Binbaşı
13 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA), 2019 yılının en iyi fotoğrafçılık ekipmanları da dahil olmak üzere, 74 farklı kategoride yılın en iyi ürünleri ödüllerini açıkladı.
https://www.fotografblog.com/yilin-en-iyi-fotografcilik-ekipmanlari-aciklandi-eisa-fotografcilik-odulleri/
www.fotografblog.com

Fotoğrafçılık Blog sayfamıza tüm fotoğraf meraklıları bekliyoruz.

Öneri ve görüşleriniz için mesaj atabilirsiniz.
http://www.1565km.com

"Türkiye’nin birbirinden en uzak iki noktası arasındaki mesafe 1565km’dir. Bu kadar büyük bir coğrafyanın içerisinde binlerce hikaye barındırdığını biliyoruz. İşte bu varsayım üzerinden yürüyerek, ülkemizin tüm güzelliklerini fotoğraf ile en iyi şekilde tanıtmaya kararlıyız. Her görüşten ve farklı bakış açılarından, belgesel, güzel sanatlar, doğa, foto muhabirliği, gezi, sokak fotoğrafçılığı, spor, moda, kişisel ve insan konularında heyecan verici çalışmalar ile bu 1565 kilometrenin içerisinde nasıl hikayeler barındırdığını, fotoğrafın görsel gücünü kullanarak anlatalım istiyoruz.
1565km.com aracılığı ile Türkiye’nin her bir yanındaki ister amatör olsun, ister profesyonel, projesi olan tüm fotoğrafçıların tutkularını, bakış açılarını ve hikayelerini paylaşmayı umuyoruz! Umarız siz de bizi bu maceramızda yalnız bırakmayarak, projeleriniz ile bizlere yol arkadaşı olursunuz"

Siz de fotoğraflarınızı fotoğraf projesi haline getirip, hikayeleştirirseniz 1565km.com'da yayınlayabilirsiniz.

Destek ve fotoğraf projelerinizi bekliyoruz...
Arkadaşlar kısmetse Cumhuriyet Bayramında kızım Dünya'ya gelecek. Cumhuriyet ile alakalı kız çocuğuna verilebilecek isim önerilerinizi bekliyorum.
Fotoğrafları tek tek buraya yüklemektense sitemin linkini paylaşıyorum. Umarım fotoğraflar hoşunuza gider.

www.dursunaras.com
Geçen ay Apple Store'dan aldığım Macbook Pro'un kasasından tıklama sesleri geliyordu. Apple Store'a gittiğimde cihazın daha çok yeni olduğunu, servis işlemleri ile canımı sıkmaktansa, yeni cihaz vermenin daha doğru olacağını söylediler. Sağolsunlar baya da ilgilendiler ve bugün mağazaya gidip yeni Macbook Pro'mu teslim aldım.

Kesinlikle marka hayranı yada fanatiği değilim ama Apple'nın bu davranışı gerçekten çok hoştu. Diyeceğim odur ki; madem bu kadar para veriyoruz, alabiliyorsanız Apple ürünlerini Apple Store'dan alın derim..
www.just3shots.com

3 fotoğrafdan oluşan projelerinizi paylaşabileceğiniz proje sitesi. Açık olan projelere fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz, dilerseniz yeni proje önerip, kendi proje konunuzu oluşturabilirsiniz. Yorum ve katılımınızı bekliyorum. Sevgiler
Arkadaşlar, yaklaşık 3 senedir fotoğraf çekiyorum, çeşitli gezilere ve yarışmalara katılıyorum, sosyal medya da farkındalık yaratmaya çalışıyorum vs vs.

Yeni bir web projesi geliştirme fikri uzun zamandır aklımdaydı ve nihayet hayata geçirebildim. Daha herşey yok yeni ama paylaşmak istedim. Böylece daha işin başındayken fikir ve önerilerinizi dinleyebilirim.

www.just3shots.com adresine girip, yorum ve öneri yaparsanız çok sevinirim.
Herkese merhaba...

Yaklaşık 3 senedir fotoğraf çekiyorum ve 10 yılı aşkında forumda üyeyim...Adım Dursun Aras. Forumda ister amatör, ister pro düzeyinde birçok fotoğraf aşığı var. Her gün onlarca konu açılıyor ama, işin mutfak kısmında çok da yararlı paylaşımlar yada etkinlikler ne yazık ki olmuyor. Hemen hemen her hafta sonu ister şehiriçi, ister şehir dışı fotoğraf gezilerine çıkıyorum ve artık biraz hareket diyorum...Fotoğraf gezileri olur, proje grubu olur, fotoğraf çekmek ve üretmek adına bir şeyler yapalım diyorum.

Biz birkaç arkadaş kendi imkanlarımızda, çanakkale, bozcada, kayseri, gölyazı, bolu, mardin gibi yerlere gidip fotoğraflayıp, hem geziyoruz hem de kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Uzun lafın kısası, bu işe gönül veren, kendini geliştirmek isteyen, proje veya sergi hayali kuran, tüm amatör ve pro fotoğraf aşıklarını bu oluşuma davet ediyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.700
İkinci El Bölümü Mesajları: 218
Konularının görüntülenme sayısı: 451.774 (Bu ay: 286)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 96 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.