Şimdi Ara

profılo camasır makınesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda 3 adet profılo camasır makınesı cok populer

1.cm1000str
    2.cm1220cgtr veya cm1201ctr
    3.cm1001ctr

bu modellerın arasındakı farkları detaylı bır sekılde acabılır mıyız?fiyat farklarını hemen hemen pıyasadan ogrenebılıyoruz.pekı bu fıyat farklarının makınede bıze kazandırdıkları avantajlar neler?bu ozellıkler ıcın fıyat farkı deger mı?en azından bu aralıkta camasır makınesı bakan arkadaslar profılo ıcın daha rahat tercıh yapabılırler.yardımlarınızı beklıyorum.

• CM1000STR'nin CTR'ye göre üstünlükleri:

-Perde, koyu renk nevresim, gömlek, hassas iç çamaşırı vb kumaşlara özel programlar
    -Titreşimi emen dairesel yan kasa panelleri
    -Daha sessiz yıkama (sıkma sesleri aynı)
    -Ön yıkamayı yünlü hariç tüm programlara ekleyebilme, kırışık önleme fonksiyonunu tüm programlara ekleyebilme*
    -65lt geniş su damlası dokulu variosoft tambur(8kg)
    -Acil su boşaltma hortumu
    -Alman üretimi

*CTR serisinde ön yıkama sadece uzun süreli pamuklu ve uzun süreli sentetik programlarına eklenebilmektedir. Kırışık önleme fonksiyonu da sadece 1 adet pamuklu programında kullanılabiliyor. Yani bu iki fonksiyonu değişik kumaş cinsi veya değişik sürelerdeki programlara eklemek isteyenler için CM1000STR daha mantıklı. Yok ben ön yıkamayı sadece uzun sürede yıkanması gereken kirli çamaşırlarımda kullanırım diyorsanız CTR işinizi görür.

CM1201CTR, CM1001CTR ve CM1221CGTR arasında devir ve su girişi harici teknik bir fark yoktur.

1201 ve 1221 modelleri 1200 devirlidir.

CM1221CGTR modeli çift su girişli ve gri renklidir.

CM1000STR daha yeni tip kasadır, orijinal Alman malıdır. Dolayısıyla daha üstün mühendislik kalitesine sahiptir.
    Farklar açıkça böyle, tercih sizin.

800TL için 1001CTR
    1000TL gri renk makine için 1221CGTR
    1150TL için 1000STR en mantıklı tercihler diyebilirim.

• Yapmış olduğun bu açıklama çok iyi oldu Can Doğan Usta

CM1000STR'nin grisi veya inox olanı varmı?
  • Maalesef yok
  • sagol candogan 62...
  • Merhabalar;

Darty'de CM1000STR'yi 999TL'ye satıyorlar, meraklısının bilgisine.
    Ben de çeyiz için bu modelde karar kıldım burda okuduklarımdan sonra.
  • CM1000STR
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsG

Merhabalar;

sayende gidip aldim bitane sagolasin
    ancak ellerinde 4 adet kaldigini ve bidaha bu serinin gelmeyecegini soyldi calisan arkadaslar
    muhtemelen yeni modeli piyasaya surulecek yakin zamanda...
  • arkadaşlar profilonun inox olanı nasıl kullanan var mı. tawsiye eder misiniz. ya da ona alternatif bir model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

quote:

Orijinalden alıntı: TsG

Merhabalar;

sayende gidip aldim bitane sagolasin
    ancak ellerinde 4 adet kaldigini ve bidaha bu serinin gelmeyecegini soyldi calisan arkadaslar
    muhtemelen yeni modeli piyasaya surulecek yakin zamanda...

Aman hocam, ben almadan bitmesin de,
  • Bitmeden yakaladım, benden sonra 1 tane kaldı tüm Darty'nin deposunda...
    .
    Can Doğan'a çok teşekkürler, sayesinde inşallah hayırlı günlerde kullanacağız...
  • arkadaşlar okkadar baktık göremedik nasip değilmiş ne yapalım bu ev taşıma işi yüzünden 2-3 gün nete giremedik gitti canım makina...
  • merhaba,

Arkadaşlar bu modelin (CM1000 STR) teşhir ürününü bulabildim.Teşhir ürün almanın bir sakıncası olabilir mi acaba?
  • Kutulu, 0 ürün almak her zaman daha iyidir bence. Ama maddi durum elvermiyorsa, aynı fiyata daha kalitesiz, düşük özellikli ürün alınacağına sağlam, sorunsuz bir teşhir ürünü tercih edilebilir diye düşünüyorum.
    Teşhir ürününe ne kadar fiyat verdiler acaba?
  • merhaba,

Darty' de kalmış 1 tane fiyatda bir indirim yapmıyorlar.Fiyatı zaten indirimli dediler. 999 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Arkadaşlar bu modelin (CM1000 STR) teşhir ürününü bulabildim.Teşhir ürün almanın bir sakıncası olabilir mi acaba?

Olabilir ama biraz daha indirim isteyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Olabilir ama biraz daha indirim isteyin bence.

merhaba,

Malesef indirim vermediler.Ben de bu yuzden kararsız kaldım.Çamaşır makinamızın da eskiyip motoru yandığından yeni bir tane almam gerekiyor acilen.Eski makinamız Bosh markaydı ve evdekiler yeniden Bosh al dediler.Ben de bu formdaki yorumları baştan aşağıya okudum. Sizin de onerdiğiniz Bosh,Siemens markaları ve Profilo nun bu modelini araştırıyordum.Gerçi evdekiler illa Bosh olsun dediklerinden daha çok Bosh 20460 , 20762 baktım.Ancak sanırım beyaz eşyanın hızlı satıldığı bir dönemdeyiz fiyatlarda indirim yapmıyorlar pek.Bir tek Profilo nun bu fırsatını gördüm onda da geç kalmışım.(Diğer satıcılar bu modele 1200 peşin istediler İzmir'de)

Eğer yeniden mağazaya gidip bir daha konuştuktan sonra indirim yapmazlarsa almayıp yeniden Bosh mu baksam dersiniz?Gerçi Darty de Bosh fiyatları yüksek

• 999 aslında teşhir için de uygun bir fiyat. Olmadı başka Darty'lerin stoğunda varsa oralardan sordurun. Bu arada motor kolay kolay yanmaz, kömürleri bitmiştir diye tahmin ediyorum. Eski makineniz iyi durumdaysa tamir de edilebilir.
  • Forumdaki arkadaşlar bu kampanyaya çok ilgi gösterdiler ve bu modelle ilgilenen çoğu kişi ürünlerini Darty'den satın aldı, en son Darty'nin genel deposunda bu ürünün stoklarının tükendiğini söylüyordu bi arkadaş, boşu boşuna başka Darty mağazasına gitmek veya aramakla uğraşmayın bence.
  • merhaba,

İlginiz için teşekkür ederim Candoğan bey, çamaşır makinası 16-17 yıllıktı. 4-5 yıl önce motoru bozulmuştu.Yeni motor almayıp sardırdık.Son arızası yine motor olunca, artık uğraşmayalım dedik.Bosh dan çok memnun kaldığımız için de yeniden Bosh alalım demiştik.Profilonun bu modelini formda tavsiye ettiğinizi görünce, fiyatın da düştüğünü görünce Darty merkezle görüştüm.Bir tek bu mağazada teşhir olarak gözüküyor dediler. Teşhirden alırım bir problem çıkar mı diye de şüphe duydum.
    İzmir de uygun fiyatla satan yer bulmadım. Profilo ya bile peşin 1200 istediler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.