A

Yüzbaşı
10 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
keyfe keder ya tutarsa diye mi koyuyorlar o paralara ? accent era 50 bini geçmiş blue 80 binlerde linea eski kasası 45 50 bin daha neler neler ? ne olacak bu işin sonu artık küfür ediyorum.. ederi şu ver desen hangisi verecek arabasını? galeri ilanları daha beter durumda onlar iyice uçmuşlar. yazık artık insanlara fakir iyice fakir oldu 2 bin lirayla kim ne biriktirecek ne alacak. bu fiyatlar sabit kalacak belli bir zaman alış satış olmayacak sonra yine bu yazan fiyatlara satılacak bu gidişle bu arabalar.
iki araç kıyaslama yapınca 320i nin sporluğu 528i de elde edilebilir mi yada 5 teki konfor 3 te bulunur mu? ikisini de kullanmış birisi varsa yorum yapablir mi
benim ehliyetim eski tip gözlükve lens kullanıyor diye ehliyette yazıyor. 8 ay önce lazer oldum gözlük takmıyorum ama çok küçük 0.25 filan miyop hala var. yeni ehliyet çıkarırken bunu sildirmek için ne yapmam lazım ? ankarada yaşıyorum emniyetle bir işim var mı?
e39 5 serisi, w210 e serisi bu tarz e segment 40 50 bin tl civarında bulunuyor bunları şehir içinde kullanmak c segmentine göre nasıl olur ? yada honda accord 2.0 2.4 passat 1.8t gibi d segment araçlar nasıl avensis mondeo pek önerilmiyor? passat b5.5 mesela bana hiç güzel gelmedi milletin abartması olduğunu anladım. accord2.0 ı b5.5 e tercih ederim sadece motoru daha güçsüzdü. diğer yönden passattan konforlu modern rahat kaliteli geldi. e39 520i uzun yolda ön koltukta oturdum resmen akıyordu o kadar rahattı ki :D mercedesinde böyle olduğunu umuyorum.
e46 318i eski motor ve makyajlı kasa yeni motor(2.0 143hp) bunlar nasıldır 320i yi zaten biliyorum. ortalama 40binlerden başlıyor e46 piyasası bi iki değişenli boyalı orta hallileri(316i-318i). yada o paralara o kaliteyi keyfi verecek neye binilir focus2 mazda 3 corolla astra jetta1.6 vs diye uzar gider bu araçlar e46nın yerini tutar mı ?
ortalama bu paraya ne alınır mesela. linea, accent era, megane2, vs. başka ne var hem ekonomik olsun hem rahata yakın :)? bunlar bana biraz modelli güncel geliyor. linea biraz kaba saba bi araba tasarım pek güzel değil ince uzun tipinde bi hantal görüntüsü var dayımda vardı yolculuk yaparken yanında oturdum sürmedim ama pek keyifli sürüşü yok gibiydi şehir içinde. ama çok satıyor bunlardan hangisi iyidir. 35in üzerine çıkınca e12 kasa corollalar hoşuma gidiyor. bu fiyatlara ne alınabilir?
arçelik makinemizin ön kontrol paneline güç gelmiyor tek kapak ışığı yanıyordu. makineyi çalıştıramıyorduk. ilk önce internette bi yöntem gördüm d21 diyotunu sökünce çalışır diye önce onu denedim söktüm değişen birşey olmadı. sonra servis çağırdık yeni karta işçilikle filan 300 civarı fiyat çıkardı yok dedik. sonra bi kaç tamirci aradım gezdim. kartta çoğu sorun bulamadı en son birisi iki tane yanyana entegresi var onun 8 bacaklı olanı bozulmuşsa o bozuktur dedi 10tl ye aldım 10tl de işçilik verdim değiştirdi getirdim eve yine çalışmadı ah keşke yanındaki entegreyide değiştirseydik :). ertesi gün babam bir tamirci bulmuş yine o da 4 bacaklı ikinci entegreyi değiştirmiş şuan makine eskisi gibi çalışıyor. yani böyle makinenizde açılmama güç gelmeme sorunu varsa öncelikle bu entegreleri değiştirip deneyebilirsiniz sorununuza çözüm olabilir sizi yüklü maliyetten kurtarır. birilerine yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. boşa hiç birşeyden anlamayan yada o ayaklara yatan ezbere konuşan servisçilere paranızı kaptırmayın adam gelmiş eve daha neyin ne olduğundan haberi yok şurasına şöyle olmuş burasına böyle olmuş sağlam ön kontrol paneline bile patlamış dedi.
resimdeki kırmızıyla çizdiğim entegreler değişince kart çalıştı..
Toyotaya sade gösterip uyar mı tip olarak yoksa kapakla daha mı iyi görünüş olarak? jantlar 14"
Tamponlar aynalar boyalı mı boyasız mı güzel duruyor renkler hep aynı araba kondisyonlarını coupe sedan olmasını göz ardı ediniz :D
m40 makyajlı kasa 316i 318i ler fabrikadan böyle boyasız çıkıyor

bu da makyajlı kasa 318is 320i ve üzerinde boyalı olanlar

https://i.hizliresim.com/RrBQGa.jpg
sistem bu sürekli bastan daha kalın tizlerden cızz diye bir ses geliyor soldan sağa göre iki kat fazla çıkıyor. Mesela fişe takıp ses giriş kablosu takılı değil yine bu ses var sesi yükseltince daha da çoğalıyor. Bide şu öndeki çevirme tuşları plastik ama dokununca pıt pıt ses geliyor hoparlörlerden cızırtı sesi yaptırıyor şase alıyor gibi plastik olduğu halde elin değmesi sesi etkiliyor. Bugün arkadaki 4lü ses rca çıkışını değiştirttim sanki cızırtı daha da arttı yada bana öyle geliyor. Birde adam şu arkadaki 2 tane direncin yönlerini değiştirmiş ondan olabilir mi?https://i.hizliresim.com/NnWkOg.jpg ilk hali bu bunları söksem ne olur elimle değince gürültü azalıyor gibi trafodan olabilir dedi adam gürültüye
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 431
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 14.440 (Bu ay: 850)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.