V

Yüzbaşı
28 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

kardesimin tv si yaklasik 1 senedir calismiyor acilip kapaniyor.sorun %99 anakart ve kronik sorun maalesef.

tv atil durumda duruyor aslinda guzel kaliteli resim ureten tv.anakart bulursak tekrar tv yi kullanmak istiyoruz.

elinde bu anakarttan olan varmidir acaba.yada elinde ayni tv den ekrani kirik olan varsa benimle irtibata gecebilirmi.

Dun bana yakin baymak bayisine gittim yogusmali kombi fiyati almak icin.lambert lpy 24 fiyati nedir dedim etrafina bakindi bana kutu icinde acilmamis konvansiyonel baska model gosterdi bu degil dedim.elinde ne fiyat listesi var ne bisey abisini aradi belliki abisi ilgileniyor ida disarida abisine sordu kapadi oda 2500 3000tl lik kombiye 1650tl dedi tamam hemen aliyorum dedim.eleman bocaladi tekrar aradi abisini bana verdi adam bana gecen o kombiyi 2400e birine getirdik dedi.sen bana modeli mesaj at bakip doneyim dedi dun cumartesi adama 3 model yazip attim donus yapmadi aradim hemen bakip donucem dedi budun pazar hala fiyat veremedi.adam mal satip para kazanmak istemiyor sanki.
Birde adam baymak bayi icerde 2 yada 3 ta e demo kombi var.birde elemanlar diyorki neden dd nitromix almiyosun biz onuda satiyoruz akrabalara 10 tane sattik.bu nasil baymak bayisidir bilmem.baymagi arayip sikayet edicem ama adamlarda tel numaram var biraz bekleyim oyle sikayet edeyim diyorum
mrb arkadasalar sıcak fırsatlar sayfasına girince laptopuma 5-10 sn sonra mavi ekran geliyor sonra kapanıp açılıyor.aynı şey iş yerindeki masa üstü pc dede oluyor.sorun neden kaynaklanır nasıl kurtulurum acaba
Mrb arkadaslar kiturami world 3000 kombiye nasıl hava basılır.hava basmadan önce kombi altındaki vanalardan açıp kapamam gereken varmı.kaç bar hava basmam lazım lütfen bu kiturami world 3000 e nasıl hava basılacağını bilen arkadaslar ustalar varsa basit bir şekilde anlatabirlermi.
haftada birkaç kez avi formatlı bazende 1080p 720 p film izlemek için ucuz yollu media player mi yoksa media playeri bulunan hd uydu alıcımı tavsiye edersiniz.bazen marketlere 70-80 tlye media playeri olan hd uydu alıcıları geliyor ondan alsam işimi görürmü hemde uydu alıcısı kullanıyorum diyorum. fikirleriniz tavsiyeleriniz nedir
haftada birkaç kez avi formatlı bazende 1080p 720 p film izlemek için ucuz yollu media player mi yoksa media playeri bulunan hd uydu alıcımı tavsiye edersiniz.bazen marketlere 70-80 tlye media playeri olan hd uydu alıcıları geliyor ondan alsam işimi görürmü hemde uydu alıcısı kullanıyorum diyorum. fikirleriniz tavsiyeleriniz nedir
arkadaslar az önce bizim burada bit pazarına benzeyen bir pazar var iki haftadır 2.el polisaj makinsı bakıyorum bir tane buldum cat power marka tutma kolu falan yok çokta temiz değil amca 120 istedi sonra 100 olur dedi bıraktım geldim sanki sıfır satıyor.şimdi netten baktım ilginçtirki cat power ve makita birebir aynı.şekli güçleri girinti çıkıntıları vida yerleri bile aynı.cat power 105-250 tl arası makita ise 700-800 tl.sizin fikirleriniz nedir.

http://www.n11.com/catpower-polisaj-makinasi-catpower-6680-P17575756

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=hrrsm9227cb&categoryId=13003392&sku=HRRSM9227CB&wt_gl=cpc.nelk.yapi.market.banyo.urunler.pla&gclid=CPS0_ceQp8ECFRHHtAodcl4ArQ#Gorseller
Mrb arkadaslar kasko için bu iki firmadan birbirine yakın teklif aldım.diğer firmaların teklifleride bunların nedereyse iki katı.aracım fiat bravo.generalide anlaşmalı özel servis hür sigortada da ise anlaşmalı servislerinde fiat yetkili servisleri var ama yetkili servisi kullanabilirmiyim bilmiyorum.bu firmalar nasıldır sorun yaşarmıyım.hür sigorta nasıl bir firmadır.lütfen yardım
mrb arkadaslar bütçe 1000 tl max 1200 tl hangi markanın hangi gri yada inox dolabını önerirsiniz.vs outlette 919 tlye gri no frost windsor marka dolabı alacaktık satılmış

samsung ve lg le rhoşuma gidiyor ama fiyatları pahalı.tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaslar mrb bir kaç hafta önce aracıma vurdular ve bu hasarlar meydana geldi.bir yakınımın servisine götürdüm ustası çamurluğun ve kapı sacının değişmesi gerek dedi.bende değişmeden tamir edilip düzeltilip boya yapılsa olmazmı dedim orjinalliği ve değişeni olmasın diye.ustası tamir edersek kalın macun atılır çok macun yer 6 ay sonra düşer dedi.biz bu işi yapmıyoruz dedi.bu iş galerici işi dedi.böyle çok galerici geliyor yapmıyoruz dedi.

burada komşumsa sakın değiştirtme bu hasarda birsey yok benim ustam düzeltir yarığı kaynak yapar tertemiz iş yapar diyor.geçen bir bmv ye vurduk yetkili servise götürdük servis kapı çamurluk değişecek demiş.11 bin tl masraf çıkarmış bmv nin sahibi 11 bin tramere işlemesin diye vaz geçmiş komşumun ustasına götürmüş 2 günde parçaları düzeltmiş boyamış 700 tl almış.bu arada bu komşumda kendi çapında araba alıp satıyor galerici.

bende bugün telefondaki resmi bir kaportacıya gösterdim resme göre parça değişimine gerek yok dedi 600 tl gibi olur dedi.

siz ne dersiniz bu işe eminim başınıza böyle işler gelmiştir ve tecrübeniz vardır
https://store.donanimhaber.com/f9/1a/46/f91a46f343d84680b3e2506457889142.jpghttps://store.donanimhaber.com/fa/f4/f4/faf4f48872119a94bae37ad39f679db8.jpg

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 422
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 63.853 (Bu ay: 664)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.