Teğmen
21 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 309 (Bu ay: 1)
Gönderileri

satılık Pa arcana engin türlü çelişkiler tarz 3 açık 200tl referanslar ve imzamda alışveriş yaptıklarım mevcut) havele ve eft şeklinde önce havale sonra ürünü gönderiyorum 0505-992-81-15 whatssp veya telefondan'da ulaşabilirsiniz

Juggernaut arcana alınır +Codicil of the Veiled Ones alınır ödeme olarak satıcının referansı varsa önce havale yaparım referansı olmayan arkadaşlara takasdan sonra havale yaparım imzamda alısveriş yaptıklarım mevcut ayrıca ikinci el al sat bölumünede bakabilirler referansda mevcut en son tarihleride yeni

ALINIK PA arcana tarz 3 kilidi açık arıyorum ödeme olarak satıcının referansı varsa önce havale yaparım referansı olmayan arkadaşlara takasdan sonra havale yaparım imzamda alısveriş yaptıklarım mevcut ayrıca ikinci el al sat bölumünede bakabilirler referansda mevcut en son tarihleride yeni

100TL'den Juggernaut arcana + Terrorblade+ Crystal maiden alınır önce item alınır daha sonra eft havale yapılır İş Bankası Eft saatleri ve mesai günleri her gün 09:00 ile 17:00 - (hafta sonu yapılan eft havale pazartesi günü hesaba geçer dekont fotoğrafı gönderilir) güven açısından ikinci el bölümünde alışveriş yaptıklarım imzada mevcut
konu dışı bölumune açarak rahatsızlık vermek istemedim ama bir şey sormak istiyorum.Forum destek ne zaman iletişime geçer acaba 3 gün oldu kimse bakmamış kusura bakmayın sadece geri dönüş sürelerini ögrenmek istedim işim acilde
TI8 set hediye takası olarak almak için araştırıyorum karşılıgında başka bir item vericem yanlız sormak istediğim şu TI8 set satan kişiler takası 30 gün sonra yapabiliriz diyorlar steamde arkadas olmak lazımmış 30 gün boyunca diğer şekilde hemen takas yapılamıyormuş bu doğrumu? yardımcı olursanız çok sevinirim
hekese merhaba normal'de böyle konular forumda çok ve baya araştırdım ama 1 haftadır ikisi arasında kaldım FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE ve XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS SİLVER 750W bazı yorumlar çok olumlu bazı yorumlar çok kötu dh forum her zaman bu işin içinde olan kişileri barındırmakta ve sormak istedim hangisini tercih etmeliyim işlemcim 6500 ekran kartım r9 380 ama ben verimli,,malzeme kalıtesı ıyı olan bır power supply baktım fp ürünü olarak..şuan high power kullanıyorum yanına yedek olarak alıcam arıza yaptığı zaman problem yaşamamak için herkese iyi forumlar konum hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim yanlız fsp için hiç kötu yorum görmedim
benım MSI anakartım ve 460 wat power suppleyım yandı ...ram yanlıs taktım dıye.. asus G41 p5 anakart aldım ve redrock 500 wat power suppley aldım ama oyunlara girdigim zaman 15 dakıka sonra ekran sıyah oluyor reset atıyor bazende ekran sıyah olup uyku moduna gecmeden mavı ekran hatası verıp resetlıyor.Bu sorun power suppleyden mı kaynaklanıyor? yoksa benım anakartım dan mı kaynaklanıyor ekran kartı böyle bır sorun yaparmı .. oyunlara gırerken sıkıntım yok fps düşüşüde yaşamıyorum ama 15 dakıka sonra dedıgım gıbı sıyah ekran oluyor arkadan cızırtı sesı gelıp resetlıyor.. yardımcı olursanız cok sevınırım 5 gundur bu sorun yuzunden magdur durumdayım yarın power suppleyı gerı verıcem
kusura bakmayın arkadaşlar 2 gündür sıkıntı içerisindeyim sormak istedim.Bilgisayara ram taktım göruntu gelmedı daha sonra tekrar resetledıgım zaman kokular çıkmaya başladı ve bilgisayarın sesi değişti ..2 gün önce bir arkadasa verdim cafeci tamir de yapıyor anakart ve power supply yanmış dedi.Bu gün anakart aldım asus ve 500 wat power suplly aldım yarın test edilcek ama sormak istediğim şu acaba ekran kartı da yanmışmıdır? bılgısayarın içinde'ki koku ekran kartına da sinmiş şekildeydi .. biraz bilgi verirseniz çok sevınırım tahmin olarak
TERA ONLİNE 25lw kadar ücretsiz Hangame üyelik sahıbı olan arkadaşlar tera online (eu beta) durumunu beklemeden oyunu test etme imkanınız var bir kaç SS atıcam kendi bilgisayarımdan.Bu arada cabal 2 beta alımları başlamıstır KRhttp://i.imagefra.me/d37izp3lhttp://i.imagefra.me/5f5izp3qhttp://i.imagefra.me/c40izp40http://i.imagefra.me/27dizp41http://i.imagefra.me/b59izp42
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yapılanlar: self_control35 ,ChelseaSmile, azimbilgisayar (komando57 ),plutonium35,demircibu,nucLear,L4FLEUR,fth,haydar1912,CloudCake ( 2X Cooler Master 550W ,Playstation 3 250GB Slim ,Logitech Driving Force G,High power 650watt,Corsair void rgb gaming headset,A4 TECH B2100,Toshiba 1 TB STORE.E BASICS, Sapphıre HD6850, Sapphıre HD4870 ,Sparkle 8800GTS 320BİT,t, , H110M pro vd, Tera online Collector's edition,) Steam gİFT 250TL,Corsair H45 sıvı soğutma,MSI GTX 1060 3GB,ASUS ROG strıx 5700xt oc 8gb,steam cüzdan kodu 1980TL,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 421
İkinci El Bölümü Mesajları: 239
Konularının görüntülenme sayısı: 13.221 (Bu ay: 273)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.