E

Onbaşı
27 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri

ECS, Computex 2009 Fuarında İlk Mikro ATX Black Serisi A785GM-M Ana Kartını Piyasaya Sunuyor


Elitegroup Computer Systems (ECS), kullanıcılara inanılmaz bir performans sunan, görsel bir deneyim yaÅŸatan ve büyük bir enerji verimliliÄŸi saÄŸlayan yeni Mikro ATX Black Serisi ana kart markası olan ECS A785GM-M’yi piyasaya sunuyor.  ECS Black Serisi ana kartlarının bir üyesi olan A785GM-M, dijital ev eÄŸlencesinde mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Bu heyecan verici ürünü, Computex 2009 Fuarında TICC (45 Nolu Salon’da) 105 Nolu Standda görmeye gelebilirsiniz.

İçinde Yüksek Güç Bulunan Küçük Bir Kart
AMD 785G ve SB710 yonga setlerinin gücünü geliştiren ECS A785GM-M, en son 45nm AMD Phenom™ II işlemcilerini, çift kanal DDR3 1333MHz belleğini ve ATI Hybrid Grafik Teknolojisini desteklemektedir. AMD’nin Microsoft Windows® 7 ana masaüstü için tasarlanmış olan bütünleşik ATI Radeon™ HD 4200 grafik çekirdeği, kullanıcıları çarpıcı DirectX 10.1 oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. İyi tasarımlı soğutma çözümü, 125W TDP’ye kadar işlemci destekleyen 5 fazlı güç tasarımı ve tamamı sağlam kapasitör özelliğinin hepsi bu kartta yer almaktadır.

ECS Black Serisi Ana Kart Özellikleri
Kullanıcılar için daima mükemmel fiyat/performans oranı sunan ECS’nin iyi bilinen Black Serisi ana kartlarından esinlenerek, ECS Ultra I/O (GiriÅŸ/Çıkış) Arka paneli, ECS’ye özel M.I.B. II hızaşırtma özelliÄŸi ve yenilikçi ECS “4E tasarımı” gibi kart ayrıntıları ön plana çıkarılmıştır.  Dijital ev eÄŸlencesi için mükemmel bir çözüm olan D-sub 15 pin/ DVI/ HDMI konektörleri, kullanıcıların çeÅŸitli ihtiyaçlarını karşılayacak ÅŸekilde arka panele yerleÅŸtirilmiÅŸtir.

Bu heyecan verici Mikro ATX Black Serisi ana kartı, hem dijital ev eğlencesi hem de performans ayarı ihtiyacını en mükemmel şekilde yerine getirir. Bu yeni ürünü, Computex 2009 Fuarında TICC 105 Nolu Standda görmeye gelebilirsiniz.

ECS, En Zorlu Oyuncuların En Popüler Ürünü olacak GeForce GTS 250 Grafik Kartını Piyasaya Sundu
Dünyanın lider ana kart, grafik kartı, barebone sistemi ve dizüstü bilgisayar üreticisi olan Elitegroup Bilgisayar Sistemleri (ECS), birden fazla hedef pazarı kapsayan yenilikçi ürünleri sayesinde, en zorlu oyuncuların isteklerini karşılayacak en son NGTS250-1 GMU-F grafik kartını sunuyor.

ECS NGTS250-1 GMU-F grafik kartı, güçlü 128 işlemci çekirdeği sayesinde, grafik performansını riske atmadan oyun keyfini yaşamanızı sağlar.   En zorlu oyuncular için, NVIDIA® PhysX™ , 3 yönlü SLI™ ve 3B Vision™ teknolojisini destekleyen NGTS250-1 GMU-F, oyunculara hiç olmadığı kadar gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatarak müthiş bir performans sunar.. NVIDIA® CUDA™ teknolojisi gibi NGTS250-1GMU-F,  mobil aygıta farklı formatlar arasında geçiş yapabilen görüntülerde mükemmel kalite ve etkinlik sağlar.

 

Microsoft® Windows 7’nin piyasalara girmesi ile beraber, GPU işleminin ivme kazandırdığı ve gelecek çağın güçlü operasyon sistemi olan NGTS250-1GMU-F, kullanıcılara Aero Shake gibi en iyi görsel efektleri sunacak olan GDI uygulamalarını hayata geçirmeye hazır.

NGTS250-1GMU-F, dijital ev eğlencesinde, kullanıcılara film ve görüntülerde mükemmel resim netliği, pürüzsüz görüntü, net renk ve açık görüntü ölçeklemesi özelliğine sahip yüksek tanımlı görüntü kod çözme işleminde hız sağlar ve ayrıca çekim sonrası rötuş gibi düzenlemeler sunan ikinci nesil PureVideo® HD teknolojisini destekler. Bu müthiş özelliği ön plana çıkarıldığında, H.264/VC-1 kodlu HD görüntüsünde ekstrem bir şekilde kod çözme özelliği hayata geçirilir ve bu özellik, Blu-Ray görüntüleri oynatıldığında düşük CPU kullanımı ile beraber üstün resim netliği sunar ve titremelerin olmasını önler.

Güçlü grafik kartlarının giderek ağırlaştığını göz önünde bulunduran NGTS250-1GMU-F, PCP eğimine karşı korunmak üzere eğilmeleri engelleyen bir araç çubuğu ve ayrıca sinyal netliği için giriş/çıkışları korumak amacıyla toz geçirmez kılıflar ile donatılmıştır. 

NGTS250-1GMU-F, bir 1024MB GDDR3 bellek ve 256 bitlik bir bellek arabirimine ve ayrıca 740 MHz çekirdek ve 2200 MHz bellek saat hızına sahiptir.

En zorlu oyuncuları hedef alan NGTS250-1GMU-F, neşe ve eğlenceyi içinde barındıran müthiş bir çözüm sunuyor. Ayrıntılı bilgi için hemen yerel ECS satış kanalınız ile irtibata geçiniz.

ECS, Yeni Piyasaya Sürülen Black Serisi Ana Kartlarının Modern M.I.B. II İnce Ayar Programını gururla sunar

Dünyanın lider ana kart, grafik kartı, barebone sistemi ve dizüstü bilgisayar üreticisi olan Elitegroup Bilgisayar Sistemleri (ECS), bugün yüksek fiyat uygulamasına gitmeden piyasanın talebini karşılamak üzere tasarlanmış mükemmel çözümler sunarak yeni piyasaya sürülen Black serisi ana kartlarının son model modern M.I.B II (Ana kart Akıllı BIOS II) ince ayar programını tanıtmaktadır. Kullanıcılara büyük yarar sağlayan donanım bileşenlerinin tüm potansiyelini açığa çıkaran ECS M.I.B II, genel sistem performansını sağlamak için özellikle voltaj kontrolünde birçok detaylı ince ayar seçeneklerini içinde barındırmaktadır. Ayrıca her ince ayar seçeneğinin tek bir sayfada toplanması yalnızca BIOS ayarını arama konusunda değerli zamanlarını harcayan kullanıcılar için son  derece pratiktir. Gelin şimdi ECS’nin Black Serisi ana kartlarını satın alın ve anında ince ayarın size sunduğu keyfin tadını çıkarın.

Başka imkanlardan yararlanmak, hız aşırtma özelliğini bugünlerde ciddi anlamda popüler hale getirmesi açısından birçok kullanıcı için her zaman gerekli olmuştur. ECS M.I.B. II, kullanıcıların BIOS ayarlarını bilmemeleri durumunda, belli sayıları girmeleri için sadece gerekli birkaç adım atarak daha yüksek sistem performansı elde etmelerine olanak tanımaktadır. M.I.B ince ayar programının önceki sürümü ile karşılaştırıldığında güç kullanıcılarının donanım limitine ulaşmaları için tasarlanmış olduğunu ve ayrıca daha fazla seçenek ve daha geniş bir voltaj kontrol aralığının yer aldığını görüyoruz. Ayrıca, güç kullanıcılarının, çeşitli sayfalardaki gerekli seçenekleri aramadan, sistem ince ayarı ile ilgili tüm seçeneklerin, sınırı zorlamaya odaklandıkları tek bir sayfada  toplanması rahatlık sağlayan bir unsurdur.

Performans segmentine yönelik ECS Black Serisi ana kartları, her zaman daha fazla dayanıklılık sağlayan tam anlamıyla sağlam kapasitör tasarımı özelliğine sahip en iyi fiyat/performans oranı, daha hızlı ısı alıcısı için özel olarak tasarlanmış soğutma çözümü, güç dengesi için 4 veya 6 fazlı güç tasarımı, USB periferal bağlantısı sunan ECS Ultra I/O (Giriş/Çıkış) arka paneli, daha kolay kurulum için ECS Easy Button ve şüphesiz ECS özel M.I.B ince ayar programı özelliklerini içeren mükemmel çözümler sunmaktadır. Büyük gelişim ve ilerlemenin sonucunu yansıtan A780GM-A Ultra, A790GXM-A, X58B-A ve son model A790GXM-AD3ECS gibi Black Serisi ana kartları, kullanıcılar için güçlü bir platform sağlayarak şu anda en yeni M.I.B II ince ayar programında aşamalı olarak sunulmaktadır.

Yüksek kalitesi, zengin özellikleri ve yaygın ünü sayesinde ECS Black Serisi ana kartlarının  piyasada en iyi çözüm sunan ürünler olması dikkat çekiyor. ECS Black Serisi ana kartları ve en son M.I.B II ince ayar programı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, bugün yerel satış temsilciniz ile görüşün.

Cd rom bilgisayar tarafindan gorulmuyo, calisirken birden yok oldu diyebilirim, gozukmez hale geldi, CD rom da elektrik var ama E: surucusu olarak gozukmuyo ve Windowsa tanitamiyorum, yardimci olursaniz sevinirim.
Arkadaslar open Gl baslikli konuda problemimi yazmıştım ama cevap verebilen olmadı. Problemim: oyunlar "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem" uyarisi veriyor ve acilmiyo, bu konuda ne yapmam gerekir bilgi verirseniz sevinirim, biraz ayrintili olursa daha iyi olur.Format attım duzeldi ancak ekran kartı ayarlariyla oynadiktan sonra tekrar oldu.
Arkadaslar oyunlar "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem" uyarisi veriyo ve acilmiyo, bu konuda ne yapmam gerekir bilgi verirseniz sevinirim, biraz ayrintili olursa daha iyi olur.Acemiyim de:)
saygilar...
Arkadaslar oyunlar "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem" uyarisi veriyo ve acilmiyo, bu konuda ne yapmam gerekir bilgi verirseniz sevinirim, biraz ayrintili olursa daha iyi olur.Acemiyim de:)
Arkadaslar, LG 775 FT monitorum aldigim gunden beri goruntuyu sallandiriyor, max cozunurlugu 1280*1024 ,60 hz ekran kartimi yeniledim 32 geforce mx200,
neler yapayim? servise goturdugumde titresmedi fakat benim makinemde goruntu 1280*1024 cozunurlukte sallaniyor, fikri olanlar lutfen yardim etsin.
Arkadaslar, LG 775 FT monitorum aldigim gunden beri goruntuyu sallandiriyor, max cozunurlugu 1280*1024 ,60 hz ekran kartimi yeniledim 32 geforce mx200,
neler yapayim? servise goturdugumde titresmedi fakat benim makinemde goruntu 1280*1024 cozunurlukte sallaniyor, fikri olanlar lutfen yardim etsin.
Hakkında
Konum: ANKARA Turkey
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Mesaj Sayısı: 15
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.904 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.