Yarbay
29 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 424 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Mekanik klavye yaşamıma aşağıda linkini bırakacağım TT Esports Poseidon Z ile başlamıştım, zamanında amazondan almıştım ve çok kısa sürede çift tıklama sorunu ile karşılaştım.

http://www.itopya.com/thermaltake-tt-esports-poseidon-z-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye//

Sonrasında Logitech dedim kalitelidir dedim, 3 sene önce büyük bir hatayla G413 aldım, hala kullanıyorum ve malesef çift basmalar, basmamalar bir sürü problem mevcut.

Bu süre zarfında da teknolojiyeve piyasaya çok uzak kaldım; bu problemi yaşamamak adına cherry mx switch kullanan bir klavye mi almalıyım? Fiyatları çok yüksek onların makul fiyatlı öneriniz olur mu?

CM CK350 hakkında ne düşünüyorsunuz? Çift tıklama yapar mı? Cherry kullanmıyor ve ne kullandığını da bulamadım.

NOT: İlk ve tek önceliğim uzun seneler boyunca çift tıklama yapmayacak olması, ışık RGB falan hikaye.

Şimdiden teşekkürler.

SG 553 | Colony IV - Field Tested - 25 TL

M4A1-S | Decimator - Field Tested - 30TL

AWP | Mortis - Field Tested - 19 TL

USP-S | Cortex - Field Tested - 30 TL

AK-47 | Frontside Misty - Field Tested - 107 TL

M4A4 | Desolate Space - Field Tested - 76 TL

AWP | Atheris - Field Tested - 18 TL

Merhaba,

Zamanında aldığım ancak okumaya vakit bulamadığım benim için çok değerli olan çizgi romanımı elden çıkarmak istiyorum.

İnternette sıfır fiyatını bulamadım. Gerçekten sıfırdan farkı olmayan koleksiyonluk bir çizgi roman, detaylı fotoğraflarını whatsapp ile iletebilirim.

Gerçekten Batman'i de çizgi romanları da seven ve değer veren bir okuyucuya gitmesini istiyorum, acelem yok.

Fiyat ile ilgili teklif pazarlık veya başka bir yerdeki satış linkiyle tarafıma PM ile ulaşabilirsiniz.

Fiyat: 300TL

merhaba,

Gigabyte z370 hd3 anakartını kullaınyorum ve acaba ekstra bir ses kartı ses kalitesini artırır mı diye düşünüyorum, piyasası 70-100TL olan xonar dg 5.1 almak sizce işe yarar mı ? mantıklı olur mu ? ve alıp monte ettiğim zaman, kasanın ön tarafındaki jak girişleri de otomatik olarak anakart üzerinden ses kartına bağlanmış olacak mı ?

teşekkürler
merhabalar,

csgo ve dota oynarken kesin 1 maç içinde yani yaklaşık 45dakikada en az 1 kere olmak üzere oyunum komple donuyor, ve görev yöneticisi vs başlatamadığım için bilgisayara res atmam gerekiyor, sorun ne olabilir çok sinir bozucu bir durum

gtx1070
i5-8400
merhaba, jg arcanası ses itemi ve Golden Edge of the Lost Order silahı satılıktır.

3'ü toplam 150TL
Merhaba, işlemcim i5-8400 steam'den oyun indirirken cpu usage %90'ları buluyor. task managerı açınca genelde düşme yaşıyor birazcık. ancak task managerı kapatıp örneğin chrome'a dönünce mouseun imlecinde takılmalar falan oluyor baya kasıyor yani. ayrıca bilgisayarı ilk açtığım zaman task managerı açtığımda cpu usage %100 gözüküyor sonrasında task managerı açınca düşmeye başlıyor. sorun ne olabilir ? yoksa durum normal mi ? teşekkürler.
Merhaba,

1 tane cache aldım onda da şans eseri hiç oynamadığım Chen Priest of the Proudsilver Clan skini geldi. arkadaş olduktan 1 ay sonra size gift olarak gönderebiliyorum. İsteyen varsa şimdi ödemeyi alıp arkadaş ekledikten sonra skini 1 ay sonra gift olarak atmak. Ödemeyi önce alıyorum ki 1 ay sonra vazgeçip oyalayan olmasın diye.

Takas da yapabilirim. Ancak takas yapacak kişinin de vazgeçme ihtimaline karşı referansı olması iyi olur.

Özellikle Drow skiniyle takas etmek isteyen olursa iyi olur. olmazsa da siz söyleyin ben bakarım hangi skinle takas yapmak istediğinize.

Satın almak isteyen olursa da;

Fiyat:20 TL
merhaba,

csgo'da oyun birden donuyor ve bilgisayara reset atmadan asla düzelmiyor. görev yöneticisi falan işe yaramıyor. dota 2'de de aynı şekilde donma oluyor ama onu görev yöneticisinden kapatabiliyorum. sorunu nasıl çözebilirim?

gtx 1070
i5-8400
Merhaba,

Lenovo ideapad model bilgisayarıma wd green m2 ssd takıyorum ve disk yöneticisinde göremiyorum. garantiye gitti yenisi geldi ama nafile. masaüstü bilgisayarda oluyor ama laptopta olmuyor. marka uyumsuzluğu olsa bunu kırma şansım var mı ? ne yapabilirim ?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Promethyum
Steam
Promethyum
TV
Samsung
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.751
İkinci El Bölümü Mesajları: 320
Konularının görüntülenme sayısı: 87.520 (Bu ay: 1.212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.452 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.