R

Çavuş
15 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar samsung 4521 cihazım anakart arızasından dolayı yatmaktadır. Fişe taktıgımda acılmıyor. power kartta herhangi bir arıza söz konusu değil. Anakarta uygulanabilecek işlem varmıdır ? Yazılım veya devre elemanları ile ilgili.
Merhabalar evın önünde bir alet buldum amfimidir bu ? resimlerini eklıyorum.

alet de ;

2 gri
2 beyaz
1 siyah
1 mavi
1 kırmızı
ve 2 uzun 1 sıyah 1 kırmızı jak var

üstteki neyın ne oldugunu gösteren etıketıde ınternette buldum. beklı dogrudur dıe . bunu motora baglıyabılmem ıcın neyı nerden nasıl yapmam gerekıyor

Merhabalar cihazın adaptörü patladı cok acil 6 çıkıslı bir adaptör gerekiyor. cihaz modeli ix4000 canon.

resimde 8 pinli ama bana 6 pin lazım elinde olan varsa iletişime gecsin ücret babında satın almak ıstıyorum

Merhabalar yazıcımın usb kısmı calısmıyor LPT girişi calısıyor. LPT Uclarından Hangi Girişler USB nin 4 kablosu ile uyumlu acaba ?

İnternette böyle bir şema buldum fakat anlıyamadım.

Samsung Scx 4623f v2.01.01.01 ve V2.01.00.99 Reset Yazılımı

Sipariş Verirken Mesaj Yolu ile Lütfen Asagıda ki Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz.
Versiyon :
Seri Numarası :
Mail Adresiniz:
Lütfen Cihazınızın 4623f modeli olduguna ve V2.01.01.01 veya v2.01.00.99 Versiyon oldugundan Emin olunuz

Samsung SCX 4623F V2.01.01.01 ve v2.01.00.99 Reset Yazılımı Uygulama Adımları

UYARILAR : Resetlemek için yazıcıyı bağladığınız bilgisayarda yazcının sürücüsünü yükleyin ve varsayılan yazıcı olarak atayın, bilgisayara USB ve LPT'den bağlı diğer cihazları çıkarın (klavye, mouse hariç), toner üzerinde chip varsa çıkarın.Bazı anti-virüs programları reset dosyalarını virüs olarak algılayabilmektedir, bu nedenle anti-virüs programlarını kapatın.Yazıcıya yazılım yüklenme esnasında elektrik kesintisi olması halinde yazıcınız bir daha programlanamayacak hale gelebilir, bu nedenle varsa işlem yapılacak bilgisayarı ve yazıcınızı UPS`e (kesintisiz güç kaynağı) bağlayın.

Yazıcıyı bilgisayara USB'den bağlayın ve hazıra geçmesini bekleyin ve ardından GÜÇ düğmesinden kapatın,
Yazıcı kontrol paneli üzerinde bulunan DUR/TEMİZLE tuşunu basılı tutarak GÜÇ tuşuna basın yazıcı ekranına DOWNLOAD MODE yazısını gördüğünüz anda iki tuştanda elinizi çekin ve ardından hızlı bir şekilde DUR/TEMİZLE tuşuna bir kez basın ekranda WAIT IMAGE yazıyor olacak, eğer ekranda WAIT IMAGE yazısını göremediyseniz yazıcıyı kapatıp açarak işlemi tekrar deneyiniz, mutlaka WAIT IMAGE yazısını görmeniz gerekmektedir.
Size gönderdiğimiz .rar içerisindeki klasörü masaüstüne çıkarın,
Çıkardığımız klasörde bulunan "seri numaranın yazılı olduğu dosyayı sürükleyerek usbprns simgesi üzerine bırakın",
10-15 saniye içerisinde yazıcı ekranında PROGRAMMER başlığı görülecektir ve sırasıyla rakamlar ve harfler değişecektir,
Yükleme işleminin bitmesinden sonra yazıcı kalibrasyon yapacak ve ardından hazır duruma geçecektir,

Ücreti 7 TLdir İlk 3 Kişiye Referans Gösterme Amaçlı Ücretsizdir

Merhaba canakkalede 2. el motor satımı biraz az oldugundan en ıyı ve en kalıplısı asagıdakı mondıal zat 150 yı buldum satan kısı 900 e bırakacak km baya fazla gelı sankı bana. 2008 model

satan ılan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-satisa-geldik-ilk-gelen-alir-118782972/detay/ yorum yazarsanız sevınıcem. satan kısı 500 peşin 400 öbür ay olarak satacak

Merhabalar resimdeki eeprom u okuyabileceğim ve programlayabileceğim bir devre arıyorum basit. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim teşekkürler.

Çipin üzerinde : 33 1004 121B3 yazıyor google de bulamadım bu elemanı. 6 Bacaklı
Merhaba Xerox 3100 cihazım var rapor alınca cillop gibi cıktı verıyor fakat fotokopi çekerken son derece berbat silik cıkartıyor. Bu arızanın çözümünü bilen varmı cok lazım gercekten cihaz elim ayagım. Laser camını tarayıcı camını sildim fakat sorun aynı devam etmekte.
quote:

HP C3906A (06A), Laserjet 5L, 6L, 3100, 3150 Orijinal Yazıcı Toneri

Ürün Kodu : C3906A - 06A

Kullanılan Modeller : Laserjet 5L, 5LFS, 6L, 6LSE, 6LXi, 3100, 3100SE, 3100Xi, 3150, 3150CXi, 3150SE, 3150Xi Modelleri İçin Kullanılan Orjinal Yazıcı Toner Kartuşu

Üretici : Hewlett Packard Orijinal Ürün

Renk : Black / Siyah

Baskı Adeti : Tek Kartuş ile Yaklaşık 2500 Sayfa (A4, %5 Doluluk Oranı İçin Geçerlidir)

Tam Kodlu Arama Listesi :

HP Laserjet C3906A 06A

5L, 5LFS, 6L, 6LSE, 6LXi
3100, 3100SE, 3100Xi
3150, 3150CXi, 3150SE, 3150Xi

Orjinal Yazıcı Toneri

Ayrıca:http://ask.fm/yaziciariza

İhtiyacınız varsa iletişime geçin piyasada bulamayacağınız fiyatları bende bulacaksınız.
Orjinal ve kutusunda.

Yaklaşık 5.000 baskı.

Xerox WorkCentre 385, DocuPrint P8E / P8EX

ilgilenenler lütfen mesaj atsın.
ayrıca:http://ask.fm/yaziciariza

Elimde 11 adet bulunmakta adede göre uygun teklif verilir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 44.434 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.