Yarbay
07 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu olmamış, değiştir dediğiniz parçalar var mı? Aynı fiyata Rx 580'li hazır sistemler var fakat kasa ve güç kaynakları hoşuma gitmedi. Ssd ve ekran kartını 2. el bölümünden de alabilirim.
Silinsin.
Düşük fiyata, internet,film ve müzik için bir cihaz alacağım. Notebookdan pek anlamam, bu cihazın özellikleri yeterli midir ? Yoksa 50 lira daha ver şunu al dediğiniz cihazlar var mı ?

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-ba014nt-x7h31ea-amd-e2-7110-4gb-500-gb-dos-P120331138
Bu cihaz ile ilgileniyorum fakat forum da hakkında pek yorum yok. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini öğrenebilir miyim ?
16 mbit superonline adsl kullanıyorum.Şu ana kadar son hızda kullanıyordum fakat son 1.5 haftadır 1.1-1.2 arası bir hız alıyorum.Neden böyle oldu acaba ? Müşteri hizmetlerinden tatmin edici bir sonuç alamadım ne yapmak gerekir ?

Evde ki pencereler uçacak neredeyse bu nedir
Hangisini almak daha mantıklı olur sizce ?
Daha önce yoktu böyle bir şey elimi bir değdim ateşler içinde yanıyor yavrum.Ama ne gariptir ki coretemp de sıcaklık dereceleri eskisi ile aynı.Ne gibi bir problem olabilir ?
7870xt kullanıyorum Asus hd 7970 dc2tp ile takaslama durumum var.Sizce almalı mıyım yoksa daha yeni kartlara mı yönelmeliyim ?

http://www.vatanbilgisayar.com/hd7970-directcu-ii-top-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti.html

Vatan bilgisayarda gayet pahalı bir kart fakat performansını bilemiyorum
Silinsin.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.544
İkinci El Bölümü Mesajları: 110
Konularının görüntülenme sayısı: 65.766 (Bu ay: 703)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.524 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.