Yüzbaşı
19 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar zonguldakda oturan birine ihtiyacım var. Kilimliden bir anfi amlak istiyorum . Birisi gidip kontrol edip alsın bana göndersin istiyorum. El emeği olarak 200 lira vereceğim. Özel mesaj atabilirsiniz.
Eşim ile birlikte gidebilecegim düzgün bir cafe-bar varmi önerebileceğiniz ?
Bu ürüne ihtiyaci olan varsa pm atabilir. 295 tl çok temizdir.
Arkadaslar kullandığım ampli Audiobahn Hct 1500 tek kanal bir mono ampli. Bu ampliye kicker kompR 12 baglayacagim ama woofer yanar mi bilmiyorum.

Ampli spec : Monoblock Class AB High Current Series Car Amplifier • 600W x 1 Chan @ 4 Ohm • 1100W x 1 Chan @ 2 Ohm • 2200W x 1 Chan @ 1 Ohm • Variable Bass Boost • High Gloss Chrome-Plated Finish • Dual Cooling Fans • 2200W RMS

Woofer spec : Size (IN.,CM)12, 30 Impedance (OHMS)4

DVCMax Rec Amplifier Power (WATTS PEAK/RMS)*1000/500 Sensitivity (dB 1w/1m)86.9

Yanliz wooferin kutusunda 800Rms / 1600 peak yaziyor , sitesinde 500/1000 yaziyor. 😕
Subwoofer ve Anfi çok uygun fiyata satılıktır. Alttaki linkte bilgiler mevcuttur.

http://forum.donanimhaber.com/m_111371268/f_//tm.htm#111371268
Merhaba arkadaşlar ,

Rear olarak kullandığım Yamaha NS-333 leri artık duvara asmam gerekiyor. Bebeğimiz biraz büyüdü ve Sonorous sp 100 ayakları sallamaya başladı. Üzerine devrilme riski olduğundan dolayı duvara asmam gerekti ve bende az önce yeni bir askı aparatı tasarladım. Çizimleri yarın çalıştığım lazer firmasına kesim ve büküm için mail atacağım. Bittiğinde gerçek fotoları buraya eklerim. şimdilik çizim resmi ekliyorum. Eğer sizinde böyle bir aparata ihtiyacınız varsa bana ulaşabilirsiniz. Aparat ; sağa-sola ve yukarı-aşağı hareket edebiliyor.

Aparat hazırlandı ve montajı yapıldı. İhtiyacı olanlar için çizim ve montaj dosyalarını da buraya ekliyorum....

Civataları dekoratif görünsün diye mercimek başlı seçtim. Metrik 6 x 15

Sac kalınlığı 3mm olmasına rağmen ben yinede daha da sağlam olsun diye perçin somun kullandım. Ülkemizde henüz çok yaygın değil ama sac ile uğraşanlar için bulunmaz nimet. İnce saclara diş çekildiğinde kolayca yalama olur bu tarz perçin somunlar kullanıldığında yalama olmaz çok sağlam olur.

Paylaştığım çizimde delikler bu perçin somunlara göre tasarlanmıştır.

Yamaha NS-333 Duvar Askı Aparatı

Slm arkadaşlar Babamın kullandığı emektar kasa içinde 2GB ram, amd athlon 64 x2 4000+ diye bir işlemci var ve günlük işler ( face internet ) için yetersiz gibi. Bunun yerine daha performanslı aynı soket yapısına uygun fiyat olarakta cazip olan bir işlemci arıyorum. Ne önerirsiniz 2. el alacağım elinde olan varsa pm de atabilir Teşekkürler...

Veya bu işlemciyi söküp yerine intel işlemci takma şansım varmı arkadaşlar buda olabilir..
Slm arkadaşlar Babamın kullandığı emektar kasa içinde 2GB ram, amd athlon 64 x2 4000+ diye bir işlemci var ve günlük işler ( face internet ) için yetersiz gibi. Bunun yerine daha performanslı aynı soket yapısına uygun fiyat olarakta cazip olan bir işlemci arıyorum. Ne önerirsiniz 2. el alacağım elinde olan varsa pm de atabilir Teşekkürler...

Veya bu işlemciyi söküp yerine intel işlemci takma şansım varmı arkadaşlar buda olabilir..
Arkadaşlar Asus notebook için ilave Ram yapıcam fakat içindeki ram 1333 mü 667 mi anlayamadım bi bakarmısınız cpu-z resimlerini ekliyorum

Hakkında
Forum İmzası:

TV: Sony 55W815B / AVR: Pio VSX-921 / Media Player: Pioneer BDP-150K / Front: NS-555 / Center: NS-444 / Surround: NS-333 / Subwoofer: YST-SW315 / Sattelite: Dsmart HD ---- PC: Zalman Z11 Plus, CPU:3570K, GPU: Asus 7870DirectCU II T , Corsair. 16GB Ram, Macho HR02
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım: http://forum.donanimhaber.com/m_86310939/f_//tm.htm _____________________________________________________TV: Sony 55W815B / AVR: Pio VSX-921 / Media Player: Pioneer BDP-150K / Front: NS-555 / Center: NS-444 / Surround: NS-333 / Subwoofer: YST-SW315 / Sattelite: Dsmart HD ---- PC: Zalman Z11 Plus, CPU:3570K, GPU: Asus 7870DirectCU II T , Corsair. 16GB Ram, Macho HR02
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 802
İkinci El Bölümü Mesajları: 140
Konularının görüntülenme sayısı: 22.433 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 146 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.