A

Yüzbaşı
02 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Şu muhalefet muhalefetlik yapamiyor diyenlere gicik oluyorum. Bu kadar içi boş bir cumle olamaz. Her şeyi görmelerine rağmen ayni cumleyi tekrarlayip duruyorlar.

Boş cümle kurmayin kardeşim, muhalefet şunu yapsa şöyle olurdu, şu şekilde çözülürdü deyin de biz de bilelim muhalefet ne yapabilirmiş. Yargi ellerinde, toplumsal baskı ve yayin organlari ellerinde, polis ellerinde, asker ellerinde. Muhalefet hic bir ..k yapamaz. Anca konuşur. Ya da alir kendi destekcilerini sokaga cikar, yine terorist damgasi yiyerek oldurulmeye devam eder.

Bilmem kim ne kadar yolsuzluk yapmis. Ne yapacak mualefet mahkemeye mi verecek?

Bilmem kimi buyukelci yapmislar. Ne yapacak? Buyukelcilige mi yuruyecek? Buyukelcilikte dinamit mi patlatacak? Halka buyukelcinin yedigi naneleri mi anlatacak? Zaten adamin kac tane kasedi cikti. Anlayin kardesim ne yaparsa yapsin bir sonucu yok. Olmayacak. Boş konuşmayin, var ise bir fikriniz once fikrinizi belirtin, sonra o fikrin nasil bir etki yaratacagini belirtin, biz de diyelim evet muhalefet neden boyle yapmiyor. Muhalefetin yapabilecegi tek sey konusmak.

Merhaba. Bu upload dusuklugu normal mi acaba? Santrale 70 metre uzakliktayim. Neden download az duserken upload cok dusuyor? Bir de evde 2 ayri telefon cikisi var. İkisi de calisiyor. Kullanmadigimi iptal etsem hat degeri artar mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/65/59/0b/65590b60b1b206034f711605f0422c10.jpeg&t=0&width=480&text=1
Kablonet kullanıcısıyım. 24 mb download 2 mb upload olanından. Pingim Almanya olması gerekender yüksekti. Mesela Frankfurt'a ping atıyorum 75-72 çıkıyordu. Doğum günümde ücretsiz 1 günklük nitro plus tanımlamışlar aboneliğime. Hızım 100 mb çıktı pingim 58-60'a düştü. Nitro bitti, hızım düştü fakat pingim hala Frankfurt'a 58-60. Pingi olması gerekenden yüksek olanlar bir denesin derim.4 Tl falan nitro.
Geçenlerde direkt olarak bir cümle kurmamama rağmen hakaret ettiğim için ban yedim ve merak ediyorum. Bir aptala aptal, namussuza namussuz,şerefsize şerefsiz,kele kel,o.puya o. demek hakaret midir sizce? Bu kelimeler neden Türkçe'de var? İnsanlar ceza yesin diye mi?
Merak ediyorum. Hedeflerimizi gerceklestirdik ve harekati sonlandirdik diyelim.

1)Bu Suriye Milli Ordusu kim? Esad'ın vatan haini olarak gördüğü Özgür Suriye Ordusuna ne oldu? Bana ismini bir nedenle değiştirmişler gibi geliyor.

2)Bu bölgelere Suriyelileri yerleştirdikten sonra, bu Suriye Milli Ordusunun durumu ne olacak? Şehri bu orduya mi teslim edeceğiz? Ettik diyelim.

3) Esad bu orduyu tanimayacak ve bu bölgeyi almak için gelecek. Gelince de bu ordudan kolayca bu bölgeleri alacağını düşünüyorum. Biz Esad'a karsi bu bölgede devamli asker mi bulunduracağiz? Bunu yapar isek Amerika'nın yaptığı ameleliği onlarin yerine üstlenmekten başka ne yapmis olacagiz? Amerika'nin istedigi Rusya yanlisi Esad'ın olmadığı bir bölge oluşturmak değil miydi zaten?

4) Bölgede asker bulundurmayip, Esad'ın Suriye Milli ordusundan bölgeyi almasina izin mi vereceğiz? Eğer böyleyse Esad bizim tekrar kardeşimiz mi oldu? Neden Esad'la birlikte hareket etmiyoruz? Esad ülkesinde Ypg, Daeş gibi örgütlerin kurduğu bir özerk bölgeyi kabul mu ediyor? Yoksa Suriye Milli Ordusu Esad'la anlasti. Bu yüzden ismini mi değiştirdi? Bölgeyi temizleyip aldıktan sonra Esad'ın ordusuna geri mi dönecekler?

Sonuç olarak bu operasyondan sonra Amerika'nın ameleliğini mi yapacağız yoksa Esad'a kusura bakma kandırıldık deyip tekrar kardeş mi olacağız?
Konuyu nereye açacağımı bilemedim. İnternetten bir satış yapmak, ödemeyi paypal ile almak istiyorum. Paypal'dan para çekemiyorum onu biliyorum fakat bir paypal hesabı açıp, kredi kartı tanımlamadan havale alıp, paypal ödeme kabul eden sitelerden alışveriş yapabilir miyim? Yardımcı olabilecek var mı ?
Süperonline fiber kullanıyorum. Yeni tarifeler içler acısı. Süper online altyapısını kullanan, daha iyi fiyatları olan bir firma var mı ? Turknet ve vodafone aradım vdsl verebiliriz dediler. Ya da Uydunete geçebilirim. Akn'li kampanyalar hala duruyor sitelerinde. Akn'li tarifeye geçebilir miyim hala?
210 k altin 25 tl. Hesaba girmem gereklidir. İsteyen pm atabilir. Guven problemi olana kendi hesabimdan ss atabilirim.
Haberlerde okumussunuzdur. 13 agustos, dolarin en yuksek degerde oldugu gun bozdurdular, dolar o gunden sonra 4 gunde arttigi yaklasik 1 liralik degeri kaybetti. Bu size de anormal gelmiyor mu? Hem en fazla kârı elde ettiler hem de vatansever oldular. Acaba 5.60 civarlarinda tekrar dolar almislar midir bu vatan aşıkları?
Hakkında
Forum İmzası:
Eğitimin en etkili yolu, doğru olanı buldurmaktır. Bu da, kişiye doğru olanı direkt öğretmek yerine,doğru olandan başka yola çıkamayacağı sorular sormakla mümkündür.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 27 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 894
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 7.263 (Bu ay: 354)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.526 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.