B

Teğmen
24 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Xperia S cihazı ICS güncellemesi yapana kadar sorunsuz kullanıyordum. Geçen hafta güncelleme yaptıktan sonra cihazın mikrofonu çalışmaz oldu. Asya Telekom ve Teleservice hakkında forumda yazılanları okuyunca servise götürmeye de korkar oldum. Cihaz öylece yatıyor. Ne önersiniz?
Arkadaşlar 20m2 oda için Diakin FTX35JV modelini almayı düşünüyorum. Daikin için İstanbul avrupa yakasında en uygun fiyatı nerde bulabiliriz? Aşağıdaki sitede 1644 TL diyor.

http://www.iklimsat.com/FTX35JV-RX35JV-DAIKIN-DELUXE-NEW-DUVAR-TIPI-KLIMA-INVERTER-13000-Btuh,PR-218.html
Dün Karabalık Elektronikten Dreambox 500s aldım. Herşey iyi güzel ancak aletin kumandası en fazla 1.5 metreden alıyor. Bu durum normal midir? 1.5 metre uzaktan kumanda için çık kısa bir mesafe.
Merhaba beyler,

Cağaloğlundaki ofisimizde çalıştırmak üzere part-time yada full-time grafiker eleman arıyoruz. Firmanın ana faaliyet alanı parakende ve toptan mücevher işidir. Firma faaliyet alanını genişletmekte olduğundan web siteleri ve baskı işleri için bünyesinde bir grafiker istihdam etmeyi planlamaktadır.

Yer: Cağaloğlu/İstanbul
Ücret: Çalışma koşulları ve grafiker arkadaşın niteliğine göre belirlenecektir. Alt yada üst sınır şuan için belirlenmemiştir.

İlgilelen arkadaşlara PM'den görüşebiliriz.
arkadaşlar bu iki kartın onboard ekran kartlarının performansı hakkında bilgisi olan var mı?
EP-8KMM3I, 75-80$+kdv arası fiyatlarla satılıyor.
ilk defa böyle bi olaya şahit oldum. benim harddiskten bariz bi şekilde motorun dönme sesi geliyor. makinayı açtığımda normalden farklı bi ses gelince önce fandandır diye fanları kontrol ettim ama sonradan anlaşıldıki ses hdd'den geliyor. bu ses bana hiçte hayra alâmet bigi gelmedi. umarım hdd istanbula kadar dayanırda garantiden baktırırız. siz ne diyorsunuz bu konuda, hdd maxtor 7200 rpm 40 gm ve 5-6 aylık, ses maxtorların normal çalışma sesine hiç benzemiyor sürekli bi vınlama şeklinde.
merhaba arkdaşalar, son bi yıldır iş ilanlarında web tasarımı için neler istediklerini araştırıyordum öğrenmek için. fakat kafam iyice karıştı. ne öğrensek nerden başlasak? siz ne dersiniz? şu ana kadar öğrenmem tavsiye edilenlerin listesi:
asp
javascript
perl
flash
ultra dev
freehand
ilginç bir sorumun var. sebebini bir türlü çözemedim. makinaya modemi takıp sürücülerini yüklüyorum,
control panel>system>modem'dan kontrol ettiğimde herşey düzgün çalışıyor gibi görünüyor. ama sistem her iki açılışta bir safe mode'da açılıyor. sürücüleri defelarca yükleyip kaldırdım sorun hallolmadı. bu olaylar hem winme de hem de win98 de de aynı şekilde gerçekleşiyor. arada birde makina açılırken kilitleniyor ve hiç açılmıyor. bu konuda bi fikri olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 276
İkinci El Bölümü Mesajları: 143
Konularının görüntülenme sayısı: 25.961 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.