F

Çavuş
04 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba. Bilgisayar internete kablo ile bağlı. Bazen internet 5-6 saniyeliğine kopuyor sonra terkrar geri geliyor. Çok rahatsız edici bir durum olmaya başladı, ağız tadıyla bir Warcraft bile oynayamıyoruz.

Kablodan olabilirmi bu sorun dedim kendi kendime ama dün hiç sorun yoktu 1-2 gün boyunca. Tabi ondan öncede vardı sorun ama.

Sizce napayım ben?
Evet başlıktaki gibi sorun. 2 butonda sol tıklıyor sağ tıklamıyor. Yani sağ tıklayıp özellikler gibi pencereler açamıyorum.
Denetim masasından Fare özelliklerinde tuşları çevir'i denedim ama olmadı. Ne yapmam gerekiyor?
Format attım az önce. HDDlerden birtanesi dosya olarak görülmüyor ama disk yönetiminde ve ya hd tune gibi programlarda görülüyor.

ahanda resim
Merhaba arkadaşlar ben geçen sene türkiyede liseye başlamıştım. 9.sınıf.
sınıfı ortalama ile geçtim 2 zayıfım vardı bunlar geometri ve matematik.

neyse okul bittiğinde isviçreye taşındık. şimdi ise açık liseye kayıt oldum ilerleyen günlerde sınavlarım olacak.
bununla ilgili sorularım var size:
1- kayıt yaptırırken ben geçen sene geometri ve matematiği geçemediğim için onlarında sınavlarına girmek zorunda olduğum söylendi. bu doğrumudur?
2- yaza kadar toplam kaç defa sınav olcam?
3- eğer bir dersten geçer not olan 45'i alamazsam o dersten kalıyormuyum tamamen? ders geçme konusunu biraz açıklarmısınız.
4- ingilizcem iyi olduğu için birde seçmeli ingilizce aldım. bu sınıfı geçme oranımı artırırmı yoksa pasif mi kalır?

seçtiğim dersler:
Hangisidir sizce? Sağlam bir joystick ile yardırayım diyorum.
.
Arkadaşlar öncelikle burası doğru bölümmü bilmiyorum, konu dışı bölümüne telefon onayı yapmadığım için mesaj atamıyorum.

Olayı şu: ben yakın bir zamanda bilgisayarımı ve monitörümü uçakla Türkiyeye taşıyacağım. taşınma olayının bir parçası.

bilgisayarda ekrankartı, cpu, thermaltake frio işlemci soğutucusu, 3 adet hdd, 1 adet ram var.

monitör ise 27'' Philips 273E3LHSB.

Önemli: kasayı aldığım karton kutu duruyor ama monitörünki yok.

kalvye fare ve hoparlörleri taşımak tamamda bu ikisi için ne yapmalıyım?
arkadaşlar ios 5 untethered jailbreak çıkınca telefonuma ios 5.0.1 kurdum. önceden 4.1 vardı. neyse herşey gayet iyi gidiyordu. installous falan kurdum.
daha sonra alete gravitylockscreen isimli bişey indirdim. ama çalışmadı. ve telefonu açamadım kitli kaldı. bende dedim lan böyle ios mu olur mis gibi 4.x.x serisi varken. bu sefer 4.3.3 indirdim. shsh olayını ise hiç bilmiyorum yapmadım yani. ama sonuç olarak downgrade edemedim. telefon en son pwned dfu modundaydı. redsnow ile yapmıştım bunu. şimdi ise telefona usb kablosunu takınca usb bağlandı sesi geliyor ve itunes görüyor telefonu ama ekranda hiçbirşey yok. itunes den restore denedim 1600 lü hatalar veriyor. ireb indirdim gene aynı.
ne yapmam gerekir?
Bi bluescreen veriyorki sormayın. Alıştı iyice.

bunu ekran geldiğinde çektim.

bu windowzu açtıktan sonra gelen hata raporu.

napayımda gitsin bu gelmesin bidaha?

windows 7 ulti. 64b
8gb 1600mhz ram
gtx 560ti
amd phenom ii x4 965
Asus m4a77td pro
Merhaba. Bilgisayarıma format attıktan sonra Chrome'u kurdum direk. Eskiden sorun olmazdı hiç ama artık milliyet.com.tr de 2-3 sekme haber açınca direk donuyor, kasıyor, kitleniyor. Aynı şey donanımhaber'dede var. google görseller de mouse topunu çevirmeme ramen kasarak iniyor sayfa.

sistemim yeterli diye düşünüyorum

amd phenom ii x4 965
8gb ram 1600mhz
gtx 560ti var ve windows 7 kullanıyorum.

bu sorunun kaynağı nedir? firefox'da ve explorer de olmuyor.

Arkadaşlar pardon yanlışlıkla 2 konu açmışım.http://forum.donanimhaber.com/m_55463141/tm.htm
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
Toshiba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 66
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.372 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.