Onbaşı
09 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çok uzun süredir forumu takip ediyorum. Muvo 2 almayı da kafama koymuştum. Doğubank'ta, vs.. 250 YTL'ye kadar düşen fiyatlar vardı ama güvenilir değildi pek. Biraz önce canıma tak etti, gittim Bimeks'ten 290 YTL'ye 12 taksit yaptırdım. (World Card) Ve aldım, şu an aleti şarja bıraktım ama içinden çıkan sample'ı dinlemeden de etmedim tabii.. İlk görüşlerim muhteşem ötesi.. O ses hele, 98 dB yok mu?

Bu arada kullananlardan tavsiyeler bekliyorum, mesela iPod, Zen Touch gibi büyük bir ekranı olmadığı için mp3 bulmak çok da kolay bir iş değil. Bunun için dosyalama işi varmış galiba, bunu neye göre yapmamı önerirsiniz.

Mesela direk USB'den bilgisayara bağlayıp aleti, içinde Kıraç, Funda Arar, 50 Cent, vs.. gibi şarkıcı isimlerine göre dosyalama yapayım mı? Ya da nasıl önerirsiniz istediğim şarkılara daha çabuk ulaşmam için?

Şimdiden çok teşekkürler. Carew, umarım sen de alabilirsin en kısa sürede Muvo 2..
Arkadaşlar, sizden bir bilgisayar konfigürasyonu önerisi istiyorum. Monitör olmayacak içinde ve tüm oyunları çalıştırabilecek. Olabilecek en ucuzu lütfen.. Şimdiden teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Mesaj Sayısı: 26
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 65
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 658 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.