M

Er
23 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar daha önce ofiste kullandığımız yazıcı arızalandığı için ikinci el bir yazıcı aldık. Samsung m2070 kullanımı basit kurulumu kolay olduğu için de sevinmiştik. Ancak nedense ilk sayfayı hep gölgeli basıyor sanırım İlk sayfa cıkana kadar ısınma Sağlanamamış oluyor. İnternetteki yorumlara göre PCR(şarj merdanesi) hatası oldugunu yazmışlar ancak o durumda da sürekli gölgeli yazdırması gerekiyormuş. Her çıktı alacağımızda boş bir fotokopi çekip sonra cıktı alıyoruz

bu konuda bir çözüm önerisi olan var mı acaba? Dolumdan yeni gelen toneri açıp kullanmıştık yedek toner de var onu da deneyebilirim.

arkadaşlar iyi akşamlar herkese.. Bir hakediş ve yaklaşık maliyet programı almak istiyoruz biz. İlk bakışta karşımıza OSKA, AMP, haser(wintek) ve TEKHAKWİN gibi birkaç program çıktı. Bunları hiç kullanmış olan var mı hangisi daha kapsamlı daha iyi olur acaba. fikri olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

NOT: Programlar, idare olarak kullanılacak mal ve hizmet alımları ile yapım işlerini beraber takip etmek istiyoruz. Umarım bu konularda bilgili arkadaşlar vardır forumda.
Hakkında
Konum: İzmir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 6
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.629 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.