Yarbay
24 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 mayısta ankaray metrosu calisacakmi bileniniz varmı???
sistem

MSI p35 platinum

OCZ 2x1 GB Platinum - CL4 - XTC

Asus 350W PSU

sapphire X1950pro

sogutucu def.

Vcore 1.45v

NB 1.45v

mem 2.30v

arkadaslar clio dci 65bg modelinde turbo varmı??..teknik ozelliklerinde (web) turbo enjeksiyon diyor ama servisi tubo yok bunda diyor 80bg lik modelinde turbo varmıs oyle diyolar ama bende turbo var diye biliyorum...teknik olarak bilen arkadaslar varsa bi acılayabilirmi...tesekkurler..
evet arkadaslar engelli olan ya da engelli tanıdıgı olan universite ogrencisi olan kisiler pm den bana ulassin...burs verilecektir...gereksiz msjlar yazmayalim..PM den telefon numarasini ya da mail adresini bana iletsin...
sql yedeklerini direk flash diskten calistirma imkanımız varmı acaba...yani program hdd den degilde datalari flash diskten cagıracak ve ora yedeklicek...bole bisey mumkunmu acaba...
arkadaslar herhangibi flmden sahneleri video seklinde kesebilecegim ve duzenleyebilecegim bi program arıyorum bilen varsa ismini bagıslarmı programın?...
arakadaslar yenii bi araba almayi dusunuyorumda 25 bin YTL lik sıfır bi arabanın tamamını kredi cekip taksitlendirebiliyoruzmu biraz arastirdim ama bisey bulamadim....yardımcı olabilecek olan varmı?
öncelikle sunu belirteyim forumda arama yaptım ama pek bi cevap bulamadim.......
sorunum su
2 pc var biri xp oburu 98se....ikisi arasında baglanti paylasımı yapıcam kablonet ile
simdi xp olan makinaya 2 ethernet kartı takıcam...modemle makina arasına duz kablo...sonra 2.ethernetten 98 olan makinaya cross kablo ile baglıcam...ag kurucam......olay bumu yoksa baska yapmam gereken bisey varmı...ag protokollerinde özel bi ayar gerekirmi...adsl paylasımı konusunda uzman sayılırım ama kablo netle hic isim olmadi...
-----------------------
yada soylemi yapayim
modemde 2 cıkısvar bi ethernet bide usb....usb den xp olan makinaya ethernettende 98 olan makinaya baglasam olurmu???....yani cift cıkıslı adsl modem mantıgından?
arkadaslar bende clio HB otomatik var 1.6(115gb) 2000 model......yol bilgisayarında sehir icinde ortalama 100km de 14-15 litre gosteriyor bu normal degildir heralde cok fazla yakıyo zannımca...yani 20YTL(7.5lt ortalama) lik benzinle 30-40 km anca geziyorum sehir icinde....bu degerle bu arabaya gore normalmi?
Hakkında
Meslek: Network administrator
Forum İmzası:
Amd Ryzen 9 3900X - MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi - XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra - 4x 4Gb Hynix DDR-4 2400@3066 - Thermaltake Toughpower 1200 W - Corsair Air 540 - Samsung Evo 860 1TB SSD ...vs vs vs
Forum İkinci El İmzası:
ısırgan,HaRdWaReMaNiaC,Nosferatu`,cem77,snake55,okanbay,kermitist,yalnızkral,Sarfhan ...

ve daha hatırlayamadigim bir suru insan...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.289
İkinci El Bölümü Mesajları: 211
Konularının görüntülenme sayısı: 126.988 (Bu ay: 551)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.