Teğmen
22 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarimda vulkan yüklu olduğu halde uygulamalar bunu görmüyor.Bir diğer sıkıntısı gördüğü halde güncelleme alamıyorum sürekli günceleme bilgisi olduğu halde burada sorun olan şey ne olabilir
arkadaşlar merhaba starbike comdan parca aldım garanti bankası sanal kart ile her defasında kart bilgisi hatali dedi işlem onay ekranı gelmedi fakat daha sonra bu ekran mail yoluyla ulaştı para kesilmedi simdi sorum şu acaba ürün para yollamasi olacak mıdır? bankadan
yoksa hata verdi para göndermeyi mi bekliyor birde yaptığım şifreleme islemleri basima is acarmi 3d ekranında sürekli şifre girdim
Miktar çok yüksek ve her şeyi ayarlıydı yani gümrüğü falan dert etmiyorum tabi önemli olan ödeme çok yüksek miktar şuan yok oldu gibi
merhaba arkadaşlar elimde gigabyte fm2a55m model bir mAtx kasa ve uygun şekilde ram ve hdd power üçlüsü olan bir bilgisayarım var.Fakat kasa bana büyük ve hantal geliyor.Daha az yer kaplayan bir kasa almayı düşünüyorum vede fiyatı uçuk olmayan.Aklıma takılan şeylerden biri ısınma sorunu birde mevcut power ile alacağım kasaya sığarmı durumu.ısınma sorunu yaşamayacağım ve elimdeki tüm donanımı kullanacağım bu kasadan daha az yer kaplayan bir kasa öneriniz varmıdır ?

gördüğünüz üzere kasam ve sistem bu ve kullanmadığım yığınla boşluk var.Arada oyun oynadığım sıklıkla öğrencilere dosya hazırladığım bir pc olduğu için ısınma sorunu kafamı kurcalıyor.Almak istediğim ürün isehttps://www.sanalmarketim.com/Urun/Frisby-FC-S6020B-300W-Kulplu-Slim-Tower-Kasa/45786http://www.hepsiburada.com/frisby-fc-s6020b-300w-kulplu-slim-tower-matx-kasa-pm-bd131768
böyle bir kasaya geçmem acaba yeterli rahatlığı sağlar mı ?
lastik üretim yılını nasıl bulabilirim ? yeni bir lastik aldim fakat üretim yilini bulamıyorum. urun kargodan etiket eksik geldi
İkinci el bir samsung n150 netbook aldım.Malesef salaklığımdan kabul ediyorum bazı yerleri o an göremedim.Bunlardan biride klavyesiydi .Şimdi ben bu bilgisayarın klavyesini değiştireceğim ama bu modelin klavyesi biraz pahalı acaba farklı bir modelin ölçüsü uyarsa takabilirmiyim girişleride standart mıdır yoksa farklımıdır?yardımlarınız için teşekkürler
Geçenlerde bir arkadaşımız yol tarifi isterken tunceli yolunu diğer yerlere nazaran güvenli olduğunu söylemiştim.Tabi gündüz vaktiydi bu güvenli dediğim zaman.Haberdeki bir ayrıntı dikkatimi çekti bende yazayım dedim.Hpg şöyle soruyor vatandaşa acaba nereden duydu biliyor kim bilir ?Bana Ankara’dan gelen polis sen misin diye sordular.
haberin ayrıntılarını da yapıştırayım
YALOVA’DA doktor olarak görev yapan Erdal Bektaş Tunceli’nin Pertek ilçesinde bir arkadaşını ziyaret edip, Erzincan’a gitmek istediği sırada yolu silahlı 3 kişi tarafından kesildi. Bektaş'ı darp eden silahlı kişiler cipini de benzin dökerek yaktılar.
Tunceli’nin Pertek ilçesindeki arkadaşını ziyaret eden Doktor Erdoğan Bektaş, Erzincan’a gitmek üzere lüks cipiyle yola çıktı. İddiaya göre saat 18.30 sıralarında Pertek–Tunceli karayolunun 6 kilometresinde Bektaş'ın yolu silahlı 3 kişi tarafından kesildi. Silahlı 3 kişi, Erdoğan Bektaş'ı dipçikle darp ettikten sonra cipine benzin döküp yaktı.

Olaydan sonra 155 polis imdat hattını arayan Bektaş aracının silahlı kişilerce yakıldığını söyleyip yardım istedi. Ambulansla Pertek Devlet Hastanesi'ne götürülen ve vucudunda dipçik izleri bulunan Erdoğan Bektaş’ın tedavisi ayakta yapıldı. Hastaneden çıkan Bektaş, olayla ilgili olarak jandarmaya gidip, "Pertek’te arkadaşımı ziyaret ettikten sonra Erzincan’da bazı yakınlarımı görmek için akşam saatlerinde yola çıktım. Tunceli üzerinden Erzincan’a gidecektim. Kendime ait olan cip ile yola çıktım. Pertek ilçesini terk ettikten 5-6 kilometre sonra virajda yavaşladığım sırada yola çıkan silahlı 3 kişi aracı durdurdu. Silahlı kişiler aracıma binip bir süre benimle yolda ilerlediler. Bana Ankara’dan gelen polis sen misin diye sordular. Ben doktor olduğumu ve Pertek'te bir arkadaşımı ziyaret etmeye geldiğimi söyledim. Doktor kimliğimi gösterince, beni araçtan indirip birkaç kez dipçikle vurup beni dövdüler. Daha sonra aracıma benzin dökerek yaktılar. Silahlı kişiler aracımı ateşe verdikten sonra kırsal alana doğru kaçtılar. Bende durumu hemen polise bildirdim" dediği öğrenildi.

Olaydan sonra jandarma ekipleri bölgede geniş çaplı operasyon başlattı. Bölgeye sevk edilen insansız hava aracı ile kaçan silahlı kişilerin izi sürüldü.

Siz siz olun gece doğuda gece yolculuk deneyiminiz yoksa yola çıkmayın gündüz nispeten daha dikkatli olunursa güvenlik bulunur gece işte böyle oluyor

merhaba forum sakinleri.Tuhaf bir sorunum var bisikletimle şehir içi ulaşım yapan biriyim.İş gereği bazen gece eve döndüğümde oluyor.Sorunlar olmuyor değil malum istanbul trafiği.Bir kaç basit ışıkla durumu geçiştiriyordum:Fakat fren durumlarında arkadakini uyarma sıkıntısı birkaç kere yaşadım.Bende fren lambası yapmayı düşündüm ama...Frenler disk olunca bunu yapmak konusunda bilgimi aşan sorunlar var.Sizce ne yapmalıyım ? fren lambası mesela bir motorsiklette nasıl yanar yada moped de saygılarımla
selamlar forum üyeleri arkadaşlarla kaza güvenliği hakkında tartışırken konu ticari taşıt kamyon servis aracı ve kamyonetlere geldi.Neden ülkemizde orijinal araç kasaları yerine ahşap ağır pas tutan metal kasalar kullanılır ? Hiç mi bir üretici avrupa normlarında yük yeri tasarlamaz ve ya kullanılmaz ?Bir diğeri avrupada 8 kişinin bile taşınmadığı araçlarda biz niye tıklım tıklım 18+1 yolculuk ediyoruz? uygun forumda ekonomik araç yokmu ?
arkadaşlar merhaba bisiklet turları düzenleyen bir sosyoloğum araştırma için gittiğim yerlerde fotoğrafta çekiyorum lakin elimdeki makine hasarlı artık işlevini yitirmeye başladı.Piyasada bir hayli ürün var ve benim kafam açıkçası pek seçemiyor.Alacağım ürünün ufak hızlı mümkün olduğuncada az enerji harcayıp kalitesi vasat olmayacak bir düzeyde resimler çekmesi lazım.Ancak baktığım bir çok makine bataryalı ve ben kesinlikle bataryalı bir ürünü kullanamam.Sizden ricam bana dediğim özeliklere sahip ve birde artık var ise vizor barındıran küçük işlevsel bir makine tavsiyesi vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim saygılarımla sosyolog engin
uzun zamandır kafamı kurcalıyor ancak tek bir sahnesi aklımda kaldı.Bir adam vardı sanırım gözlüklü karısıyla yemeğe giderken karısının kafasına pompalı ile ateş edip parçalanmıştı.Sonra adam şok geçiriyordu sanırım daha sonra bir kızla tanışıp hayata yeniden atılıyordu böyle bir film hatırlayanınız var mıdır saygılarımla
Hakkında
Meslek: sosyolog
Forum İmzası:
Karanlıkta dile getirmekten çekindiğiniz hakikat birgün aydınlıkta işitilecek ve gizli mekanlarda öğrendiğiniz bu inancı birgün çatılardan haykıracaksınız ve insanlar buna inanacak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 371
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 44.764 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.