Yüzbaşı
26 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. 2 yıldır kullandığım akıllı saatim gear sport bir anda kapandı. İlk gün şarj cihazına bağladığımda şarj oluyor gibi oldu 30 saniye sonra şarj cihazında kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı. Bu şarj olmuyor uyarısı diye biliyorum. Neyse 1 gün hiçbir şey yapmadım . sonraki gün şarj cihazını ve saatimi güzelce temizledim. Şarj cihazına bağladım ve şarj olmaya başladı. Bağladığımda şarj olduğunu gösterir uyarı simgesi çıktı. Ve cihazın yüzde kaç şarj olduğunu da gösteriyor. Bekledim ve saatim Yüzde 100 şarjda oldu. Sorun şarj olduğu halde cihazım AÇILMIYOR. Başına gelen ve önerisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Bu konu grubunda ilk defa konu grubunda ilk defa konu açıyorum . Hatamız olduysa affola . İyi akşamlar  

KHX640002/2D Kingston 2 GB HyperX DDR2 800 Mhz Ram var arkadaşın birine verecem elinde MSI Platinium p35 var uyum sağlar mı ?

Ram listesini bulamadım

Destek Lütfen !

Bu forumda Buna destek olacak biri yok mu yaaa !
KHX640002/2D Kingston 2 GB HyperX DDR2 800 Mhz Ram var arkadaşın birine verecem elinde MSI Platinium p35 var uyum sağlar mı ?

Ram listesini bulamadım

Destek Lütfen !

Bu forumda Buna destek olacak biri yok mu yaaa !

Şaştım bu işe !
Arkadaşlar km saatimde km düzeneğinde sorun yok yalnız hız göstergesinde sorun var 10 km hızla giderken 40 Km gösteriyor , 100 Km de ise İbre sona dayanıyor. Acaba takometreciler bunu yapabilir mi yoksa Yenisini mi almalıyım. Eğer Aranızda kazalı pert Agility 125 i olan varsa km saatine talibim.

Yardımlarınızı bekliyorum İyi forumlar !
Arkadaslar 900 TL butcem var 2 telefon arasinda kaldim . Gm Discovery 2 & LG G2 16 GB . Acaba sifir olarak discovery 2 mi alsam yoksa temiz 2. el G2 mi ? Discovery kullanicilarin discovery 1 deki sikayet lerinden dolayi gm soguk bakiyirum . g2 gonlumden gecen cihaz . Sizce hangisi ?
Arkadaslar sari olan ampulumu cam boyasi ile boyamak istiyorum . Maviye boyayarak guclu beyaz isigi almak istiyorum. Aracimin ustunde 120 liralik 90w gucunde far var. Beyaz isiklarin fiyatina baktim iyileri tanesi 70 ten basliyor. Masraf etmek istemiyorum. Kaliteli bir cam boyasi ile isiya dayanakli olan ile boyamak istiyorum . acaba boya tutar mi ! Tutsa isik verimi nasil olur ? İsininca boua atar mi ? Onemli bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacim var ? Lutfen yardim ?
Arkadaşlar uzun süren araştırma sonucu replika cihaz almak istiyorum. Özellikle piyasadaki ürünlerin birçoğunun vasat cihazlar oldugunu düşünürsek biraz araştırma yapmam gerekti. 1 haftadır siteyide cihazlarıda araştırdım Karşımahttps://www.facebook.com/Birebirurunler bi satıcı cıktı . Sahibindende de üyelikleri var ve kontrollu cıhaz satımıda var 1 Ay teknik arıza desteği ömür boyu imei Garantisi veriyor. Beğğenmediğim takdirde cihazı geri kabul ediyorlar. Sizce buradaki cihazlar iyi mi . Ayrıca buradakı her urunun tanıtım videosu ve orjinali ile karşılastırmaları var . Lütfen Yardım edin bu cihazlar alınır mı yada alınırsa hangi modelini almalıyım
Çekilişe Katılmak istiyorum
Hocam Kymco Agility 125 'in jantlarını ve debriyaj Kapagını mat siyaha Boyatacam Fiyat olarak kaç paraya mal olur ? Lastik konusunda Irc Marka nasıldır
İyi Forumlar
Windows 7 Ultimate 32 Bit kullanıcısıyım. Microsoft Security Esseantial kullanıyorum virüs programı olarak , Son 1 haftadır pc yi açar açmaz bir kaç dakika içinde tehdit algılandı diyor temizle diyorum açıp kapayınca yine geliyor , karantinaya al diyorum yine aç kapa yapınca yine geliyor Uyarı

Bunu Tamamen ortadan kaldırmanın bir yolu varmı acaba , Hangi virus programı bunun üstesinden gelir acaba !
Yardmınızı bekliyorum Forumdaşlarım
Hakkında
İlgi Alanları: Donanım,Elektronik,Motorsiklet
Forum İmzası:
Anakart: Asus Maximus Formula II , Ram: Kingston 8 Gb HyperX 1066 Mhz , İşemci: İntel Quad Core Q9650 3.00 Ghz , Ekran Kartı: Sapphire HD7770 1 Gb Ghz Edition , SSD: OCZ Vertex 2 100 GB , HDD: Samsung 1 TB , Psu: Asus P55 550 Watt , Kasa: Aerocool XWarrior , Sinema Sistemi: Sony DAV-DZ280
Forum İkinci El İmzası:
Anakart: Asus Maximus Formula II , Ram: Kingston 8 Gb HyperX 1066 Mhz , İşemci: İntel Quad Core Q9650 3.00 Ghz , Ekran Kartı: Sapphire HD7770 1 Gb Ghz Edition , SSD: OCZ Vertex 2 100 GB , HDD: Samsung 1 TB , Psu: Asus P55 550 Watt , Kasa: Aerocool XWarrior , Sinema Sistemi: Sony DAV-DZ280
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
D-Smart
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Counter Strike
TV
Sony
Klima
Daikin
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Motosiklet
Honda
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
OCZ
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 441
İkinci El Bölümü Mesajları: 147
Konularının görüntülenme sayısı: 13.253 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.