Yüzbaşı
11 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

bir sorunum var ve bu konuda oldukça acemi olduğum için sonunda konu açmaya karar verdim.

internet üzerinde çok arattım fakat bir türlü gerekli dökümana ulaşamadım.

daha öncehttp://forum.donanimhaber.com/m_48429048/tm.htm linkteki konuyu 3 4 defa okuyup uyguladım fakat bir türlü istediğim işlemi gerçekleştiremedim.

şimdi elimde bir adet tp-link wa500g cihaz var. ben bu cihazla şunu yapmak istiyorum, komşumuz ile ortak internetimiz var fakat modem onun evinde ve benim evimin bazı bölümlerinde sinyal gücü çok zayıf kalıyor, bir arkadaşımda bana bu cihazı almamı önerdi ve bende aldım buraya kadar problem yok :)

şimdi ben bu cihazı nasıl yapılandırmalıyım ? Point to Point özelliğini kullanmam gerekiyor galiba ama şunları sormak istiyorum size

1 ) bu aygıt yapılandırmasını yaparken herhangi bir yere sinyalini güçlendirmek istediğim wirelessın şifresini girmem gerekmeyecek mi ?
2 ) yapılandırmayı doğru yaptıktan sonra hangi wireless ile internete bağlanmam gerekli tp-link ile mi yoksa asıl wireless noktası ile mi ?

-------------

kurulumda yardımcı olur ve sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Kolay Gelsin.
Merhaba beyler bana herhangi bir Flip Flop la yapılmış basit bir 0 dan 7 ye ve 0 dan 5 e kadar sayan bir devre lazım. benim projem 5 dakika dolduktan sonra alarm çalacak ama ben bulamadım bir türlü sayan devreyi bulursak yapacagıma inanıyorum alarm bağlayıp lütfen yardım
Hakkında
Meslek: Patron
Forum İmzası:
İşlem Hacmi = 13070 TL
Forum İkinci El İmzası:
İşlem Hacmi = 13070 TL
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Vaillant
Ses Sistemi
Logitech Z506
Notebook
Apple MacAir
GPS, Navigasyon
Garmin Auto GPS
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Oklahoma City Thunder
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.282
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.083
Konularının görüntülenme sayısı: 31.154 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.