Yüzbaşı
02 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar sistemime Ssd ve Ekran kartı güncellemesi yapmak istiyorum .

Sistemim bu https://img.donanimhaber.com/upfiles/1082630/5915ae52-5d0e-4cbb-b3de-91f9c79fef4a.png

Şuanki Ekran kartım da İnno3d Gtx560Ti modeli .

Samsung Evo 250 Gb lık Ssd siparişimi verdim. 1 ay içinde de ekran kartını alacağım.

Gtx1060'da karar kıldım .

Vatan Bilgisayarda 2 model arasında 160 Tl lik bir fark var .

1.http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1060-gddr5-3gb-192bit-nvidia-dual-dx12-ekran-karti.html#urun-ozellikleri

2.http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1060-gddr5-3gb-192bit-nvidia-dual-geforce-dx12-ekran-karti.html#urun-ozellikleri

Bu iki kart arasında sadece 63 Mhz lik çekirdek hızı mı var acaba ? Bu konuda beni bilgilendirip onun yerine şunu al ya da şurdan daha uyguna alabilirsin diye vereceğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar
Arkadaşlar merhaba 03.03.2015 tarihinde cihazımı Brighstar Teknik Servis'e yolladım. Sorunu ise ;

-Daha önce arka kamerada siyah nokta sorunu vardı, servise yollamıştım yine kamera değiştirildi ve tarafım yollandı ama bu seferde video, hızlı çekim ve panaroma gibi modlarda çekim yapmıyordu cihaz, uygulama kitleniyordu, kendini kapatıyordu .

Bu sorundan dolayı cihazımı servise tekrar yollayıp cihaz değişimi talep ettim. Bugün teknik servisten cihazımı sorgulattığımda şöyle bir ibare çıktı .

Bunun anlamı nedir cihaza hiçbir işlem uygulamadan bana gerimi yollanacak ? Yoksa cihaz üretici firmaya iade edildi demek mi ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar herkese :)

Babamın vefatı üzerine kendisinin üzerine olan bir ev mevcut . Mirasçılar veraset ilanında 5 kişi. Bunlar ;

- Ben , Annem

Ve önceki vefat eden eşinden 3 çocuğu .

Verasette belirtilen hak payları

- Annem : 4

- Ben : 3

Ve diğer 3 çocuğuna da 3 hak tanınmıştır. 3x3:9

Toplamda 16 hak payı vardır.

Biz bu miras kalan evi diğer hak sahiplerinden birine satmak istiyoruz. (Annem ve ben)

Sormak istediğim soru şu:

Örneğin evin değeri 160 Bin Tl olsa

Toplam da 16 hak payı var . Bize ödemeleri gerek miktar. 4 (Annem) + 3 (Ben) hak payından dolayı 70 bin Tl midir ?

Konuyu açacağım başka bir yer göremediğim için buraya açmayı uygun gördüm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler . İyi forumlar saygılar
Arkadaşlar bir sorunumu dile getirmek istiyorum.

Bir kaç gün önce crysis oynadığım sırada birden mavi ekran geldi bilgisayar kapandı, daha sonra açıldı tekrar kapandı. Bu böyle devam etti ve açılmadı, bende fişten kapatmak zorunda kaldım. Daha sonra yine oyun sırasında aynı olay oldu, daha sonra film izlerken de bu sorun baş gösterdi. Mavi ekrandaki yazıları yakalayıp çekemedim bu yüzden daha fazla bilgi veremiyorum malesef. Ama tahminim ekran kartında oluşan bir sorun

Ekran kartım nVidia Gtx 560 Ti . Bir sorun olup olmadığını nasıl anlarım ya da hangi donanımdan kaynaklandığını.

Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden. Saygılar
Arkadaşlar öncelikle böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum, aradım ama göremedim ben :)

Soruna gelirsek ;

Oyunda Shahkulu'nu öldüreceğim sırada oyundan atıyor. 1.01 güncellemesinde bütün hatalar düzeltildi yazıyordu. Ama yükleyemedim onuda . " This patch is designed for version 1.00 only. Version 1.01 was found instead. " yazıyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar bilgisayar yılbaşından 1-2 gün önceden beri, sorunlu .

Bilgisayarı açtığımda kasa çalışır halde ekrana görüntü gelmiyor , 3-4 defa reset attıktan sonra ancak açılıyor ne gibi bi sorun olabilir acaba ?

Bu sorunu çözmek için önerilerinizi bekliyorum, şimdiden hepinize teşekkürler.
Yakın zamanda hayırlısıyla Android işletim sistemli telefon alacağım.

Bana marka ve modelleri ( nedeniyle birlikte ) önerebileceğiniz android işletim sistemli telefonlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

Bütçe de takılmayın, teknik özellikleriyle ( işlemcisi, RAM'ı vs ) en iyi android performansı sağlayacak telefonları paylaşırsanız ne mutlu bana

Şimdiden hepinize teşekkürler
İyi günler arkadaşlar .

Creative İnspire T6160 5.1 Ses sistemim var. Hoparlörleri subwoffer'a onları da anakarta bağladığımda sadece 2 hoparlörden ses geliyor.

Ses çoklaştırıcıyla falan bağlarsan düzelir dediler ama anlayamadım nasıl yapacağımı. Detaylı olarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Anakart: GIGABYTE H61M-USB3-B3

Cevap verip ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler .

Son 2-3 günden beri kasadan "gır gır" diye ses geliyor.Sanki ekran kartının fanı dönerken küçük bişeye takılıp ses çıkartıyor. Ekran kartının tozlanmasından dolayı olduğunu düşünüp temizledim, yeniden çalıştırdığımda sanırım daha az da olsa yine ses geliyor. Acaba bi sorun mu vardır, yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar alacağım işlemci konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

INTEL CORE I5-2500K mı ? INTEL CORE I5 661 mi tavsiyeleriniz ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 374
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 9.553 (Bu ay: 185)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.