Yarbay
09 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu yaz bitmeden yeni bir kasa alacağım ama ondan önce eskisini satmak istiyorum. Letgoya falan koyacağım ama ne kadar eder bilmiyorum. Bundan gelecek parayı yeni sistem için bütçeye ekleyeceğim. Öyle çok bir şey beklemiyorum zaten. 5k kadar bütçem var onun üstüne bundan gelecek bir para ile yeni bir sistem tavsiyesi de alabilirim Özellikleri aşağıya yazıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

AMD Phenom 2 x6 1055t

MSI 870a-g54

2x2 4gb 1333mhz ddr3

ASUS GTX 560 DCII TOP 1gb 256Bit

Seagate 500gb hdd

Dark Evo 600w psu kasa

SkyBet League 1 den başlayacağımız yolculuğumuzda ilk hedef kümede kalmak. Altyapı odaklı yönetilen bir kulüp olduğu için hedeflerimize de bu yöntemle ulaşıcaz. Her türlü eleştiriye öneriye açığım

İlk olarak varolan 2 gözlemcimizin CA/PA değerlendirmesi çok kötüydü yolladım yerlerine 2 gözlemci aldım.

Birkaç oyuncu transfer edicem ama transfer bütçemiz yok yalnızca az miktarda maaş bütçesi var genç serbest oyunculara bakacağım.

OOS Sağ mevki için serbest oyuncu Laste Dombaxe ile anlaştım

Santrafor mevki için serbest oyuncu Kieffer Moore ile anlaştım.

İyi kiralık oyuncuları kadromuza katabilmek için yönetimden kardeş kulüp bulunmasını istemiştik, sonucunda West Ham ile anlaştım.

Lige başladık ilk lig maçımızı evimizde Scunthorpe ile oynadık zar zor 90+2 de kazandık.

İlerledikçe güncelleyeceğim umarım beğenirsiniz.

SS ler neden böyle çıkıyor bilmiyorum bi türlü halledemedim, ön izle yaptığımda normal gözüküyor.
Arkadaşlar ben mezundum bu sene, geçen sene barajı bile geçememiştim bu sene tmden 280k cıvarı yaptım, çok çalışmadım hatta alaya verdim hiç çalışmadım neredeyse. 3. yılıma da kalıp kalmamayı düşünüyorum ? Artık kafama dank etti yeni , maliye ,çeko yazıp 4-5 yıl sonra neden çalışıp bilg. müh. okumadım diye pişman olmak istemiyorum ama ailem de bir taraftan ya yine yapamazsan bir yılın daha gidecek diyor ve bende bunu düşünüyorum. Hayalim bilg. mühendisliği. Sayısalım ortaokuldan beri çok iyi olmamıştır ama bunu derslere çok fazla önem vermemiş olmama bağlıyorum.Şimdiye kadar hiç yapmadığımı yapıp zorlasam, hayatımdan ödün versem yaparım diyorum içimden ama yine ailemi özellikle babamı hayal kırıklığına uğratırsam düşüncesi beni deli ediyor. Vallahi 4-5 gündür gece gündüz bunu düşünüyorum.
Salı akşamı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda, Galatasaray Liv Hospital- Fenerbahçe Ülker arasında oynanan Play-off dördüncü maçının sonunda salona asılı “led ekran”a yansıyan yakışıksız ifade kulübümüz tarafından da büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır.

Bu fiilin sorumlusu olan ve salondaki ekran hizmetini veren şirketle yapılmış sözleşmenin feshi için hukuki işlemlere derhal başlanmıştır.

Olay, tümüyle, led ekranı kontrol eden şirket görevlisinin basiretsizliğinden de kaynaklansa, Galatasaray Spor Kulübü, spor dünyasında yer etmesini istediğimiz barış ve “fair-play” ruhunun, bu tür fiillerle bozulmaması için üzerine düşeni yapmaya bundan sonra da devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Artık konuşan olmaz umarım ?
MMR puanını gösteren bir site vardı hangi siteydi ?

Yaz sezonu LCS teki başarısız sonuçların ardından kadroda oynama yapmışlar. Bu haftaki maçlarda as kadrodan 3 kişi dışarıya alındı, bu isimler;

Dan Van "NeeGodbro" Vo
Kasper "TheTess" Poulsen
Dennis "Svenskeren" Johnsen

Yerlerine gelen isimler;

Vytautas "extinkt" Melinauskas
Aleš "Freeze" Kněžínek
Tobias "Malunoo" Magnusson

Yeni tam kadro şu şekilde;

Søren "Bjergsen" Bjerg - Mid Lane
Martin "Deficio" Lynge - Support
Vytautas "extinkt" Melinauskas - Top Lane
Aleš "Freeze" Kněžínek - AD Carry
Tobias "Malunoo" Magnusson - Jungler

Dan Van "NeeGodbro" Vo - Sub
Kasper "TheTess" Poulsen - Sub
Dennis "Svenskeren" Johnsen - Sub"

Kişisel görüşüm dahada kötüye gidecekler 2 yıldır beraber oynadıkları kişileri bir anda değiştirmek olmamış, diğer oyuncuları bilmiyorum ama malunoo bir Svenskeren olamaz.
http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/cpu-air-cooler/hyper-212x.html

http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/cpu-air-cooler/hyper-212-evo.html

İki üründe vatanda aynı fiyatta, ne gibi özelliklerine dikkat edilerek seçilmeli bu iki üründen birisi
http://tr.twitch.tv/sjokz

Sevgili LCS sunucumuz steam yapmaktadır izleyicilerle ARAM oynuyor sayın Sjokz severler, katılmak istiyorsanız sorduğu sorunun cevabını şifre olarak yazarsınız. Ben TR deyim ( Olum sesi çok tatlı lan )
TR de nomal oyuna draft pick gelmiş, 3v3 normal oyunda açılmış ve dominionda eklemişler umarım çok sıra beklemeyiz.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
AC Milan
Basketbol
Philadelphia 76ers
Formula 1
McLaren
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.079
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 28.031 (Bu ay: 469)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 997 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.