Çavuş
04 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
lütfen yardımcı olun PD 1100 rivearı lazım
bilgisayradan girilen msnlerin adreslerinipc birklosörde saklıyor fakatbu hangiklasör bilien varmı nasıl gidilir tam tarif edin lütfen
nasıl çözülür bu.. nasıl girebiirim sadec e face değil birçok siteye engel konmuş
bilgisayara yüklenmişolan metin 2 yi program ekle kaldırdan silemyorum neden acaba
mozilla felan değil intrent explorerin türkce olması için ne yapmalıyım .. yabancı yazıyo inglzce sanırım düzelmiyor tşkrler
makina bu kanaltürk göstermiyor lütfen açıkca tarif edin farzedin karşınızda hiçbişi bilmeyen biri var mutlak a bugece izlemeliyim bu kanalı
rcvrim bu kanaltürk izlenmiyor ne yapmalıyım açık secik net olarak tarif edin lütfrn kumndann yazıları bile silk lğtfen iyi tarif edin bu gece seyretm lazım kanltürkü
liwe mssenger pc n hiçbiyerinde yok msngeri açmak için bilgisayarı resetlemem yada yeniden açmam gerekiyor yani bilgisayar açılırken msn sayfası cıkıyor yanlışlıla msnajrı kaparsam pc ye reset atmam gerekiyor yenisinide yüklesem olmuyo yani yüklenmiyo naaapmam lazım lütfen bilen varsa söylesin
pcde kullanılan msn adresleri pcnin hangi dosyasında kayıt altında depolanıyor
Hakkında
Forum İmzası:
yalandır yalandır yalan aklı baştan alan sevdim sevdim ne kaldı anladımki hepsi yalan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 32.947 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.