Onbaşı
09 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aşağıdaki linkten gelen mail kutuma düştü. İlk başta dikkatimi çekmedi ama sitede konuşmacılara tıklayınca sağlam kişiler gelmiş. İlginizi çekerse gelen mail aşağıda...

http://www.egitisim.com.tr/sertifika_programlari.php

Multivitamin Kariyer Kompleksi Kampanyası

Eğitişim Kariyer Enstitüsü'nün genç ve genç yetişkinlere sunduğu sertifika programlarının, çok daha fazla fayda getiren kompleksleri, birbirini destekleyen farklı disiplinlerde tam bir yetkinliği beraberinde getiriyor. İşte bu nedenle Multivitamin Kariyer Kompleksi'ni tercih ederek; tek bir sertifika programı yerine ikili, üçlü, dörtlü ve multi kompleksler ile farklı alanlarda yetkinlik kazandıran formülleri %50’ye varan indirimlerle oluşturabilirsiniz.
Taraftar da masraflı

Beşiktaşın pahalı transferler
ne isyan eden taraftarda şapkayı önüne koymalı. Mesele klübün çıkarlarını gözetmekse, onlar da son iki yılda kulüplerine kaç para ceza ketirmiş, kaç maç saha kapattırmış, onun muhasebesini yapmalı...

Beşiktaşlı arkadaşlarım Fanatik gazetesi Basri Baykoçun yazısı rıca ediyorum mail atın ve yazısını değiştirsin. Mail adresibasri.baykoc@fanatik.com.tr

Benim yazdığım yazı aşağıda

Merhaba Basri Bey ;

Fanatik gazetesindeki yazınızı okudumda ''Taraftar da Masraflı'' başlıklı yazınızın içeriği garibime gitti. Sizler değilmiydiniz Beşiktaş evinde 12 kişiyle oynuyor diyen. Sizler değilmiydiniz yurtdışında ki gazeteler ÇARŞI muhteşem dediklerinde böbürlenerek yazılar yazan. Sizler değilmiydiniz ÇARŞI sosyal sorumluluklarını yerine getiriyor herkeze örnek oluyor diyen. Bunlar çok çabuk unutuluyor. Basri bey hangi takımlısınız bilmiyorum ama siz localardan maç izlerken biz yaz, kış, demeden küsmeden, kırılmadan gücümüz yettiği kadar tam karşı trübünde Beşiktaşı destekliyoruz. 8 tane yesekte destekliyoruz 6 tane atsakta destekliyoruz. Şimdi olayın büyüğüne geliyorum. 8 milyon euro' ya Türkiyeye ne 10 numaralar gelirdi. Şimdi buraya Sayın demirörenin yaptığı hatalı transferleri yazmak isterdim ama maili okurken sıkılırsınız. 8 milyon Euro nedemek siz biliyormusunuz!!! Dilimiz ne kadarda kolay söylüyor dimi 8 milyon Eurocuk. Yapmayın ALLAH aşkına yapmayın. Şimdi bunu Sayın demirören cebinden vermiyecek dimi. HANİ LAF SÖYLEDİĞİNİZ ŞAPKAYI ÖNÜNE KOYACAK OLAN O VEFALI TARAFTAR seneye 5. bitirdiği bir takımın gidecek yine kombinesini alacak. VE O ŞAPKAYI ÖNÜNE KOYACAK TARAFTAR avrupada hiçbir başarısı olmayan ama dünyanın konuştuğu bir takımı (TARAFTAR SAYESİNDE) yine göklere çıkaracak.

Yazınızı düzeltmenizi bekliyorum. Bu tüm BEŞİKTAŞLI Taraftarlara yapılmış bir hakarettir.

Teşekkürler

Destek Bekliyorum...
Mesaj sayısının nasıl arttığını bilen varmı er olmaktan sıkıldım yawww
Arkadaşlar Honda Civic sedan spoiler arıyorum. Birde İstanbulda çıkma honda parçaları satan yer biliyormusunuz.
Arkadaşlar elektroword de nikon D300 2995 Tl daha ucuza bulabileceğim yer varmı acaba ?
Hakkında
Forum İmzası:
Allah Affeder ÇARŞI Affetmez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 114
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 14.511 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.