Şimdi Ara

Profilo Çamaşır ve Bulaşık Makinası(yukko.com) Fiyatlar Güncellendi!!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
14
Favori
36.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mesaj editlendi. Fiyat 2 model için tekrar düşürülmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Üstadım akakçe de de bu fiyatlar sanki. Ne dersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Hocam galiba bu ay World ile kampanyası var ya sanırım onun için taksit fazla. Diğer kartlara yok. Ben de düşünüyorum. Ben paraf ile alacağım. N11 de 1725 e en düşük bu makina.

Yada yukko un paraf ile kampansında alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam galiba bu ay World ile kampanyası var ya sanırım onun için taksit fazla. Diğer kartlara yok. Ben de düşünüyorum. Ben paraf ile alacağım. N11 de 1725 e en düşük bu makina.

Yada yukko un paraf ile kampansında alacağım
    Abi cardfinansa 2 taksit yapıyor tam bir saçmalık diğer yerler 6 taksit yapıyor ama oralarda da daha pahalı !
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Akakçeye bakın. Daha ucuza fiyatlar da da var

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Benzer fiyatlara satanlar n11deki spot satış yapanlar hocam. Ürünün arkasında durmayıp kargo problemini ve hasarları direk alıcıya yıkıp ne iade ne değişim yapıyorlar. Bayi olmadıkları için servis rapor tutuyor ancak değişim yapmıyor. Yukkoda worlde 6 taksit var vade farksız, 80 TL hediye çeki ve 75 TL worldpuan var. Özellikle world ile alacaklar için piyasanın en düşük fiyatına güvenilir bir yerden alma şansı sunuyor. En azından ben öyle düşünerek aldım. N11de yüksek miktarlı çeki olan vardır, taksit ihtiyacı yoktur daha avantajlı olabilir duruma göre ancak bence yukko genele daha hitap ediyor.
    Açıklama için teşekkürler. Aydınlatıcı bir açıklama oldu.

World kredi kartı da zenginlere hitap ediyor ama 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: bourbone

World kredi kartı da zenginlere hitap ediyor ama 😀
    Anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Benzer fiyatlara satanlar n11deki spot satış yapanlar hocam. Ürünün arkasında durmayıp kargo problemini ve hasarları direk alıcıya yıkıp ne iade ne değişim yapıyorlar. Bayi olmadıkları için servis rapor tutuyor ancak değişim yapmıyor. Yukkoda worlde 6 taksit var vade farksız, 80 TL hediye çeki ve 75 TL worldpuan var. Özellikle world ile alacaklar için piyasanın en düşük fiyatına güvenilir bir yerden alma şansı sunuyor. En azından ben öyle düşünerek aldım. N11de yüksek miktarlı çeki olan vardır, taksit ihtiyacı yoktur daha avantajlı olabilir duruma göre ancak bence yukko genele daha hitap ediyor.

Hasarlı ürünü teslim almazsak ne yapacak bu satıcılar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kart aidatları çok yüksek world ün

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum 9 yıldır kullanıyorum henüz aidat ödemedim ben her sene bir telefonla iptal ediyorlar.
  • Ankastre cam ocak firin yokmu hic acaba?

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Görsek sorun yok zaten hocam dışardan bakıp almazsınız. Ancak her yerini göremiyorsunuz üst tabla çatlak oluyor, karton altına gelen düğme ekran kırık oluyor, buzdolabı karton içinde geliyor hiçbir şekilde anlamıyorsunuz sadece yırtık patlak var mı kolide ona bakıyorsunuz. Darbeyi ambalaj altından göremiyorsunuz vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 12 Aralık 2018; 23:2:17 >
  • quote:

Hediye çekini nasıl alıyoruz hocam ?
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelik açıp ürünü sepete atın, 2-3 gün içinde tanımlıyorlar hocam.
  • 75 Tl hediye çekini beyaz eşyada kullandırmıyor YUKKO
  • quote:

bir üstte hediye çeki beyazeşyada kullanılmıyor yazılmış, siz nasıl aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

cmg140 ı kombolarla 1200 1300 lere almıştım hey gidi günler hey
    Ben kombosuz hiçbirşeysiz 1100 e almıştım :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.