Yüzbaşı
04 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar ben cahil bi insanım...yollarda kabartma yola dikey uyarı çizgileri mevcut...seyahat esnasından konforu ciddi miktarda olumsuz etkileyen bu çizgilerin ne işe yaradığını(reel faydasını) ben çözemedim gözlemlemedim görmedim...nerdeyse tüm asfalt bu çizgilerden ibaret...bilenler anlatırsa çok memnun olacağım..arabayla yol gitmek eziyet olmuş durumda..çin işkencesi resmen...dipnot: yaya geçitleri bile kabartma...lütfen ama lütfen biri anlatsın reel fayda zarar ilişkisi neden sonuç ilişkisi kurarak...bu garibe bi anlatın kafayı yemek üzereyim
arkadaşlar ne olduysa bilmiyorum ama çocuklar yaptı galiba...açılışta bios şifresi istiyor...şifreyi bilmediğim için bilgisayarı açamıyorum biosa da giremiyorum...araştırdım internetten ama bir çözüm yolu bulamadım...pili çıkarıp taktım olmadı...asus rescue passswordları denedim olmadı...lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim
arkadaşlar yeni bilgi var mı???üretime başlanmış deniyor türkiyede...var mı bir bilgi??paylaşımlara açıgız bekliyoruz
arkadaşlar bir kaç gündür masaüstü bilgisayarım mavi ekran hatası veriyordu...düzelir filan derken dün tamamen kapandı ve şimdi açılmıyor...açma tuşuna basına fanlar herbişey çalışıyor...yalnız hafiften şöle bir ses geliyor: arabaya gaz verip çekme gibi...fanlar bi hızlanıyor bi yavaşlıyo bi hızlanıyor bi yavaşlıyor...ama pc açılmıyor maalesef...rami soktüm taktım..pili çıkardım taktım...sağı solu kontrol ettim gene olmadı...acil yardım arkadaşlar...anakartım gigabayt...ekran kartım ati radeon 2400 hd...ram 2gb ddr2...yardımlarınız bekliyorum...teşekkür edeirm...
arkadaşlar 2011 focus comfort aracımda 1. vitesden ilk kalkışta eğer debriyajı az hzılı kaldırısam tak diye bir ses geliyor...sanki dişliler arasında boşluk varmış gibi...yardım lütfen??
arkadaşlar 2,2 kw blower için 30 m boyunda 6,4 iç çapında havalandrma borusu döşeyeceğiz...boru üzerinde kaç cm mesafde kaç tane kaç cm lik delik açmak gerekir..yardımınız için teşekkürler...acilll!!!
Hakkında
Forum İmzası:
koş sevim yine birileri sallamaya başladı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 388
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.257 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.