Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
33
Favori
129.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Arkadaslar yorgan yikama modunda yumusatici almiyor daha once deneyip gozlemlediniz mi acaba ?
    Gozlemlemedim ama yorgana gerek yok diye almıyordur bence hata olduğunu sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar yorgan yikama modunda yumusatici almiyor daha once deneyip gozlemlediniz mi acaba ?
    hocam hiç yorgan yada battaniye yıkadınız mı bu makinayla şimdiki makinamda profilonun başka modeli yorganı sıkmıyor. Bu makinanın sıkması nasıl? iyi mi cevap yazan olursa sevinirim
  • quote:

Bosch marka olanını kullanıyorum yorganda yumuşatıcı almıyor. Profiloda var mı bilmiyorum spor fitness programında da almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Bosch marka olanını kullanıyorum yorganda yumuşatıcı almıyor. Profiloda var mı bilmiyorum spor fitness programında da almıyor.

Alıntıları Göster
    hocam makinanız Bosch WAT28480TR modeli mi bende bosch düşünüyorum. Memnunmusunuz makinadan yumuşatıcı kullanmadan yorgan battaniye yıkayıp iyi sıkabiliyor mu? şuanki makina profilo nun eski modeli memnun değilim ilk yıllarında sorun yoktu arızalandı servis düzgün bir şekilde tamir edemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumdanşato

hocam makinanız Bosch WAT28480TR modeli mi bende bosch düşünüyorum. Memnunmusunuz makinadan yumuşatıcı kullanmadan yorgan battaniye yıkayıp iyi sıkabiliyor mu? şuanki makina profilo nun eski modeli memnun değilim ilk yıllarında sorun yoktu arızalandı servis düzgün bir şekilde tamir edemedi

Alıntıları Göster
    24480TR modelini kullanıyoruz. Tek kişilik yorganı sorunsuzca yıkıyor ve sıkabiliyor. Çift kişilik ince yorganlar sığabilir. İsterseniz yorgan yıkarken durulama aşamasında yumusaticiyi kendiniz ekleyebilirsiniz.

Yıkaması iyi ama su giriş valfi arıza yaptı sürekli musluk ikonu çıkıyor ve sinyal veriyor. 3 senede bozuldu. Daha yaptırmadım.

• Bosh mu profilo mı hangisini alayım arkadaslar bosh 9 kg 1200 devri 2150 tl profilo 1400 devir 9 kg 2070 tl hangisi daha iyi tavsiyeniz varsa yardimci olabilirmisiniz

• Merhabalar hocam, CMG140DTR yerine piyasada daha uyguna CMS140DTR bulunuyor. Siteden baktığımda 1-2 program haricinde fark göremedim ama bu işi yaptığınız için size danışmak istedim. CMS140DTR 2000TL gibi fiyatla alınabiliyor. Ayrıca eski makinemiz 20 yıllık profilo olduğu için markaya güvenimiz var. Fakat benzer fiyatlarda daha iyi önerileriniz varsa onlara da açığız. Şimdiden teşekkür ederim.

@shopsiemens
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Serdar bey bu ay içinde 15 tatil dönüşünde bende düşünüyorum bir adet profilo cmg100dtr yada CMG120DTR. Şu an için fiyatınuz nedir? Isparta Yalvaç tayım.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Artık maalesef Profilo satmıyorum, sadece Siemens devam.
  • Profilo CMG12SDTR A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinası
    Profilo CMS140DTR A+++ (-%30) 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

bu iki makina arasındaki fark nedir? cmg1000tr mi bunlardan birisi mi ?
  • Ozonla susuz deterjansız yenileme özelliği olan CMH1400 kullanan var mıdır? Sanırım bu özellik Activeoxygen adıyla diğer BSH markalarında da var bazı modellerde.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sport fitness programında yumuşatıcı kullanılmaması çok doğru. Çünkü bu programda yıkanacak çamaşaırlar ağırlıklı olarak microfiber kumaştan imal edilen çamaşırlardır. Yumuşatıcı ise microfiberin yapısını bozar. Hatta bu giysilerin yıkama talimatında "yumuşatıcı kullanmayınız" ibaresi olur. Microfiber temizlik bezlerin da yıkama talimatında aynı ibareyi görebilirsiniz. Muhtemelen, yorgan programında da benzer bir önlem alınmıştır. Yumuşatıcı, sentetik elyaf dolguya zarar veriyor olabilir.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Bosch grubu mühendisleri çok fazla düşünmüş. Bu ülkede kimsenin genelde böyle bilinçli makine kullandığını sanmıyorum Ayşe Teyze Nebahat teyze güzel koksun diye yarım kg deterjan yumuşatıcı kullanırken...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Sport fitness programında yumuşatıcı kullanılmaması çok doğru. Çünkü bu programda yıkanacak çamaşaırlar ağırlıklı olarak microfiber kumaştan imal edilen çamaşırlardır. Yumuşatıcı ise microfiberin yapısını bozar. Hatta bu giysilerin yıkama talimatında "yumuşatıcı kullanmayınız" ibaresi olur. Microfiber temizlik bezlerin da yıkama talimatında aynı ibareyi görebilirsiniz. Muhtemelen, yorgan programında da benzer bir önlem alınmıştır. Yumuşatıcı, sentetik elyaf dolguya zarar veriyor olabilir.

Alıntıları Göster
    Aynen, bu tip giysilerde yumuşatıcı kullanılmıyor. Kaliteli mikrofiber bezlerin talimatnamesinde yazıyorlar. Hatta tül perdelerde bile kullanılması önerilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Bosch grubu mühendisleri çok fazla düşünmüş. Bu ülkede kimsenin genelde böyle bilinçli makine kullandığını sanmıyorum Ayşe Teyze Nebahat teyze güzel koksun diye yarım kg deterjan yumuşatıcı kullanırken...
    Yumuşatıcı belli bir kullanımdan sonra pompa içerisinde pelte gibi birikiyor, fazlası her açıdan zararlı. Filtreyi çıkarınca belli oluyor. Kullanmadan da bazı giysiler yumuşak olmuyor.
  • quote:

Yumuşatıcı belli bir kullanımdan sonra pompa içerisinde pelte gibi birikiyor, fazlası her açıdan zararlı. Filtreyi çıkarınca belli oluyor. Kullanmadan da bazı giysiler yumuşak olmuyor.

Alıntıları Göster
    Haklısınız en önemlisi de deterjan kutusunda küflenme yapıyor. Ama onsuz da olmuyor.
  • CMG100DTR için bayi 1800 TL diyor nasil fiyat ?

• iyi gunler basliktaki makinede e57 hatasi cikti guc unitesi arizasiy is yetkili servis gelip soyledi 4 yillik makine garantisi 7 yila uzatmistim 3 yili daha var yani servis iyiki uzatmissiniz dedi carsamba gunu degisim yapilacak merak ettigim parca garantiden degisince servis ucreti odeniyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

yardimci olabilirmisiniz rica etsem ?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.