F

Teğmen
08 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, bir tane WD My Cloud nas cihazı aldım.

Ancak bazı konulara çözüm bulamadım. Özellikle kablosuz bağlantıda dosyaları kopyalama hızı sn/2mb civarında.

Anladığım kadarıyla modemin gigabit olmamasından kaynaklı bir sorun bu. Acaba modem yerine gigabit switch alsam, Nas cihazını da gigabit switche bağlasam, kablosuz dosya aktarım hızı yükselir mi? Yoksa gigabit portlu modem mi almalıyım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar internetten çok araştırdım ancak buralarda satılan ürünler genellikle 7 inch ve yukarısı için ya da plastik aksamdan.

Bana tam olarak şöyle bir şey gerekiyor. Dokunduğum zaman titreme yapmayacak ve istediğim yöne çevirebileceğim. 5 inch den 10 inche kadar da destekleyebilecek.

http://www.dx.com/p/brilink-st04-360-rotatable-deskside-bedside-stand-holder-for-tablet-and-mobile-phone-black-285188#.VTDPrdysV1Y

Acaba Türkiye'de buna benzer satılan bir ürün var mı?

Teşekkür ederim.
Başlığı silebilir misiniz? Yanlış açıldı.
Merhaba arkadaşlar, babam için koşu bandı almak istiyorum, ancak bir türlü uygun model bulamadım. Kimisi hp motor kimisi ac motor kimide av motor diyor. Bu konulara oldukça uzağım.

120 kg taşıma kapasiteli koşu bandı önerisi olan varsa çok memnun kalacağım.

Teşekkür ederim.

Resimde görüldüğü gibi bir masa lambam var. Kitap okurken ışık arkadan gelsin istiyorum ve lambayı duvara sabitlemek istiyorum. Bunun için yapmam gerekenler nelerdir.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar babama araba bakmatayız, yukarıda yazdığım markaların 1997-2000 model aralığında olanlar teklfilerini iletebilirler.
Merhaba arkadaşlar,

http://www.focalprice.com/CE0032B/A10_7_Capacitive_Touch_Screen_Android_23_Tablet_PC_with_WiFi_3G_and_1080P_HDMI_Output_Black.html

bu tableti tavsiye eder misiniz?

Kuponla birlikte yaklaşık olarak 75 $ geliyor.

Sizce almalı mıyım? Ya da aranızdan bu tableti kullanan var mı?
Tablet konusunda uzun süredir araştırıyorum, ancak bu iki tablet arasında kararsız kaldım.

Archos 70 veya Exper EasyPad hangisini alsam bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. Birde aliexpress sitesinde bulunan ZT180 seriside oldukça tutulan bir modelmiş.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 148
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.968 (Bu ay: 137)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.