Yarbay
20 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
27 ay sonrasına 'tahlil' randevusu Kırklareli’nde oturan 52 yaşındaki İbrahim Aydoğduoğlu’ya, 2 yıl önce başlayan uyku bozukluğu rahatsızlığının tedavisi için gittiği Namık Kemal Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Hastanesi Uyku Bozukluğu Merkezi’nden, cihazla yapılan uyku testi için 19 Mayıs 2017 tarihine randevu verildi

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/28378237.asp

YALNIZ ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM Kİ BİR HATA DAHA VAR AMCAM 19 MAYIS TARİHİNİNDE TATİL OLDUĞUNU O GÜN ÖĞRENECEK VE 2 YIL SONRASINA YİNE TARİH VERİLECEK:)
Valilik doğruladı: Yaralı IŞİD komutanı Denizli'de tedavi edildi

YPG ile girilen çatışmalarda Kobani'de yaralanan ve IŞİD komutanı olduğu ileri sürülen Emrah Ç'nin Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi edildiği iddiaları Denizli Valiliği'nce doğrulandı. Valilik, Emrah Ç’nin, akrabaları olduğu için Denizli’ye geldiğini ve ’normal vatandaş’ gibi sağlık hizmetlerinden faydalanma hakkı gereği tedavi işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

BUYURUN LİNK

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/28376385.asp
Bunlar hep raslantı zatenn..!!

AK PARTİLİ ARKADAŞLARDAN ÜLKEMİZİN GÜNEYDOĞUSUNUN NEDEN PKK LI TERÖRİSTLER TARAFINDAN İŞGAL EDİLDİĞİNİN AÇIKLAMASINI ALABİLİR MİYİZ..??
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda Bursa tarafına yolum düşecek gitmişken zeytinyağı almak istiyorum yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır??

Nereden iyi yağa ulaşabilirim teneke hesabı almak istiyorum

Şimdiden teşekkürler...
[image]
[/image]

Somada bu gibi durumlar oldu arkadaşlar,ölülere yaralı süsü verilip bilançonun düşük gösterilmesi gibi bir durumdan bahsedildi,

İşçiler de bizzat bu durumu onayladılar,bu konuda fikri,düşüncesi olan var mı..??

Ucu boştaki,oksijen tüpüne bağlı olmayan hortum ile maske takılmanın manası nedir..??
Merhaba arkadaşlar,

2010 yılında almış olduğumuz Turkcell Romlu Galaxy S cihazımızı Turkcell romundan kurtarmak istiyorum,

Servise götüreceğim,servis bu işlemi yapar mı..??

Farklı bir rom yüklemek istiyorum,

Bu işlem ücrete tabi midir..??

Tecrübesi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum..!
Merhaba Arkadaşlar,

Phılıps 40PFL8007K Smart tv mevcut dahili hd uydu alıcısını kullanıyorum,

Fakat bildiğiniz üzre dahili alıcıda biss şifrelerini çözemiyor,

Ben splitter ile Lnb kablosunu çoğaltıp birini tv'ye dahili alıcı için

Birini de ayriyeten biss li bir alıcı alıp ona bağlamak istiyorum,

Ayrı ayrı zamanlarda kullanmak için,

Maçlarda harici yi kullanmak için mümkün müdür..??

Mahindra Grubu’na ait Güney Koreli otomobil üreticisi SsangYong, Korando modelinin hem yaşam alanını hem de dış tasarımını hafif makyaj operasyonu ile daha modern görünüm ve ergonomiye kavuşturdu.

18-inç jantların tercih edildiği araçta kullanılan LED gündüz farlarına sahip ön kısım köşeli yapıya sahipken, yenilenen ön tampon, arka spoyler ve LED stoplar ilk dikkat çeken unsurları oluşturuyor. Ahşap ve metal görünümün harmanlandığı yaşam alanında dijital göstergeler kullanılmış. 7-inç dokunmatik ekran, navigasyon ve “Infinity Audio System by HARMAN” ses sistemi ise aracın albenisini artıran detaylar arasında.

Kompakt SUV Korando’nun kaputu altında 2.0 lt. dizel motor bulunuyor. Bu motor 150 Hp ve 175 Hp olmak üzere iki farklı seçenek olarak tercih edilebiliyor, 360 Nm tork üreten araç 6 ileri manuel ve otomatik olarak iki ya da dört tekerlekten çekişli tercih edilebiliyor.

Otomatik şanzımana sahip önden çekişli model 7.8lt./100km yakıt tüketirken manuel şanzımana sahip versiyon 5.8lt./100km yakıt tüketiyor. SsangYong mühendisleri tarafından gelen açıklamaya göre Yeni Korando selefine göre %10 daha düşük gürültü ve titreşim oranına sahip.
Merhaba arkadaşlar,

2006 yılının başlarında ikinci el olarak satın almış olduğum bilgisayarımın sabit diski artık ömrünün son evrelerini yaşamakta

Model Samsung SP2504C;

Ben yaklaşık 7 sene kullandım benden öncede kullanılıyordu son derece memnun olduğum,hiç ısınmayan,çok sessiz olmasada da dönemine göre sessiz sayılabilecek bir disk aslında

İlk önce 1-2 hafta evvel Bıos ekranından önce ''S.M.A.R.T Status BAD, Backup and Replace error'' hatasını gördüm

Daha sonra hemen peşine win 7 açılışta disk önemli bir hata bulunduğunu ve bir an önce yedek almamı belirten bir uyarı verdi ki halen vermekte

Bende bunun üzerine disk programları kurup bunun ne derece doğru olduğunu teyid etmek istedim buyurun aldığım sonuçlar;

Ayrıca şu son resimde işaretlediğim gibi bilgisayarımda S,D,E disklerimin üzerine kırmızı renkli çarpı var win 7 tarafından koyulmuş bunun anlamını bilen var mı?

Bu kadar delilden sonra artık 2 gündür yedeğimiz her ne kadar olsada bir gözden geçirmekte fayda var diyerek harici ile dahili disk arasında mekik dokuyoruz

Ee tabi yeni diskler ile de göz göze gelmiyoruz değil hani
Hakkında
Forum İmzası:
SSANGYONG ACTYON SPORTS 4X2 6/AT

LUXURY HARD TOP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.357
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 174.296 (Bu ay: 593)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.372 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.