S

Onbaşı
06 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
N11'den monitör satın aldım. Cuma günü geldi, Cumartesi veya Pazar (Şuan) benim ödediğim fiyatın 120 TL altına satılıyor.

n11 canlı destek, mağaza ile görüşün yazdı. D

Mağazadan gelen cevap: "merhaba İndirimi n11 kendisi yapıyor."

Benim yapabileceğim bir şey var mıdır?

(Ürünü paketle, kargola, tekrar satın al. İyi bir çözüm değil.)

(Bu arada avantajix'ime de yansımadı, n11 yansımadıysa, sonradan çözüm yoluna gitmiyormuş.)
Merhabalar,
Oyunu cdkey satan sitelerden rus cdkey'i olarak aldım. Bf3 premium için, rus cdkey satan ve EA'in kendi sitesi arasında 8 tl fark var. EA'in kendi sitesinden, kredi kartımla, ülkemi Türkiye olarak girerek almam da sıkıntı çıkar mı? Ayrıca RUS CDKEY'ini patchler mi, kısaca bu durumda olanlardan yorum beklemekteyim.

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,
LINKSYS WRT110 WIRELESS ROUTER RANGEBOOSTERhttp://www.hepsiburada.com/linksys-wrt110-wireless-router-rangebooster-/productDetails.aspx?categoryid=410&productid=bd9762
LINKSYS WRT54GC WIRELESS ROUTERhttp://www.hepsiburada.com/linksys-wrt54gc-kablosuz-router/productDetails.aspx?CategoryId=410&productId=bd82039

Bu ikisinden birini kablo modemin ethernetini çoklamak ve wireless olarak interneti dağıtmak için alacağım.
Aralarında fiyat farkı pek yok, WRT110 daha yeni bir ürün. WRT110'da anten olmadığından dolayı diğerine göre daha az etki alanı olacağını düşünüyorum.
Her ikisininde de 4 port ethernet switch ve wireless var.
Yorumlarınızı bekliyorum.
Merhabalar,
Pathos'ta 104 gb (1 gb = 3 TL)
Ionia 42 gb (1 gb = 5 TL)

Yapıkredi'ye havale/eft ile satın alabilirsiniz. Ciddi alıcı iseniz PM'den msn adresi isteyebilirsiniz. Teşekkürler.
Merhabalar,
Pathos'ta 104 gb (1 gb = 3 TL)
Ionia 42 gb (1 gb = 5 TL)

Yapıkredi'ye havale/eft ile satın alabilirsiniz. Ciddi alıcı iseniz PM'den msn adresi isteyebilirsiniz. Teşekkürler.
Evet arkadaşlar, kendimce denemeler sonucu en düzgün bu şekilde fan filtresi yapabildim, sizlerle paylaşayım dedim.
Öncelikle kasam ilk geldiğinde toz girmesine değer mi, yan kapağın fanının çalışmasına gerek var mı? diye test ettim, kapak yokken ve kapak varken masaüstünde 10 derece farketti. Özellikle ekran kartına üfürdüğü için kesinlikle çalışması gerekiyor. Daha sonra bayan çorabı ile denedim, yeterince gerememişim sanırım, performans düşüklüğü oldu, 7 8 derece kadar. En sonunda 2 kat sineklik ile performans kaybettirmeden filtre yapmayı başardım. Tozu %100 tutmasa da, filtre üzerine yapışan tozlar bayağı bir fazla demekki işe yarıyor.

Malzemeler
- 1 Adet Sineklik, büyüklüğü size bağlı, kaç yapacaksanız ona göre alın.
- Çoğunun yanında tutması için cırt cırtı da var yoksa siz alacaksınız.
- 2 kat yapınca fanının kuvvetiyle cırt cırttan birazı çıkıyor, ona göre bant alın.

Malzemeler, sineklik siyah olması daha iyi oldu, hiç belli olmuyor dışardan. (koçtaştan aldım)

Kare kare, 1. kat (Düz enine veya boyuna doğru kesin)

Bakla bakla, 2. kat (Çaprak girin deseni ilk kattan farklı olsun)

Yapıştırılacak alana, cırt cırtları yapıştırdım.

2 katı üst üst koyup, vida deliklerini dışardan kestim, vidaladim.

Yakın çekim.

Dıştan görünüş

Tam tutması için, elektrikçi bantıyla destekledim.

Bunu yaparken şu sayfadan esinlendim >>http://forums.bit-tech.net/showthread.php?p=1953696

Teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 57
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 13.144 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.