Yarbay
12 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 344 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba değerli arkadaşlar, bilgisayar donanımları hakkındaki bilgim üstünkörü, gündemi uzaktan takip ediyorum diyebilirim. En son 3000 serisi ekran kartlarının çıktığını gördüm, biraz da araştırdım.

Bu seri ekran kartlarıyla iyi bir oyun Pc'si toplamak istiyorum. Parçaları yurtdışından peyderpey alacağım. Getirmesi zor olacağından, kasayı Türkiye'den alabilirim.

Yeni seri ekran kartlarıyla uyumlu olacak anakart, işlemci, ram vs tavsiyeleri alabilir miyim sizlerden?

Soket olaylarını biraz biliyorum ama kendi kendime karar verme riskine giremem. Monitör hariç bütçem 2500 dolar olacak. Teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba bu işlerden anlayan değerli arkadaşlar,

PlayStation 5 'in yeni ses teknolojisiyle (Tempest 3D) uyumlu, tercihen hdmi 2.1 ve eArc olan bir sistem toplamama yardım edecek birisi var mı?

Forumu okudukça kafam allak bullak oldu, marantzlar, daliler, pioneerlar, hecolar derken kafam hepten karıştı.

5000 liraya kadar bütçe ayırabilirim bunun için, teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar, oyunları ps4 ten oynuyorum, Twitch yayını için laptop önerebilir misiniz, bütçem maksimum 3000 ama çok aklıma yatarsa biraz daha zorlayabilirim, incelemekten beynim durdu, her seferinde fikrim değişiyor.
Silinsin
Arkadaşlar daha önce yaptığım bir kazada bariyerlere zarar verdiğim için Karayolları dava açmış, bunun için cevap dilekçesi vermem lazım.

Bunu elden mi vermeliyim, posta ile göndermek mümkün mü?
Arkadaşlar, digiturk play'den tüm sezonluk paket + smart tv hakkı satın aldım.

Televizyonum Philips 65pus6521, digiturk play uygulamasını kurdum, açtım fakat üye girişi seçeneği yok, adeta kafayı yemek üzereyim, bu uygulamaya nasıl giriş yapacağım, mail de attım ancak cevap gelmedi, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, 65" 4K tv araştırıyorum, bayağı araştırdım, kendimce f/p olarak en makul bu televizyonda karar kıldım, acaba aranızda kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim? Pek kullanıcı yorumu bulamadım çünkü internette, teşekkürler...
2014 A180 Amg + sunroof, 34000 km

87.000'e anlaştım, arka sağ kapının dış sacı derin çizikten dolayı değişmiş sadece, nasıl fiyat

Günler sonra gelen edit: Aracı aldım arkadaşlar, gayet hoşuma gitti, şimdilik iyi ki almışım diyorum, bu arada lastik basınçları ne olmalı, sanırım depo kapağında yazıyormuş ama bakmadım şimdi, siz kaç basıyorsunuz?
Merhaba arkadaşlar,

2015 Ekim Ay'ında 2013 Peugeot 308 Sportium 1.6 e-hdi aracımla kaza yaptım ve ne yazık ki aracım perte ayrıldı, Güneş Sigorta aracıma 55.000 tl teklif etti, ben de kabul ettim ve ay itibariyle para hesabıma geçti, burada ödeme konusunda hiç zorluk çıkarmayan Güneş Sigorta'ya teşekkür etmeyi borç biliyorum.

Şimdi gelelim esas konumuza, almayı düşündüğüm araba 2013-14 1 serisi, fiyat araştırmalarını yaptım, birkaç araç beğendim, duruma göre 75-85.000 arasında aklıma yatan araçlardan birini alacağım.

Yardımınızı istediğim konu ise 2.el alım satımların nasıl yapıldığı, ilk aracımı "0" aldığım için gayet kolay olmuştu ancak 2. el alımlarda hangi yolları izlemem gerektiğini bilmiyorum, tecrübeli bir üye bildiklerini paylaşırsa çok sevinirim, iyi forumlar...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
samsung
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.256
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 15.518 (Bu ay: 554)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.953 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.