Yarbay
04 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni bir dizüstü tavsiyesi istiyorum arkadaşlar

Kafamda şöyle kriterler belirledim

-Ekran çözünürlüğü 1366x768'den büyük olsun istiyorum. 1920x1080 istiyorum ama biraz tuzlu geliyor, o yüzden 1600x900'e de kabulum

-Ekran kartı da nvidia olursa daha güzel olur. ATI'nin oyunlarda intelle çok sıkıntı çıkardığı söylüyorlar.

-İşlemci en az i5 ya da onun ayarında amd olsun istiyorum (marka takıntım yok işlemcide ama inteli severim)

-ekran boyutu olarak da 15.6, 16 ve 17 uygundur. Daha büyük veya daha küçük olsun istemiyorum.

-Harddisk ve diğer özellikler yukarıda saydığım özellikler kadar önemli değil.

fiyat olarak da 2000 altında kalması iyi olur

Şimdi benim samsung r580 (i3, gt440m, 4 gb) biraz ömrünü doldurdu. Yeni pc almak istiyordum bir süredir ama maddi olarak elim bolda olmadığı için ilgilenmiyordum. Fakat küçük kardeşim benim dizüstünü istedi, çizim projesini yapmak için. Ben de kendime yeni bir bilgisayar arayışına çıkdım

Samsung'tan çok memnunum. İlk tercihim yine samsung zaten örnek olarak SAMSUNG NP350V5C-S0FTR bu model bayağı iyi tabi fiyatı tuzlu. Başka markalara da bakabilirim, ama samsungun yeri ayrı Neyse marka olarak ASUS, SONY, DELL, LENOVO, MSI olabilir :)

Cevap ve önerilerinizi bekliyorum :) yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.
PC sistemimde çözüm yolu bulamadığım bi sorunum var.
Bilgisayarım aniden, herhangi bir zamanda donuyor.
Donma dediğim şey mause, klavye, ses, ekran herşey kilitleniyor;
ama bilgisayar açık, kapanmıyor yani. Ekran da donuyor.
On-Off butonuna basılı tutarak komple kapatıp geri açıyorum, normal açılıyor.
Zamanı belli olmayan daha sonraki bi anda yine aynı donma problemi oluyor.
Bİ kaç yerde okuyup gördüğümden ComboFix ile taradım bişey çıkmadı ama taradığım 2 gündür donma olmadı !!!

Bİlgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim İyi günler, Keyifli Forumlar
http://video.mpora.com/watch/B6vkVnihZ/

Bir bisiklet filmidir .
Arkadaşlar ,
Ben pc yi servise vermiştim yedeklemeden onlarda ilk güne geri yüklemişler haliyle bütün dosyalarım gitmiş
Acaba geri yüklemeden önceki dosyaları geri getirebilir miyim ?

servise verme sebebim de bilgisayara galiba virüs bulaştı ve sistemimi kilitledi , masaüstündeki simgelerim kayboldu c deki bütü klasörler boş görünüyor ama bilgisarımdan baktığımda harddiskim de boyut olarak bi değişim olmamış yani dosyalar var ama görünmüyor . Mozup.exe diye birşey calıstırdım uyarı verdi calıstırılsın mı diye ben de ne diye bakmak için evet dedim ve ne olduysa o andan sonra oldu Yardım edin lütfen ,

İyi günler ...
Arkadaşlar burdan sirkecide aldığınız bisikletlerin model ve fiyatlarını yazabilirsiniz , böylece yeni araştıran arkadaşlara kaynak olur

İyi günler,keyifli pedallamalar
...
Archos 20c vision 4 GB ürüne bir arkadaş 60 tl istiyor sizce değer mi ? kullanan var mı ? tavsiyelerinizi bekliyorum .

Genelde müzik dinlemek için kullanacağım , karışık bir müzik zevkim vardır her telden dinlerim (arabesk hariç) ama Rock ve soft metal ağırlıklı
Bütçem max. 100 tl .

Şimdiden teşekkürler , iyi forumlar
Arkadaşlar istanbul avcılarda gittiğini< beğendiğiniz güzel bir bilardo salonu var mı ?

İyi forumlar .
http://us.skullcandy.com/shop/uprock-sc-black

arkadaşlar bu kulaklığı kullanan deneyen var mı ? ses kalitesi nasıldır , ayrıca dışarıya ses vermesi nasıldır ? Dinleyeceğim müzik türleri pop rock soft rock ağırlıklıdır metali nadir dinlerim sizce bu fiyatı bu kulaklık alınır mı ?

Daha çok dışarda yolda yürürken otobüste seyahatlerde kullanmak için alıyorum , sürekli kullanım için uygun mudur ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler .

Hakkında
Meslek: Metalurji ve Malzeme Mühendisi
İlgi Alanları: fotoğraf , Bisiklet, teknoloji ve bilim , otmobil ve motorsp
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
MOTORSİKLET
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple iPhone 7
Mobil cihaz
LG G3
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Steam
mclimber07
Notebook
Apple
GPS, Navigasyon
Garmin
GPS, Navigasyon
Garmin
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.285
İkinci El Bölümü Mesajları: 96
Konularının görüntülenme sayısı: 45.685 (Bu ay: 260)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.