K

Çavuş
19 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar, mp3 playerımın içerisine attığım şarkıları mp3 player neye göre sıralıyor? Hangi sıraya göre atarsam atayım rasgele sıralanıyorlar. Yardım eder misiniz? Teşekkürler.
Arkadaşlar, bilgisayarımdan diğer bilgisayara interneti paylaşıyorum. Fakat buna bir limit koymak istiyorum. Bunun için yapılmış bir program mevcut mu? Teşekkürler.
Arkadaşlar selam,

Evet bu tarz topiklerden bıktınız biliyorum. Fakat uzun süredir forum içerisinde araştırma yapmama rağmen istediğim sonuca ulaşamamam neticesinde bu konuyu açtım. İzninizle konuya girelim,

Arkadaşlar elimde SONY DSC T-33 marka ve modelinde bir adet dijital fotoğraf makinası mevcut. Bu cihazın sahip olduğu video çekim özelliği beni tatmin etmekte fakat cihazın "fotoğraf çekim" - "video çekim" arası geçişi sağlayan düğmesi içerisindeki arızalanmadan dolayı video çekimi modunda iken cihazın kendi kendine ayarı değişerek fotoğraf çekim moduna geçmesi ve videonun yarıda kesilmesi olayının sıklıkla tekrarlanması beni çileden çıkartmış durumda. Tabi belki de suç bende de olabilir. Neticede bu cihaz ana amaç olarak video çekimi için üretilmiş bir cihaz değil, zırt pırt foto-video modları arasında dolaşmak düğmenin bozulmasına sebebiyet vermiş olabilir. Burada SONY'i suçlamak istemiyorum. Herneyse sonuç olarak kendi kendimce uzun düşünmeler sonucu ana amacı video kaydetmek olan ve bunu fotoğraf makinem gibi (sd kart ya da memory stick mi deniyor. terimler hakkında yeterli bilgim yok mazur görün..) bir hafıza kartı üzerine yapan, bilgisayarım ile kolaylıkla irtibatlandırabileceğim (USB kablosu ile video aktarmak), abartı özellikler barındırmayan, düğmesi vesairesi kolay kolay arızalanmayacak yani diğer bir tabirle pek nazik olmayan bir video kamera almaya karar verdim. Bunun için ayırabilecek olduğum bütce 400 YTL civarı. Sizlerin marka ve model tavsiyelerinizi bekliyorum. Tüm mesajlar için şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar bu anfili 5.1 sistemi
şu şekildeki bir anakarta nasıl bağlarım? Teşekkürler.


Arkadaşlar yeni sistem aldım 5.1 microlab x23. Bilgisayardan çıkış alıyorum. Winamp ile mp3 dinlerken iki hoparlör ve woofer ses veriyor. Diğer üç hoparlör ses vermiyor. Problem nedir acaba ? Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.
Arkadaşlar Microlab X23 5.1 ses sistemi almaya karar verdim. Hangi internet sitesinden almamı tavsiye edersiniz? Hangi siteler daha güvenli ? Teşekkürler.
Arkadaşlar ayna fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? Büyükçe bir duvarı ayna kaplamayı düşünüyoruz. Bilen varsa beri gelsin.
Arkadaşlar spor salonu için salonun dört köşe duvarına monte edebileceğim 100-150 YTL civarı ses sistemi arıyorum. Sesin abartı yüksek çıkması önemli değil kaliteli ses vermesi yeterlidir. Bilgisayardan müzik çalacağım. PC de onboard ses kartı mevcut. Çok değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar bana mp3 çalacak aygıt gerekli, şarj sorunu olmayacak elektriğe devamlı bağlı olacak ve istediğim zaman bilgisayardan içine müzik atabileceğim. Yani CD ile müzik çalmak istemiyorum. Spor salonunda kullanacağım. Nasıl bir aygıt işimi görür tavsiyelerinizi bekliyorum. Konuyu buraya açmamın sebebi ilgili yerlerde soruma kimsenin yanıt vermemesidir. Teşekkür ederim.
Arkadaşlar bilgisayardan usb ile mp3 atıp elektrik ile yani şarj vs. gerektirmeyen bir sisteme ihtiyacım var. Spor salonu tarzı bir yerde kullanmayı düşünüyorum. Yani sabit olacak fakat mp3 ü CD, DVD gibi disklerle çalmak istemiyorum. Bilgisayardan direk atabileyim. Bu tarz bir sistem tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.
Hakkında
Konum: Manisa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Mesaj Sayısı: 80
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 20.676 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.