Yarbay
02 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme
Toplam: 182 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Bu ay turknetten fatura gelmedi faturalarıma baktığımda 18.12 tarihinde kesildiği ama 0 Tl olarak gözüküyor borcum gözükmüyor.

Arkadaşta da durum aynı sizde durum nasıl?

Mobil sürümde ilk 2 sayfadan sonra 3. ve 4. ve sonraki sayfalara geçmiyor bazen 2.sayfaya bile geçmiyor.
2 aydır aynı problem çözün şunu artık.
Mobilde sayfalar bir yere kadar kayıyor öyle kalıyor.
Hem mobilde hem normal sitede hem telefondan hem bilgisayardan aşağı kaydırınca 2 3 sayfa yukarı atma problemi var.

İllallah ettiriyor.
Şifremi hatırla, sürekli bağlı kal özelliklerini kullanıyorum hem mobil tarayıcımda hem bilgisayarımda.
Zaman zaman forumdan çıkış yapmış gösteriyor bağlan dediğimde hiç bir şey demiyor olduğum sayfayı yeniliyor.
10 dakika zaman geçip gir dediğimde giriyor.

Bir kaç kere başıma geldi bu problem.
Tarayıcıdan kaynaklı vs. derseniz şifrem telefonumda parmak izimde kayıtlı. %100 forumla alakalı problem.
Teamwiever kullanıyorum, özellikle karşı tarafa bağlanıp kapadıktan, 2 saat sonra kontrol amaçlı tekrardan bağlanmaya çalıştığımda bağlantı bekleniyorda kalıyor, karşı taraf için ağ bağlantısı yok hataları almaya başladım.
İstediğim zaman kolayca bağlanabileceğim program tavsiyeniz var mı? Anydesk ile bağlanmaya çalışınca karşı tarafın onayı lâzım her bağlanmaya çalıştığımda fakat evde kimse olmayınca bu mümkün değil.
Döküm tava kullanıyoruz tel vurmadık hiçbir zaman temizlemek için hep karbonatlı su kaynatıp çıksın sonra da bulaşık deterjanıyla süngerle temizledik.
Üst tarafında hafif bi grileşme var.
Zararlı mıdır?
Merhaba, bildiğiniz gibi laptoptan oyun oynayanlar için ne amd ne nvidia denetim masalarındaki gibi vibrance ayarı yok.
https://dan.salvagni.io/s/color-goggles/
linkteki Color-Googles adlı programı indirip rardan çıkarıp C:\Windows\System32 dizinindeki igfxDHLib.dll dosyasını kopyalayıp bu klasöre yapıştırmanız ve programa girip remove limits seçeneğini tikleyip aşağıya csgo.exe yazıp ad deyip oradan ingame saturation yani oyun içi renk dolgunluğunu 200'e veya istediğiniz değere çekebilirsiniz.
Test deyin ve oyuna girdiğinizde renkler daha canlı olacak. Masaüstüne dokunmayın videoların kalitesi çok bozuluyor.

Merhaba, laptop kullandığım için 2 adet mouse kullanıyorum birisi kablosuz 1000 dpi.
Diğeri de kablolu 400 DPI oyun oynamak için fakat mesela gündüzleri kablosuzu kullanıp akşam kabloluya geçince 1000 DPIdan 400 DPIya garip hissettiriyor.
Acaba 1000 DPIlık kablosuz mouseu masaüstü vb. her yerde 400 DPI gibi kullanmak mümkün mü? Yazılımı da yok A4TECH-G3 208A mouse.
Tikini kaldırsam da her bilgisayarı yeniden açtığımda işaretli oluyor çözümünü bilen var mı?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus ROG GL552VW
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18.254
İkinci El Bölümü Mesajları: 102
Konularının görüntülenme sayısı: 977.485 (Bu ay: 8.306)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.540 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.