0

Teğmen
13 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar inşallah konu doğru yerdedir.

1 sene önce kingston bolt aldım yedekleme yapmak için neyse sıkıntı yok güzelce yedeklememizi yaptık ama uygulama aşırı derecede kasıyor üstüne kingston firması uygulamayı güncellemiyor desteği kaldırmış. İstediğim şey ücretli yada ücretsiz bi uygulama.

Flash belleği takıp uygulamayı açıp düzenlemeler yapmak istiyorum.

Klasör açıp silmek ve video resimleri taşımak benim için yeterlidir.
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim bunun için kusura bakmayın.

Şimdi sorum şöyle belki cevabı vardır ama ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Üste görüldüğü gibi whatsapp ta eşimin bana attığı resim ve videolar gözüküyor bunları nasıl alabilirim.

Bazıları google photos ta yedekli şekilde duruyor ama bazıları yok. Sıpanın video ve resimleri olduğu için silemiyorum değerli oldukları için.
Kısa ve öz soru soracağım şimdi başka birisiyle aile paylaşımına üyeyim ama kendi aile paylaşımını kuracağım benim aldığım filmleri aile paylaşımı nasıl yapabilirim 🤔🤔
Daha önceden böyle sorun yoktu. Videolar da ünlem işareti gözüküyor. iCloud ayarları böyle. Yükleme barı sabahtan beri dönüyor.

Merhaba iyi akşamlar şimdilik sadece polo araç bakıyoruz arkadaş çevreme sorduğum da 1.2 çekmez alma falan fistan ve beynimi bulandırdılar yani şöyle 5.viteste araç yokuşu çıkmazmış ne yapayım çıkmıyor diye almayalım mı bu aracı.

Aradığım model 2012 - 2013 modeline bakıyorum 100bin km üstü alsam sorun yaşarmıyım.
Merhaba arkadaşlar 35-37bine kadar dizel araç bakiyoruz manuel yada otomatik olur farketmez 1 aydan beri arastirma sonucu hala bulamadık öncelik tabiki polodur corsada olabilir.
Çok eski recieverim bozuldu yeni cihaz almak ıstiyorum bu cihazı nasıl alabilirim.

http://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/digiturk-uydu-alicilari
Merhaba hepinize iyi günler.

Yıllar önce multivınn almıştım.Haftalık 12 tl verip 1 gb alabiliyordum.2.3 kere kullandım bir daha paket almadım.

Asıl sorum şudur 1 yıllık paket alıp mesela 50gb alıp 1 sene boyunca o paketi kullanmak istiyorum 3.4 ay boyunca yazlıkta oluyorum onun icin adsl baglatmaya gerek yok.
55 inc olacak şekilde acil televizyon alacağım bugün.

Smart falan olmasina gerek yok 3dsi ve görüntü kalitesi iyi olsun yeterlidir.

Kullanma amacım ps4 ve futbol maçları arada sırada 3d film izlemek.

Önerebileceginiz modelleri yazarsaniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar son kez televizyon tavsiyesi istiyorum sizlerden.

4000-4200e kadar çıkabilirim fiyat konusunda.
Smart özelliği çok önemli değil benim için.
Dahili uydu alıcılı kanal geçişleri hızlı olması gereklidir.
46 * 55 inc arıyorum.
Televizyonu saat 4 den sonra Ps4 + lig maçları ve film izlemek için kullanacağım.
Oyun oynadığım için dual play özelliği olmalıdır.

Şimdilik aklıma gelen özellikler bunlar. Alacağım televizyon beni 3 sene idare etmeli 3 sene diğer televizyonlara bakarız.

Öneri verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 6s plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Takım
Galatasaray
Tablet
iPad mini
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 273
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 8.674 (Bu ay: 132)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.