Çavuş
20 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Az önce turkcell hattıma 20 TL kredi yükledim. Turkcell online işlem merkezinden kullanım dönemlerine bakınca 3 aylık aktif sürenin devam ettiğini gördüm.

Hani Nisan ayından itibaren en az 10 TL yüklemeye aktif süre 6 aya çıkacaktı!!!

Neden böyle oldu?? Bilen var mı??

Yoksa ben mi yanlış biliyorum??
slm arkadaşlar. 2003 yılından beri avea abonesiyim. 6 sene süren aboneliğime artık son vermek zorunda kaldım. çünkü artık sabrım kalmadı. Attığım mesajlar gecikmeli gidiyo, ses kalitesi desen yerlerde. belki çok uygun fiyatlar ama dayan dayan tak etti artık bana. En sonunda vodafone hattına geçmeye karar verdim. Turkcell de var bende kampus ikisi yeter bana...

Kafama takılan yarın MNT için vodafone shop'a gitsem para ödemek zorundamıyım??? ortalama kaç günde geçiş işlemleri tamamlanır??

NOT: ücretsizse eğer boşuna kazıklanmak istemiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.....
Kampuscell tarifesi kullanmaktayım. 1 Aralık günü 150 kontör yükleyip, askere gitmeden son kez kampus hizmetinden faydalanmayı düşünüyorum. çünkü 12 Aralıkta askere gidiyorum. Malum dönüş günüm 17 Mayıs belki daha geçte olabilir. (izin falan kullanırsam)

1 Aralıkta köntör yükleyeceğime göre, hattım ne zaman kapanır veya iptal olur??

Bilen arkadaşlar yazarsa memnun olurum..

Şimdiden tşk hepinize...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 47
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.537 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.