Teğmen
22 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, kulaklığımın mikrofonu durup dururken çalışmamaya başladı. Creative Audigy Value ses kartı kullanıyorum. Olayı bugün farkettim. Uzun süren araştırmalar sonucu hiçbir sonuca varamadım. Jackları onboard ses kartına takıp bilgisayarı yeniden başlattım. Sonra pc açılınca tekrar creative ses kartına taktım. Mucizevi bir şekilde çalıştı(raslantı olabilir). Daha sonra pc'yi açık bırakıp evden ayrıldım. Bir saat sonra döndüğüm zaman mikrofonun gene çalışmayı durdurduğunu farkettim. İşin garip yanı sistem mikrofonu görüyor ancak mikrofon sesi almıyor. Acaba bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Beyler caps yaptım nasıl olmuş?

Yenisi

Daha Yenisi
Arkadaşlar üniversite kayıt için gereken belgelerde hiç bilmediğim iki tane belge var. Biri askerlik durumu beyan formu, diğeri adres bildirim beyan formu. Bunları nereden bulabilirim?
Arkadaşlar Airties RT 205 modeme sahibim. Son zamanlarda modemimde bir sorun var. Ya arkasındaki power tuşu olsun ya direk fişten çekeyim, modem açıldığında internet erişimi gelmiyor. Ağ Yöneticisinden bakıyorum Birden Çok Ağ ile İnternet arasındaki erişimde kesinti var. Modeme bir kaç kere reset atıyorum, ayarları en baştan giriyorum. Biraz sonra düzeliyor. Artık bıktım bu problemden acaba sorun nerede?
Arkadaşlar hp 6730b modeli bir notebook'a sahibim. Ancak son bir haftadır bir sorunum var. Bilgisayardaki hiçbir browser çalışmıyor. Yani şu şekilde, internete bağlanamıyorlar. Ancak Skype'dan görüntülü görüşme yapabiliyorum. Wireless'ı da görüyor. Tüm driverları yüklememe rağmen bluetooth'da çalışmıyor. Sorunların çözümünü arıyorum bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar benim sapphire hd 5870 vapor-x ekran kartım var. Kendisi bilmediğim bir soruna sahip. Çoğunlukla oyunlarda başıma geliyor. Durup dururken ekranda yatay çizgiler meydana geliyor (renkleri her zaman farklı oluyor) ve bilgisayar kitleniyor. Eskiden reset atardım şimdi hdmi kablosunu çıkarıp biraz bekliyorum düzeliyor ancak ekranda yanıp sönen lekeler oluşuyor ekranın yirmide biri kadar. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Çok canımı sıkmaya başladı, oc filan da hiç yapmadım. Yardımlarınıza muhtacım.
Geçen gün aldıgım ses kartında bende eskiden beri bulunan monitor speakerları takıcam ama RCA giris seklinde benim speakerın cıkısı + - cıkıslardan , bunun bi ceviricisi bulunuyor mu ?
Arkadaslar kuzenimin bilgisayarına yeni bir DVD rw taktım. Sonra bilgisayarı actık. Disk boot failure insert system disk and press enter yazıyor. Bunun sebebi nedir çözümü nedir lütfen yardımcı olun çok mahcup durumdayım.
Arkadaşlar 1 ay önce 8 gb hp v125w flash disk almıştım. Windows 7 üzerinde readyboostta kullanıyordum. Bugün baktım bozulmuş. Büyük ihtimalle daha önce bozuldu ben farketmedim. Başına aynı sorun gelen veya çözümü bilen biri yardım edebilir mi? 0 mb olarak gözüküyor, ve biçimlendirilemiyor. Bilgisayarımdan açmaya çalışınca 'Lütfen çıkarılabilir disk I içine bir disk takın' diyor.
Arkadaslar iphone'da herhangi bir imageshack linkine girdiğimde resim küçücük oluyor ve zoom yapılamıyor. Çok berbat bir durum çözümü var mı acaba?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 465
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.623 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.