M

Yüzbaşı
02 Mayıs 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
gigabyte 890gx anakart üzerine yeni sistem kurmustum ilk açılış ram hdd hepsini tanıdı biostan konfigre edebiliyorum elimde çalışan bir bootable usb linux var "baska pclerde denendi" ama bir türlü yeni sistemde çalıştıramadım first boot device'sı sırasıyla usb-fdd usb-hdd usb-floopy vs hepsini denedim ama her seferinde sistem bios ekranından sonra loading operating system yazısını çıkartıp hemen ardında boot error verip kalıyor. benzer sorunla karsılasan çözümünü bilen var mıdır?
yardım için şimdiden tesekkürler
iyi forumlar
merhabalar acaba iki ürünü birlikte kullanan var mıdır?
uyumu nasıldır? OC düsünmüyorum o halde optimum stabil çalışma frekansı ve çarpanı ne olmalı ram'in daha sistemi toplamadım ama toplamadan bir yorum alabilirsem ona göre değişikliğe gidebilirim anakartta?

asus 785td-v evo

ocz platinum 1600mhz cl7
merhabalar acaba iki ürünü birlikte kullanan var mıdır?
uyumu nasıldır? OC düsünmüyorum o halde optimum stabil çalışma frekansı ve çarpanı ne olmalı ram'in daha sistemi toplamadım ama toplamadan bir yorum alabilirsem ona göre değişikliğe gidebilirim anakartta?
asus 785td-v evo

ocz platinum 1600mhz cl7
acaba Lian-li PC-007 ile thermalright 120-extreem kullanan var mıdır?
kasa genişliğinden anakartplakası ve fan kalınlığını çıkarınca 17 cm gibi bir alan kalıyor thermalright120 de 16 küsür cm ancak elimde thermalright-120 olmadığı için kasama olur mu olmaz mı kestiremedim acaba daha önce denyen gören var mıdır ikisini birlikte?

Merhabalar
2.5" lik 250gb-320gb tasınabilir hdd almayı düsünüyorum.
Aslında sorunum seçim sorunu değil aşağıdaki 2 hdd den birini almayı düsünüyorum

Seagate FreeAgent go 250gb
http://www.sanalmarketim.com/urun/384daddaf712104012625c19bce0bd4d/SEAGATE-FreeAgent-Go-250GB-8MB-2.5#39;-Siyah-ST902503FAD2E1

WD My Passport Elite 250gb
http://www.sanalmarketim.com/urun/8ae8d4f1b000608fb4e21d5574610c27/WESTERN-DIGITAL-WDML2500TE-My-Passport-Elite-Titanium-2.5#34;-250GB-USB2.0

Fakat İşletim sistemi olarak sıklıkla Linux debian tabanlı Ubuntu 8xxx kullanıyorum. Bu iki hddnin veya diğer tasınabilir hddlerin linux işletim sistemlerine uyumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
Daha önce de forumda geçmiş ama kimse görüp incelememiş tam bilgisi olan yoktu simdi belki gören kullanan vardır
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=85959&productid=bd48248

# LG JM53S8K 8GB MP3 Player (MP-020)
Tür : Juke Box, MP3 Çalar, Taşınabilir bellek, FM Radyo, Radyodan Kayıt, Ses Kayıt, Saat, Alarm MP-020
# Kapasite : 8 GB
# Ekran : 1.77" 260.000-Renk OLED Ekran
# Ekran çözünürlük : 128 x 160 Çözünürlük
# Desteklediği Formatlar : MPEG4 player/MP3/WMA/WAV/ASF/OGG/JPEG(max.1600x1024)/TXT
# Desteklediği Yazılımlar : Windows 98/ME/2000/XP/Professional
# Equalizer : 10 band
# Arabirim : USB Adaptoru
# Pil Ömrü : Lityum pil ile max. 30 saate kadar çalma
# Ağırlık : 52 g
# Boyutlar : 48 x 100.7 x 14 mm
JVC hdd cam le çektiğim video yu pc me attım ama çalıştıramıyom ve boyutu çok fazla 1 saatlik video 7-8 gbyte falan bunu nasıl çalıştırabilirim ve formatını nasıl değiştirebilirim
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
İstanbul avrupa yakasında garantili Nikon Coolpix 8800 ü en uygun kaç ytl ye nerede bulabiliriz?
Sizce fotoğrafçılık hobisi olan bir kişi için filmli makine mi daha iyi yoksa dijital mi
bu makinelerin artıları ve eksileri nelerdir?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
150 $ civarı bir ekran kartı almayı düşünüyorum genelde oyun ve ofis uygulamaları için ne tavsiye edersiniz
tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Meslek: öğrenci
Hakkımda:
7468756E646572.gif7468756E646572.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 491
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 11.391 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.