muhakkak cihazın geleceğini, ödemeyi ise aramızda bir şekilde halledeceğimizi söylediler. 12 Kasım günü geldiğinde ben gönderim hazırlığı beklerken otomatikman iptale düştü cihaz. Hemen telefon ettim. Temsilcim yeniden sipariş vermemi ardından da sipariş numaramı vermemi istedi. Durumu üstlerine bildirerek kolaylık yapacağını söyledi. Siparişimi verdim, teslimat 26-04 şeklindeydi. Ertesi gün bir güncelleme yaptılar ve 3-5 iş günü 18-20 Kasım yapıldı. Ben de biraz yumuşadım ve bir şekilde hallolduğu için sevindim.

Gelgelelim 18-19 Kasım'da hiçbir hareket olmadı. 20 si yani bugün de hala ürünler işleniyor yazması üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Bugün gelmesi gerekiyordu haklısınız demekten başka bir şey diyemediler. Apple beni mağdur etmeyecektir herhalde dedim, kesinlikle kesinlikle diyip durdular. Zaten mağdur olacağım kadar oldum. Bu akşam 12 gibi bir tarih güncellemesi daha geldi siparişime ve teslimat tarihi 26-28 Kasım oldu...

Bu da bardağı taşıran son damlaydı herhalde. Şikayet maili yazabileceğim her yere yazdım. Temsilcime de mail attım. Yarın da telefonla arayıp güzel bir konuşma yapacağım. Bu kadar beklememiş olsam hemen iptal ederdim. Arkadaşlar işlerini bilmeyen bir ton kişiyle uğraşıyoruz. Hayalini kurduğumuz Apple Store böyle olmamalıydı.
Merhaba arkadaşlar. Bu konu daha önce tartışıldı mı herhangi bir yerde bilmiyorum, o nedenle konu açtım. Cevabı kesin bilinmiyordur ancak görüşlerinizi almak istedim. Şu an PS3 kullanıcısıyım ve TV olarak da LG'nin 42" 100hz fullhd bir modelini kullanıyorum. Kafamdaki asıl sorun hz meselesi. PS3 oyunlarında bir sorun olmadan gayet akıcı oynayabiliyorum ancak PS4'te oyun zevkine engel olur mu diye de düşünmüyor değilim. Sizce PS4 oyunları için 100hz yeterli olacak mıdır, ne düşünüyorsunuz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 711
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 17.222 (Bu ay: 361)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 119 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.