Yüzbaşı
20 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Çalıştığım yerde önceden c.tesi yarım gün, pazar tatildi. Sonra patron yarım günü kaldırıp, tatilimi cumaya çekti. Ben de mecburen kabul ettim. Normalde yarın tail yapıp, sonra 29 ekimde resmi tatil olarak kullanacakken, bana yarın gel, c.tesi izin kullan dedi.
Planım, programım, her şeyim yattı. Resmen başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Sinirden ölüyorum. Çalışmak zorunda olduğum için bir şey diyemiyorum. Askerliğim tecilli olduğu için, kendi mesleğimde iş bulamıyorum ve bu işte geçici çalışıyorum. Mecbur olmasam saydırır çıkardım işten
Tomasetto marka LPG var. LPG'yi takan yer 2 filtreye 80 TL çarptıFiyatlar genel olarak nedir?
Bogdan Stancu Orduspor'a Kiralandı

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) profesyonel futbolcumuz Bogdan Stancu'nun Orduspor'a kiralanmasına ilişkin bir açıklama gönderdi.

Açıklama şu şekilde:

Profesyonel Futbolcularımızdan Bogdan Sorin Stancu'nun Orduspor Kulübü Derneği'ne 2011-2012 sezonu için geçici olarak transferiyle ilgili anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Orduspor Kulübü Derneği Şirketimize 350.000 EUR ödeyecektir.

Galatasaray Sportif A.Ş.
Sinemalar.com'un Facebook uygulaması Efsane savaşları:Kötüler

http://www.facebook.com/sinemalar?sk=app_217056131667610

Beyler haydi oylar Vader'a
Arkadaşlar faturalı avea kullanıyorum.Ayda 35 TL.Bugün %15 indirimli ücrete geçtim.Ayda 29,75 TL'ye 400 dk ve 4000 sms bedava.12 ay boyunca.
Turkcell'e geçiş yapmayı düşünüyorum.Faturasız tarifeye geçmek istiyorum.Faturasızlarda hangi tarife en avantajlı?
Aöf işletme bölümünde 4.sınıfta hangi dersler var
Arkadaşlar 2 yıllık açıköğretim Laborantlık için başvuru tarihleri ne zaman ya da geçtimi başvuru tarihi?
KPSS başvuru tarihleri ne zaman?
Yakında Kayaşehir'e taşınacağız.O bölgede Superonline fiber internet mevcut mu yoksa yine TTnet'e mi kalacaz?
FIFA "Türkiye'nin En Basarilisi GALATASARAY" dedi!

Uluslararasi Futbol Federasyonlari Birligi FIFA, Fenerbahce'nin Sampiyonluguna dair yayinladigi mesajda GALATASARAYIMIZ'dan da bahsetti. Haberde "TÜRKİYE'NİN EN BASARILI TAKIMI GALATASARAY ise, iki teknik direktör ve bir kulüp baskani degisimini getiren felaket bir sezonun ardindan zirvenin 36 puan gerisinde, 8. sirada yer aldi" denildi.

http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1439095.html

Hakkında
Meslek: Kimya
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 941
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.995 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.