Teğmen
11 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 2 ay önce Banggood'dan 11.99$'a aldığım 10000 Mah PowerBank hala canavar gibi çalışmakta. Canavar gibi derken bende bulunan LG G2 cihazı %10 bataryada iken 3 defa tam olarak doldurmakta. Arkadaşlarımda almayı düşündüler ama fiyat şu an sitede 16.99$. Ürünün fiyatını düşmesini beklerken Gearbest sitesinde altta verdiğim ürünü gördüm. Altta verdiğim linke tıkladığınız vakit "Battery Protective Cover" başlıklı silikon powerbank koruması karşınıza çıkacak. Sitede aşağı doğru indiğiniz vakit "Buy Together & Save:" bölümünde bulunan "Xiaomi" powerbank dışındaki ürünlerin tikini kaldırdığınız vakit silikon ile 10000 Mah Xiaomi powerbank toplam 13.96$ olmakta. Bence fiyat çok iyi. Türkiye'de geçerli şu anlık kur ile 41,52TL gibi bir fiyata gelmekte. Düşünen arkadaşlar için önerilir.

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_232156.html

Yeni link:

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_234924.html
Selam millet. Aliexpress'ten alta bulunan linkten bu montu almayı düşünüyorum. Daha önce bu ya da başka bir satıcıdan ya da başka bir siteden Jack Wolfskin mont alan oldu mu? Oldu ise buradan link paylaşabilirse sevinirim. Alttaki link ile ilgili yorumlarınızıda bekliyorum.

http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Jacket-2015-NEW-Hunting-Jacket-Windproof-Soft-Shell-Tactical-Clothing-Windbreaker-Hooded-Outdoor-Waterproof-Jacket/32497077631.html?spm=2114.030010108.3.23.Co3lCK&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_1_10001_10002_9880_10005_10006_10003_10004_9873_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6149
Sitede gezerken bu ilanı gördüm. 15 saat sonra ilan aktif olacak. Almayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

http://www.banggood.com/bg_os/10Pcs-Original-XiaoMi-Rainbow-Zi5-1_5V-AA-Alkaline-Battery-Set-p-1027823.html?utmid=351
Replika NOTE 4 kullanan arkadaşlar genel cihaz paylaşımı, yardım istek, parça tedarik konularında bu konu başlığı altında bilgi paylaşımı yapılır.
Arkadaşlar cihazıma yeni bir hat alacağım. Sadece internet kullanmak istiyorum. Data hat şeklinde alacağım. Biraz araştırdım 6GB internet Turkcell vergiler dahil 39TL. Vodefone 6GB internet vergiler dahil 35TL. Tabiki faturalı ve 1 yıl taahütlü. Orasını kabul ettim ama internet hızı hakkında çekincelerim var.

Ankara da oturmaktayım. Önerisi olan arkadaş varsa sevinirim.
Dostlar Avea hat kullanmaktayım. Numaramı Turkcell e taşımak istiyorum. Sitede bu iki kampanyayı birlikte kullanma imkanımız var mı? (Yaz 500 Paketi+Yıldız Ek Genç Paketi) Yardımcı olacak arkadaşlar bu kişi önerinizi beklemekte. [;)]
ARKADAŞLAR BENİM SORUNUM 2.EL OLARAK ALDIĞIM ASUS LAPTOPU İLK ALAN KİŞİ HEPSİBURADAN ADRESİNDEN ALMIŞ VE DOĞAL OLARAK KENDİSİ ADINA FATURA KESİLMİŞ BANA FATURASI İLE BİRLİKTE LAPTOPU GÖNDERDİ BENDE BU KİŞİDEN ALDIĞIM LAPTOPU YAKLAŞIK 4 AY KULLANDIKTAN SONRA ARIZA ÇIKARMAYA BAŞLADI ÜRÜNÜN GARANTİSİ DOLMASINA 5 AY KALA ÜRÜNÜ YETKİLİ SERVİSİNİ GÖNDERDİM ORADAN GELEN YANIT ÜRÜNÜNÜZÜN ANAKART PARÇASI BEKLENMEKTEDİR ŞEKLİNDE İDİ DAHA SONRA DİĞER BİR MAİLDE ÜRÜNÜNÜZÜN PARÇASI TEDARİK EDİLEMEDİĞİ İÇİN ÜRÜNE DEĞİŞİM RAPORU DÜZENLİYORUZ ŞEKLİNDE BİR MAİL ALDIM VE ARIZALI ÜRÜNÜNÜZ BİZDE KALACAK ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇEREK SİZE GÖNDERECEĞİMİZ DEĞİŞİM RAPORU İLE YENİ BİR ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ ŞEKLİNDE BİR MAİL ALDIM HEPSİBURADAN ALINAN BU ÜRÜN BENİM ADIMA FATURA KESİLMEMİŞ BEN 2.EL OLARAK ALDIM BU ÜRÜNÜ HEPSİBURADA YETKİLİLERİ BİR SORUN ÇIKARTIRLAR MI ACABA BUNU ÖĞRENMEK İSTEMİŞTİM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 336
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 31.579 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.