Teğmen
15 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Elime bir adet kapalı kutu Dji Pocket 2 geçti. Hiç bilgim yok bu marka ve ürün hakkında. Bu cihazın garanti sorgulamasını nereden yapabilirim arkadaşlar?

Lütfen beni aydınlatın, Z490 anakartım ve 10700k işlemcim var diyelim, i7 10700k da biliyorsunuz 2933mhz
Şimdi ben gittim 3600mhz ram aldım:
1- İşlemci 2933 hızında çalıştığı için, ram demi 2933 hızında çalışacak?
2- Ram 3600 hızında çalışıyorsa, işlemci 2933 te devam mı ediyor yoksa oda kendini 3600 e mi yükseltiyor?
3- İşlemci ve ram aynı hızda mı çalışmak zorunda, yoksa birbirlerinden bağımsızmı?
4- OC bu işin neresinde ve nasıl devreye giriyor?
Arkadaşlar aylardır bütün forumun dilinde stok gelecek fiyat düşecek lafı dolanıyor, ancak ne stoğun geldiği var ne fiyatın düştüğü görünüyor
1- Bu stoklar ne zaman gelecek?
2- Stok gelirse Asus Rtx 3080 Strix Oc kaç TL den satılacak?
Googla a “3060 ti” yazıp üst menüden alışverişe tıklayınca bu fiyat geldi önüme, nedir bu site bilgisi olan yada daha önce alışveriş yapan varmı?

Bu genç arkadaşımız hakkında forumda çok ilginç konu bulamadım. Yaptığı parçalar çok üst düzey, yurt içi ve yurt dışı epey yorum almış youtube kanalında, böyle yetenekli kardeşlerimizin dünya çapında parlaması gerekiyor
https://www.youtube.com/watch?v=uyFNBWZ3zt8&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=Hh2Sxuzqqw0&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=Mc2-YM9Bhu4&feature=youtu.be
Merhaba, elimde 2013 yılından kalma Cooler Master Haf 912 kasa 750 watt psu, 1080p monitör, hdd, sdd var,
(Kasada 3570k, asus p8z77v-le plus anakart ve 12gb ddr3 ram var)

Şimdi ben bir adet asus rtx tuf 3070 aldım

Şimdi bu kasa ve ekran kartı için kullanılmak üzere nokta atışı yapabilecek
1- Anakart(asus tuf tercih)
2- İşlemci(intel tercih)
3- Ram(hiç farketmez)

Tavsiyesi yapabilecek arkadaşlar lütfen bilgi versinler, 1080p de darboğaz yapıyor diyorlar, ekran kartı darboğaz yapmaması için en ekonomik yada f/p ürünleri nelerdir?

Not1: Ayrıca işlemci soğutucumda 2013 cooler master hyper h212, bunuda kullanmak istiyorum yeni işlemcide olurmu?

Not2: Birde Pci4 olayı varmış, bilgisi olan paylaşırsa çok iyi olur
Hergün ekmek aldığım fırına bugün yine ekmek almaya gittim. 1.5 lira uzattım. Zam geldi. Ekmek 2 lira oldu dedi fırıncı. Üstümde 50 kuruş yoktu. Kalsın o zaman üstüme çok para almamışım dedim. Olur mu abi sonra verirsin sen al ekmeğini dedi fırıncı. Şu saat oldu uyku uyuyamadım borçlu kaldık görüyormusun, yarın 2.5 lira ile gidip borcu kapayayım
Merhaba, masaüstü bilgisayarım orjinal windows 10, Asus P8Z77 anakart ve 3570k işlemciye sahip. Açma tuşuna bastıktan sonra anakart yazısı geliyor, ardından windows yükleme işareti geliyor ve bundan sonra monitöre görüntü gelmiyor. Monitör kapandıktan sonra pc çalışmaya devam ediyor. Numlock ve scroll lock tuşlarının ışığı çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Defalarca reset atıyorum, yaklaşık 40-50 resette bir windows normal şekilde açıldığı oluyor. Sonraki resette yine aynı sorun devam ediyor.
Daha önce başına gelen yada yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Edit: Pc yi televizyona bağladığımda görüntü geldi. Hiçbir sorun yok ancak monitöre bağladığımda görüntü windows yazısından sonra gelmiyor sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 462
İkinci El Bölümü Mesajları: 46
Konularının görüntülenme sayısı: 1.828 (Bu ay: 642)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.383 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.