Şimdi Ara

Profilo Çamaşır ve Bulaşık Makinası(yukko.com) Fiyatlar Güncellendi!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
14
Favori
36.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha öncede yazmıştım. Bosch, profilo, Siemens Çerkezköy fabrikasında aynı hatta üretiliyor. Sadece ön kapak ve küçük program farklılıkları var. Aynı model ve özellikte ve hatta aynı makina boscha 500 TL fazla vermek yerine profilo alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum hocam, sessiz bir makina, motor sesini hiç duymuyorsunuz. Çalışırken tek ses çamaşırlardan gelen ses oda biraz deterjan gözü aracılığı ile fazla geliyor.

• Teşekkürler hocam. Bende yeni üyelik açtım world kartta var Profilo CMG120DTR kupon yüklenince almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 16 Aralık 2018; 14:26:4 >
  • Profilo'yu mağazada inceledim ön tarafındaki plastik kapakları filan çok uyduruk yaw kalite çok düşük o yüzden Bosch WAT28480TR 'den yana tercihimiz kullandık
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Ben bosch aldım. Bayağı tuzluydu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Size katılmamakla birlikte hayırlı olsun hocam.

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Size katılmamakla birlikte hayırlı olsun hocam.
    Ben gözümle gördüm hocam kalite farkı var bunu bilen biliyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 16 Aralık 2018; 15:3:47 >
    Olmadığını iddia etmedim zaten. Sadece biri çöpken diğeri iyi gibi bir durum yok. Fark bahsettiğiniz gibi değil. Aynı modelde kullanılan kazan kapağı aynı, digital ekran aynı sadece renkleri değişik boschta aydınlatma kırmızı profiloda beyaz, bahsettiğiniz fark sadece deterjan kapağı kısmında var. Bosch biraz daha kalınken profiloda biraz daha ince. Bunun dışında ön, yan, arka, kazan, motor en küçük bir fark yok. Bahsettiğiniz gibi öyle ahım şahım bir fark yok ben bunu belirttim.
  • quote:

Olmadığını iddia etmedim zaten. Sadece biri çöpken diğeri iyi gibi bir durum yok. Fark bahsettiğiniz gibi değil. Aynı modelde kullanılan kazan kapağı aynı, digital ekran aynı sadece renkleri değişik boschta aydınlatma kırmızı profiloda beyaz, bahsettiğiniz fark sadece deterjan kapağı kısmında var. Bosch biraz daha kalınken profiloda biraz daha ince. Bunun dışında ön, yan, arka, kazan, motor en küçük bir fark yok. Bahsettiğiniz gibi öyle ahım şahım bir fark yok ben bunu belirttim.
    Ben profiloya yakın bir fiyatla aldığım için boschu tercih ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Güzel yapmışsınız aynı fiyata olsa bende bosch olanı tercih ederdim ancak deterjan kapağı için 400 lira fark vermek bana ya da alan arkadaşlara mantıklı gelmiyor sanırım mevcut durumda. Ürünü almamış olabilirsiniz ancak almadığınız makina için burada almak isteyen arkadaşları, çok fark var, çok uyduruk, kalite çok düşük gibi yanlış yönlendirmenize tepki verdim ben. Sanırım anlaşılabildim.
  • quote:

Güzel yapmışsınız aynı fiyata olsa bende bosch olanı tercih ederdim ancak deterjan kapağı için 400 lira fark vermek bana ya da alan arkadaşlara mantıklı gelmiyor sanırım mevcut durumda. Ürünü almamış olabilirsiniz ancak almadığınız makina için burada almak isteyen arkadaşları, çok fark var, çok uyduruk, kalite çok düşük gibi yanlış yönlendirmenize tepki verdim ben. Sanırım anlaşılabildim.
    Almadan önce iki makineyi de inceleyerek yazdım kafadan sallama değil bana göre plastik kalitesi kötü geldi, dikkat ederseniz makinenin kendisine uyduruk demedim, uzatmaya gerek yok 100 lira farkla bosch olanını aldım gayette iyi bir tercih oldu benim açımdan

• quote:

Benzer fiyatlara satanlar n11deki spot satış yapanlar hocam. Ürünün arkasında durmayıp kargo problemini ve hasarları direk alıcıya yıkıp ne iade ne değişim yapıyorlar. Bayi olmadıkları için servis rapor tutuyor ancak değişim yapmıyor. Yukkoda worlde 6 taksit var vade farksız, 80 TL hediye çeki ve 75 TL worldpuan var. Özellikle world ile alacaklar için piyasanın en düşük fiyatına güvenilir bir yerden alma şansı sunuyor. En azından ben öyle düşünerek aldım. N11de yüksek miktarlı çeki olan vardır, taksit ihtiyacı yoktur daha avantajlı olabilir duruma göre ancak bence yukko genele daha hitap ediyor.

Hocam, geçen hb'den farklı satıcıdan fiyat kelepir diye, Bosch WAT28480TR 1400 modelini aldım.
    Kurulumunu uzun bir süre yaptırmayabilirim.
    Makine de dışarıdan bakıldığında bir sıkıntı yok, fakat ister istemez ya çıkarsa korkusu var.

Sizin bahsettiğiniz değişim olayında satıcı sorumlu değil mi?
    Yani burada servisin işi sadece rapor tutmak değil mi?
    Yazdıklarınızdan değişimi servis yapar diye algıladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana 2500 tl ye 100 lira indirim çeki gelmiş.Sanırım 2 makinada sepette olduğu için bunu gönderdiler.CMS140DTR sepetten sildim yeniden çek gelir mi?CMG120DTR için beklemeye devam ediyorum.Hangi makinayı alacaksanız sadece sepette o olsun sepet tutarı yüksek olunca ona göre çek gönderiyorlar sanırım.Ayrıca bende de WAT28480TR var.Ben bunu annemlere almayı planlıyorum benimkini 1200 devirlisi olması dışında çok fark var mı?
  • dark67 D kullanıcısına yanıt
    Deterjan kapağı daha ince hocam. Başka fark yok.
  • Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    Ürün resmi bayi çıkışlı ise servisin raporunun ardından bosch direk ürünün yenisini servise temin ediyor servis getiriyor hocam. Değilse satan kişiye iade etmeniz onun yenisini vermesi gerekiyor.
    Anladım hocam, teşekkür ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım hocam çok sorun olacağını sanmıyorum.Peki sorun olması durumunda bosch unki alınıp takılabilir mi?
  • dark67 D kullanıcısına yanıt
    Kazan kapağı aynı olduğu için takılabiliyor ancak deterjan kapağı tasarımı farklı. Öyle çok ince adi vs. öyle bir durum yok hocam, sorunsuz kullanılır.
  • N11 den 11 Kasım kampanyasıyla yaklaşık 1600 e mal ederek Cmg120dtr almıştım. Bendeki eski 10 senelik Bosch Wae20461 Maxx 7 kiloluk makineye göre oldukça sessiz , fakat programları yaklaşık 2 kat daha uzun. Sikma sırasında çıkardığı ses benim eski makinenin yikarken çıkardığı sesten daha az, ben gayet memnunum, aynı zamanda Profilo Km8351 tr kurutma makinesi de almıştım, kurutma makinesi yaklaşık 2400 e gelmişti, şuan da benzer fiyata alınabiliyor, kurutma makinesinden de gayet memnunum. Kurutma makinesi Polonya üretimi, çamaşır makinesi Türkiye uretimi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.