D

Yüzbaşı
06 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar gecen bi bakayim dedim yazdim greenpoison da 4.3.5 untethered yaziyordu bende 5 e cikacak diye biliyorum eger gercekten varsa shsh alip jail i atalim 1 ay daha beklemek istemiyorum
merhaba ben 5-6 ay önce bir i pod aldım bi ara kullanamadım ve tekrar açmaya kalktığımda açılmadı teknosaya götürdüm yapıldı geldi 1-2 gün oynadım sonra jb yapmak istedim 4.3.3 jb yaparken bir hata alıyordum internetten araştırdım 4.3.5 e geçmeye zorluyormuş benim ipod da kapandı açılmadı bende 4.3.5 e geçtim shsh almayı da unuttum untethered jb bulamadım var mı?yoksa ne zaman çıkacak?
selamlar ben bir sistem toplamaya çalışıyorum fakat ekran kartı tarafında çok kararsızım. psu um 750 w 80+ olacak büyük ihtimal çektiği elektrik önemli değil. birkaç sene sonra aldığım kart hiçbir oyunu kaldırmayacak bende sonuna kadar overclock yapcam ona göre bişey önerirseniz sevinirim.birde yeni nesil ekran kartlarını beklemeyeceğim neden derseniz dh da powercolor un satış bilmemnesiyle bir söyleşi var ve kartların 28 nm değil 32 veya 40 ne ile çıkacağı söyleniyor. bunlar arasında hangisini önerirsiniz?

gtx 560 ti
gtx 570
hd 6950
hd 6970
yada çift gpu lu 6870 olabilir

fiyat aralığı 500-800
başlıkta anlaşılıyor zaten. başka forumlara baktım benzer sorunlar ama benim ekranım hiç açılmıyor.1 gün boyunca pc ye bağladım ipod ta tık yok pc bile bir aygıt bağlandı demiyor delirecem yardım edin alalı 1 ay olmadı teknosadan aldım ve jb li garanti gider diye bir yere götüremiyorum.acil yardımmmm
Hakkında
Forum İmzası:
buraya yazacak adam akıllı bi sistem alamadım:D

ati radeon hd 3650/everest 230 watt traktör kasa/core 2 duo e7500 with stok fan/foxconn marka bi anakart.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 280
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.065 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.