Çavuş
09 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar amatör bir şekilde günlük yaşantımızdaki fotoğrafları çekmek için sizce alınabilecek en uygun fotoğraf makinası hangisi???önerilerinizi bekliyorum...
Arkadaşlar powerpointte film ekliyorum fakat ekranda sadece resim olarak gözüküyor.film olarak oynamıyor.acaba bu sorunu nasıl çözebilirim.bilen varsa acil olarak yardım edebilir mi...(not film bs player,media player gibi programlarda düzgün çalışıyor.)
birileri benim yahoo daki mail adresimden,adres defterimdekilere düzenli olarak reklam ve sex içerikli mail atıyooo... bunu nasıl engelleyebilrim........
Barracuda 7200 80 GB Seagate sata satılık harddisk 2, el olmasına rağmen hiç kullanılmamıştır.satış istanbul ve eskişehirden elden olacak;satış fiyatı 70 dolardır

mail:arif_celebi@yahoo.com
ya bu telefon hakkinda bilgisi olan var mi 750 milyon civarlarinda deger mi o kadar para veya o na denk özelliklerde baska telefon önebilirmisinz?
İLHAN MANSIZ FORMASININ ALTINA GİYDİĞİ TİŞÖRTE İNGİLİZCE "ALKOLLÜ YORUM YAPMAYINIZ" ŞEKLİNDE YAZI YAZMIŞTI. İLHAN GOL ATTIĞI TAKTİRDE TİŞÖRTÜNDEKİ YAZIYI GÖSTERECEKTİ. acaba kime?
ya bu seagete mi yolsa maxtor mı iyi ne fark var fiyat aynı.....
sizce efes final foyra kalırmı? ülkeri hiç söylemiyom onların dah çok çalışması gerek çok..........
ya bana en cazip monitörü söylermisiniz phlips mi LG mi?
sizce satın alınabilecek en cazip monitör hangisi philips mi LG mi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 3.631 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.