O

Onbaşı
07 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar yeni sogutucu aldim noctua nh-d14 fakat icinden backplate denen edevat cikmadi. Anakartimda da yokmus. Ufacik parca icin gul gibi sogutucuyu takamiyorum. Kenarda o bana bakiyor ben ona. Nereden bulacabilecegimi soyleyebilir ya da elinde olan varsa sevabina yada para karsiligi bana verebilir. Yardimlariniza muhtacim. Bu arada islemcim lga1155
Harddisk durarak çalışıyor. Windows 7 kurdum. Windows u kullanırken arada windows donuyor. Sizce değerleri normal mi ?

CrystalDiskMark
Led monitor almayı düşünüyorum. 15 gündür sürekli arıyorum. Bir sürü şey okudum. Kafam allak bullak oldu. Kimileri aynı marka için iyi derken bazıları kötü diyor. Anlam veremedim. Elinde olup kullanan arkadaşlardan marka-model tavsiyesi istiyorum. Yardımcı olunda bir an önce şu monitore kavuşayım artık.

Asus,Samsung,LG,Philips,AOC,Acer,BenQ.

Bu markalardan 21.5" modelinde hangisini önerirsiniz.
Film izlerken karalenme oluyormu, oyun oynarken ghost oluyormu, renleri canlımı???
Ben çok sık oyun oynayan veya film izleyen biri değilim. Ama oyun oynarken veya film izlerkende monitore baktıktan moralimin bozulmasını istemiyorum.
Örneğin samsung a okadar para vermeyi değermi? Daha ucuza AOC aynı şekilde tatmin etmezmi?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Arkadaslar ben Dell 6000 inspiron notebook a sahibim. Ekran kartim onboard Mobile inter(R) 915GM/GMS, 910GML Express Chipset Family. Driver ini güncelleştirmek istiyorum ama bir türlü yapamadım. intel in sitesinden indirdiğim driver i kurarken "Yüklemekte olduğunuz sürücü bilgisayarınız için doğrulanmamış. Lütfen bilgisayarının üreticisine başvurarak doğru sürücüyü edinin." hatası ile karşılaşıyorum. DELL in sitesine baktığımda en son 2005 yılına ait driver bulunmakta. Ekran kartının sürücüsünü nasıl güncelleştirebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
arkdaşlar Dell 6000 inspiron notebook um var. ekran kartının driver inin güncelleştirmek istiyorum. dell sitesinde güncel versiyonu yok yada ben bulamadım. intel sitesinden de indirdiğim driver ların hiç biri tutmadı. foruma baktım windows update girip ordan yapılabiliyormuş. girdim donanım isteğe bağlıda bende güncelleştirme gözükmüyor. ne yapıcam.. yardım ederseniz çok sevinirim. saygılarımla..
arkdaşlar Allah rızası için biriniz yardım edin kafayı yicem. Arkdaşımda Casper cpw1700-7885b modelinde notebook var. Format attım. Kendi verdikleri orjinal ürün kurtarma cd sini yükledim. Cd nin üzerinde türkçe yazıyo windows ingilizce çıktı. Sonra tekrar format attım. Başka xp kurdum. Bu sefer verdikleri driver cd sinde ki wireless driver i tutmuyo. Sitesine baktım. Bu modelde intel pro wireless 2200 var yazıyo. Ama ne yaptıysam bi türlü driver i yükleyemedim. Telefon ile teknik destek alayım dedim. Sitede telefon numarası falan yok. İletişime giriyom. iletişim ile ilgili hiç bir bilgi yok. Boyle şey olurmuya..
Hakkında
Forum İmzası:
Intel i7 2600k - Asus Maximus IV Extreme - Zotac GTX465 - Corsair Dominator GT 4GB - OCZ 60GB Vertex 2 - Cooler Master Storm Scout - High Power 750W PSU - Samsung B2230N
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.941 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.