A

Çavuş
02 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ramim 100 mhz 32 ram ve 133 mhz 128 ram bir 160 sayıyaor bir 163 sebebi ne olabilir ayrıca fan taktık acaip ses yapıyor çift fan bildiğimiz dandik fan dırrr diye bir ses sonra bir daha ne yapıyor anlamıyorum
çekirdek yiyordum kabak çekirdeği bir anda cpumun fanının çalışmadığını gördüm şu an vantilatörle çalıştırıyorum makineyi cpuyu sökemedim p3 450 cpu var kızakların neresinden sökmem gerek daha önceden fan çalışıyordu sanırım tozlanmış ben müdahale etmeyince dönmüyor fan dandik basit fan var üzerinde birde fiyat verirseniz menmun olrum hayllahım nerde bu bir daha bakayım , yok iki kızak var cpuyu nasıl tutuyor anlamadım neyse bne çekirdek yemeye devam edeyim cevabınız bekliyorum
segate barracuda 40 gb 7200 rpm ata İV cok yavas calısıyor sebebi ne olabilir dma işaretli
selamlar windoz me pws bulmadim tabanli php asp veritabanlarini gormek cin prg ismi ariyordum ayrica php yeni baslayanlar icin dokumantasyton ariyorum php html taglariyla ayrimi calisir php scriptleri kullanmak icin nasil linkler verilmeli
ibm ic35L020 20 gb 7200 rpm 8.5 ms
segate barracuda IV 20gb 7200 rpm hdd st320011A

bu iki hdd arasinda karar veremiyorum nedeni ise 3 d koruma sistemi 555mb ic transfer hizi teknik bilgi bakimindan bilgi sahibi olan birisinin bu konuda yardimci olmasini istiyorum ibm hangi motoru kullaniyor
merhaba 300 w power supply 7200 rpm lik bir hdd de jumper ayari yapilmasi gerekiyormu giga6bxc 440 bx

http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=777&pf%5Fid=bd12692
merhaba hali hazida navbar lar lazim nerede bulabilirim karizmatik seyler ariyorum hehe guldum
www.turkcenet.net yeni url adresini bilen varmi yada ulasabilecegim e mail

Edited by - TheGuardian on 16 January 2002 14:50:13
netteyim.net
turkcenetin arsivi lazim download eden varsa iletiniz
web.archive.org
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 117
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 6.691 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.