Yüzbaşı
03 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar sakallarım genel olarak fena değil ama çenenin üst kısmında biraz Boşluk var ve bıyıkların birazdaha uzamasını istiyorum Önerileriniz neler ?
Merhaba arkadaşlar. Sapphire 7950 713 tl 7870XT ise 588 tl. Oyunlarda çok fark olurmu? aradaki fiyat farkına değermi?
olarak toplansak ufak çaplı bir cumhuriyet kurarız diye düşünüyorum?
Avengers'tan önce İlk Yenilmez, Hulk ve İron Man filmleri gelmişti. Ki hepsini Avengers'ta gördük bu Wolverine filminin yayınlanmasından sonra yeni Avengers'ta Wolverine'nın olcağı düşüncesindeyim. Böyle bir dedikodu dönüyor. Sizin fikirleriniz neler? Olurmu sizce?
İyi geceler arkadaşlar. telefonun anakartı problemli gibi. burdaki fiyatlar malum en ucuz 350 tl den başlıyor. ebay e bakıyordum 35-40 dolara anakartlar mevcut. sizce alsam işe yararmı aynısımıdır yardımcı olabilecek varsa yorumlarını eksik etmesin şimdiden sağolun..http://www.ebay.com/bhp/samsung-galaxy-s3-motherboard
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sizce hangi kartı tercih etmeliyim? Msi'ın arka plakanında korumalı olması Gigabyte'ında 3 fanlı olması beni cezbediyor. Yorumlarınızı bekliyorum
İyi geceler arkadaşlar. s3 son bir kaç haftadır kilitlenmeye başladı. bataryayı çıkartmayınca kendine gelmiyor. tamamiyle donup işlem yapılmaz hale geliyor. wipe format attım rom attım fabrika ayarına getirdim ama düzelmedi. sizce ne yapmalıyım?
İyi geceler dh ailesi. size bir sorum olacaktı. gtx 670 mi yoksa 760 mı tercih etmeliyim? fiyatları aynı gibi. İkiside 2 gb 256 bit. yardımcı olursanız sevinirim.
SwiftKey klavyede titreşim özelliğini kapatamadım. Bilgisi olan varmı?
Öncelikle herkese iyi geceler. bir nargile cafeye modemin wifi ı yetmiyor diye rooter kurdum fakat o rootera telefon bağlanırken Laptop bağlanmıyor. modem airties rooter ise asus. neden olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
SAMSUNG GALAXY S III
intel e4400 core 2 duo | Kingston 2 gb 667 mhz ddr2 ram | PowerColor HD 4850 1gb/256bit ekran karti | 320 gb Seagate Hdd | 1200W Xilence PSU
Sistem önerisi için PM atınız.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 416
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 21.545 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.