V

Onbaşı
13 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri

annemin teyzesi vefat ediyor..eşi hayatta..bankada bir miktar parası var söylendiğine göre paranın yarısı eşine yarısıda kardeşlerine pay edilecekmiş ..kardeşlerden ölen varsa çocuklarına yani yeğenlerine kalacakmış...benim sorum kardeşlerden vefat edenin kızıda yani miras bırakanın yeğenide öldüyse mirastan vefat eden yeğeninin çocukları da faydalabilirmi?bu arada miras bırakanın 2 kardeşi hayatta

arkadaşlar haginin gs li taraftarlara hırsız siz dediği video olan varmı elinde çok acil lazım
ARVALATSE NİCKLİ ZATII MUHTEREM................ BAZI FENERLİ ARKADAŞLARA SENİ FORUMDAN ATTIRACAĞIM DİYE PM ATIYOR VE AYNI GÜN O ARKADAŞLAR CEZA ALIYOR AÇIKLAYIN SEVGİLİ MODLAR KİM BU ARVALATSE
GS FUTBOLCUSUNUN HALİ

Uzun zamandır peşinde oldukları alacaklarının ödeneceği haberini alan Hasan Şaş ve Necati Florya'nın yolunu tutarlar. Yöneticileri Abdürrahim Bey "Çocuklar maalesef para celmedu. Panganin veznedaru putün paralari alup gacmiş ta, siz yarin yine celursunuz", deyince ikisi de sinirle kulüpten ayrılıp bir taksi çevirirler.
Bindikleri taksinin, aksilik bu ya, dik bir yokuşta frenleri patlar. Hasan Şaş şoföre "durdur şu arabayı, bu nasıl gitmek", diye bağırır. Taksinin sürücüsü "durduramıyorum abi, frenler patladı", deyince, bizimki daha bir şiddetle "taksimetreyi durdur lan, o zaman''

bjk lı kardeşlerim yeni siteniz hayırlı olsun oradan alıntıdır
foruma baktımda biri köy takımı tromsoya elenen diğeri mezra takımı rum temsilcisi anortosis e bir diğeride köy takımlarının bulunduğu uefa grubunda sonuncu olan3 takım taraftarı fenerbahçeye laf söylemeye çalışıyor insande biraz yüz olur bee
sevgili özhan canaydının bjk fb maçı öncesi kurullardan birini arayıp bjk nin sahasının kapatılmamasını istediği doğrumu değilmi bunun cevabını merakla bekliyoruz bakalım kim ne kadar temizmiş
gs teknik direktörü gerets ergun ile başlayan büyüklüğümüzü itiraf eden açıklamalara bir yenisini ekleyerek taraftarların gol atabilmesi durumunda fenerbahçemizin her yıl şampiyon olacağını söyledi

ANTU COM

buda sonunda çözüldü
arkadaşlar son günlerde fenerbahçemize ve antu com a saldırı başlatan bazı şahıslara karşı sitemizdeki haberleri ve resimleri burada buluşturalım hadi bakalım fenerliler şimdi dayanışma zamanı bu topici aşşağılara indirmeyelim
arkadaşlar bu cookieleri nerden ve nasıl sileceğim yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar rapidde free ye tıklıyorum geri sayım falan çıkmıyor 10 dk bekledim yine çıkmadı 5 gündür böyle yardım edin şu talihsiz gence
Hakkında
Forum İmzası:
SUSTURAMAZSINIZ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 183
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.160 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.