T

Yarbay
15 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 180 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar prime da bulunan sınırsız sosyal medya tarifesiyle ilgili bir sorum olacak ; Twitter’da veya instagram da bulunan bazı video linklerine tıkladığımizda video başka bir sayfada açılıp oynuyor. Bunlarda sosyal medya kapsamında sayılıp internet kotasından düşmüyor mu ? Bilgisi olan var mı??
internet işinden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim : Bir tane internet menzil artırıcı aldım eve, evde her hangi bir yere fişe takıyorsunuz Wi-Fi üzeriinden modemi görüyor ve diğer odalara interneti dağıtıyor. Yalnız bu dağıtıcının alt tarafında bir de Ethernet girişi var , bu giriş ne işe yarıyor ? İki yolu var heralde ya modemden bir kablo çekip buraya takiyoruz interneti dağıtıyor yada yine buraya kabloyu takip internetin çekmediği bir odadaki bilgisayara bu kabloyu takiyoruz. Hangisi doğru ?
Arkadaşlar internet hızım düşünce modemi restart ediyorum hız düzeliyor. Bu modemle ilgili bir arızamı yoksa hat ile ilgili mi ?
Karanlık temayı sakın yayınlamayın çünkü herkes istiyor !!!


Cihaz: iPhone12,1 (14.2)
Sürüm: 1.8.8 (781)
Arkadaşlar ben Turkcell kullanıcısıyım , Turkcell tv uygulamasını evdeki Wi-Fi üzerinden akıllı tv den veya android box dan sadece ulusal kanalları izlemek ücretli mi ?
Arkadaşlar Turkcell kullanıcısıyım , evdeki akıllı tv ye veya android tv boxa playstoredeki Turkcell tv uygulamasını kursam tv üzerinden Wi-Fi ile izlesem faturama bir ücret yansır mi ?
Bildirim ayarlarına tıklıyorum bekleyip duruyor ayarlara girmiyor


Cihaz: iPhone12,1 (14.2)
Sürüm: 1.8.8 (781)
Gece modu koyu mod özelliği androidde var iOS’da niçin yok ? Birde özel mesaj bildirimleri gelmiyor


Cihaz: iPhone12,1 (14.2)
Sürüm: 1.8.8 (781)

50 MB fiber kullanıcısıyım 1 haftadır özellikle akşamları hızım 5 MB ye düşüyor sizde problem var mı? Bazen modemi restart ediyorum düzeliyor ama çoğunda düzelmiyor . Bir yerlerde özellikle maç saatlerinde kaçak Iptv kullanımını engellemek için servis sağlayıcıların bilerek hız yavaşlatma uyguladığını okumuştum . Eğer öyle bir şey varsa bizim suçumuz ne ?

Arkadaşlar 50mb fiber kullanıcısıyim. Gün içerisinde eğer modemi açıp kapatmaz isem hızım 10mb lere kadar düşüyor , tekrar kapatıp açarsam hızım düzeliyor . Bu olay sizce modem kaynaklı mı yoksa hat ile ilgili bir şey mi ?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Favorilerine bakıyor.
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 5.432
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.619
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.403 (Bu ay: 772)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.608 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.