Yarbay
28 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme
Toplam: 180 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, ikinci el aldığım ve daha bir çok özelliğini çözemediğim aracım da dün akşam tuhaf birşey geldi başıma.. Aracımı park ettikten sonra camları kapadım (sağanak yağmur vardı ve sadece şoför camı az açıktı hava girsin diye park ettiğimde) camlar kapalı şekilde hatta bi 30 saniye aracın içinde oturdum. Daha sonra aracı kitleyip eve gittiğim de komşum sol ön ve arka camın komple açık olduğunu söyledi. Acaba mekanizma da mi bir sorun var? Yoksa kumanda da farkında olmadan kombinasyon yapıp camlarımı açtım yanlışlıkla? Varmı bu konuda daha önce başına gelen felan?

Şimdi hiç bir şekilde kart ekleyemiyormuyuz? (sormak istediğim psn card ile alışveriş değil, mesela ea play için kart eklenmesi mecbur)
Arkadaşlar günaydın herkese, EA play için ininal kart eklemeye çalışıyorum ama hata veriyor. Acaba artık kabul olmuyor mu us psn de ininal kart? Yoksa benmi yanlış bişeyler yapıyorum? Geçen sene fifa20 için eklemiştim sorunsuz ama bu sefer olmuyor. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.
Arkadaşlar merhaba, Otomatik buldum bu karmaşık dönemde. Nasıldır bu araç? Kullananlardan tecrübelerini duymak isterim.
Arkadaşlar merhaba, adresimize fiber yeni geldi. Altyapı Türk Telekom'un.. Altyapıyı kullanan sağlayıcılar bildiğim kadarıyla millenicom, Türknet ve netspeed bunlarn dışında sağlayıcı varmı bilmiyorum? Ama ben genelde online oyun da ping sorunu yaşamamak için en doğru sağlayıcıyı seçmek istiyorum... Tavsiye(ler)inizi bekliyorum. Teşekkürler.
Herkese merhaba, varmı beyler link?
Herkese iyi seneler öncelikle..

Arkadaşlar pc de ds4 ü kullanmak için en son sürüm ds4 windows programı cihazı tanıyor ama bilgisayar donuyor. Reset atmadan düzelmiyor. Eski sürümleri deneyeyim diyorum yüklüyor ama ds4 ü görmüyor. Çözümü nedir acaba?

Edit:

Program stabil çalışıyor şimdi sorun yok. Ancak şu an ki sorun fps oyunda sol analog sensivity si çok yüksek control panelden düşürüyorum sensivity yi ama yine aynı çok hassas.. Ne yapacağım arkadaşlar varmı fikri olan?
Herkese merhaba arkadaşlar,

MoH 2010 zamanın da severek oynadığım bir oyundu.. Gerek multisi gerek hikaye her anlamda grafik vs döneminin en iyilerinden di. Son zamanlar da multi sine giren varmı acaba? Serverlar dolumu? (ps3 için?) eğer dolu ise bi ps3 kaptırayım..
arkadaşlar merhaba ve herkese hayırlı bayramlar.
ps4 e turkcell 4.5g vınn ile bağlanıyorum. maksimum verimi ala bilmek için dmz açmaktan başka yapa bileceğim işlemler varmıdır? cevap(lar) için şimdiden teşekkürler.

ve bir de sormak istediğim; vınn ile pc ye usb kablo ile bağlantı yapıp normal ethernetli modemmiş gibi kullana biliyorum. ps4 için vınn ı kablolu kullana bilmem mümkünmüdür?
Arkadaşlar merhaba, şu an enpara en card tr psn de kullanılmıyormu? Bütün bilgileri doğru girmeme rağmen hata veriyor. Nedir son durum. Bazem store larda bazı kartlar kullanılamıyor zaman zaman. Bu aralar pek takip edemedim. Varmı bilgisi olan?
Hakkında
Forum İmzası:

>CoNTiNuE<
PS3-PS4 Online Oyun Klubü
PSN: xaviesta8734
Hakkımda:

>CoNTiNuE<
PS3-PS4 Online Oyun Klubü
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.063
İkinci El Bölümü Mesajları: 114
Konularının görüntülenme sayısı: 311.473 (Bu ay: 397)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 997 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.